Skocz do zawartości

Sciagniecie boczków ...


deim-s

Rekomendowane odpowiedzi

do okoła masz zatrzaski ( krawędzie boczka) Na środku jest jeden mocno trzymający zatrzask. Musisz najpierw odkręcić wkręty mocujące potem wyciągnąć zatrzaski na krawędzich boczka, na końcu boczek unosisz do góry i wyjdzie Ci z zatrzasku środkowego. Jak dobrze trzyma to wszelkie próby ciągnięcia do siebie nie dadząefektu. Tylko zsunięcie do góry to metoda 100% skuteczna i bezszkodowa dla boczka. Przy montarzu musisz zatzask odpięć z blaszki na drzwiach i fragment plastiku wsunąć w miejsce gdzie siedzi w boczku. Uderzając wskoczy na miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to masz e34 a kolega pyta o e32. Sruby masz pod drewienkiem musisz je sciągnąć podważ jakimś cienkim szubokrętem są na zatrzaskach.

 

a to przepraszam, nie wiedziałem że w E32 śruba jest jeszcze pod drewienkiem. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ściągnąłem boczek bez problemu, ale nie naprawiłem klamki z zewnątrz bo jakiś element był odłamany... Nieważne, pojadę gdzieś na warsztat.

 

Chodzi teraz o to, że zrobiłem sobie nowy problem. Nie zapomniałem założyć cięgna czy jak się to tam nazywa do wewnętrznej klamki, a boczek jest już założony...

 

Jak mogę to teraz otworzyć? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że uda się odciągnąć przy zamkniętych drzwiach? Chyba będzie ciężko, bo boczek zachodzi tak jakby na karoserię więc jest dociśnięty, ale spróbuje...

 

 

hej

można ściągnąć boczek przy zamkniętych drzwiach.Wiem bo jak pojechałem kupować skórę do E32 to gość wyciągał ją przy mnie z powypadkowego auta.Dostała strzała w prawy przedni błotnik i to za tym idzie zblokowało drzwi,nie dało się ich otworzyć.Fakt,męczył się bardzo długo ale jakoś go ściągnął...

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.