Witam, Ostatnio w moim posiadaniu jest Bmw 525 tds '96r. Mój problem polega na tym ze na biegu 1. i 2. wszystko OK, ale na 3 ,4 i 5 zamula. Do 3 tys. obr/min jakoś idzie. 3.1Tyś/min łapie muła i zachowuje sie jak by była odcinka nie chce Isć dalej jest tak na 3 4 oraz 5. Mój Vmax = 120 km/h i nic więcej. Filtr paliwa jest nowy, czyli to nie moze byc przyczyną mojego problemu Nie wiem co robic , jeżeli ktoś moze pomóc to o to prosze. Z góry Dzięki