Skocz do zawartości

Cudowna obsługa w ASO BMW


tora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Panowie w moim przypadku wygladalo nastepująco:

w ramach ubezpieczenia AC oddałem do BMW FUS Warszawa na wymianę szyby czołowej,która pękła od kamienia,

poprosiłem jako usługe dodatkową z mojej strony płatną dokonąć inspekcji całego zawieszenia,

auto w dniu badania miało ponad 250 tys km, wczesniej nie miałem zadnych problemów z zawieszeniem tylko tuleje wpływające tylnego zawieszenia mają lekki luz, ale to norma przy tym przbiegu , maglownica ok, amortyzatory ok. Odbierając auto doradca wręczył mi spis rzeczy które wymagają wymiany, czyli CAŁE ZAWIESZENIE, według ASO auto wymaga wymiany calego zawieszenia, maglownicy, turbiny, kolektora za kwote 32 tys zł !!!!!!!.

 

Paniowie z ASO jawnie chcieli mnie naciągnać gdyż auto dobrze znam jest w wzorowym stanie, kolektor ssący suchy , turbina tez, maglownica ok, tylko tuleje pływające delikatny luz.

 

Mam wrazenie ze auto nie miało zadnego przeglądu tylko Pan doradca serwisowy wydrukował spis najczęstszych usterek E60 i mi wreczył.

 

Podobnie akcja serwisowa osłonki klemy dodatniej, auta przyjezdzają i wyjezdzają w takim samym stanie, w moim przypadku nic nie zostalo wymienione ale niestety dopiero po powrocie do domu to zauwazyłem .

 

Od tamtej pory nie pokazuje sie w Aso nawet na wymiane oleju.

 

Z ciekawości zapytam, ile skasowali za dodatkowo płatną inspekcje zawieszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też ostatnio byłem w ASO Smorawiński i chyba więcej tam nie pojade. Podskoczyłem na wymianę Płynu Hamulcowego koszt wymiany miał wynosić 420 zł. Nie chciało mi się czekać 2 godz dlatego powiedziałem ,że odbiore auto na drugi dzień. Pan powiedział ,że o 15 autko będzie. Pojawiam się przed 15 drugiego dnia, ide odebrać autko proszą mnie abym troszkę poczekał zaraz ktoś do mnie podejdzie. Czekałem prawie 3 h :mad2: ,aż mnie nerwy puściły podszedłem i kulturalnie się pytam czy o mnie zapomniano. pani zdziwiona pyta się a kto mi kazał czekać i o co chodzi ??? Zdziwiony wyjaśniam prosi ,że za chwile ktoś podejdzie bo są zajęci i za 5 min mnie poproszono. Wymieniono płyn i wskazano mi kilka usterek o których nie miałem pojęcia i nawet nie wiem czy są rzeczywiście bo pan mechanik poinformował mnie ,że nie działają mi spryskiwacze reflektorów ( a ja nawet nie mam Ksenonów tylko żarówke imitującą ksenon - więc śmiać mi się zachciało ,że oni myśleli iż mam Ksenon) . Ale to jest pikuś bo koszt wymiany zmienił się z 420 na 620 zł ( ponoć zle wpisano wielkość rabatu) Nic zapłaciłem za to już się nie kłóciłem bo nie miałem na to nerwów i czasu. Więc odradzam raczej serwis Smorawiński dla właścicieli BMW nie będących na gwarancji. Chyba wróce do pana Mikołajczaka na Strzeszyńskiej.

BMW czyli Bardzo Miły Własciciel

E60 523i 2007

(oo=[][]=oo)


Ex: BMW E-30 318iS M42 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adisan82 dzięki . Jakby co odezwe się ,ale narazie będę odwiedzać Mikołajczaka - też nie jest drogi i zna się na BMW

BMW czyli Bardzo Miły Własciciel

E60 523i 2007

(oo=[][]=oo)


Ex: BMW E-30 318iS M42 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.