Skocz do zawartości

Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?


MArcin 850i

Rekomendowane odpowiedzi

A tak wogole to jest moj pierwszy temat na tym forum i juz ponad 1300 odwiedzin :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zalew nie mylisz sie, niestety system "Pojazd", ten ktorego uzywaja WK nie jest zbyt intelgentny :duh: mozna pomarzyc tam o takich informacjach... niestety conajwyzej mozna szukac tak jak piszesz.

 

czyli szkoda, ze mam racje... ale tak podejrzewalem sadzac po 'aha, pan ma model siedemset dwajscia osiem i' gdzie sie nie rusze.. jedynie jak dzwonie pytac o czesci na narbutta to mowie po ludzku 'e23 z 84, silnik 2.8' :)

 

A tak wogole to jest moj pierwszy temat na tym forum i juz ponad 1300 odwiedzin :norty:

fejm stary, po prostu fejm.... przyzwyczajaj sie

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może niedokładnie w temacie, ale przeglądałem dzis w EMPIK-u prasę motoryzacyjną i w gazecie "YOUNGTIMER", czy jakoś tak się nazywała(napewno nie "OLDTIMER"), było bardzo ciekawe porównanie 850CSi z Ferrari 412.

 

A to jakas nasza gazetka czy zagramaniczna? Bo jak jest po polskiemu napisane to kupuje :cool2:

Zagramaniczna :cry2: :cry2: :cry2:

Mieszkam w 100tys "mieście" na Śląsku i mieliśmy zaledwie 1 - JEDNĄ!!! - 850 :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a piata stoi w Grodzisku w komisie

Gdzie ?

Co to za E31 ? Jaki kolor ?

 

Stoi w komisie jakbys jechal w Grodzisku na Błonie to po okolo 200 metrach jest komis po lewo (tam taki pan pomaga przechodzic dzieciom przez pasy :mrgreen: Jej cena to 39,999 + druga gratis bez prawa do rejestracji (pewnie szrot). Z wygladu jest super, chyba lekko obnizona, ciemne szybki, niedzuzy spojlet z tylu - ale nie jest przesadzona - wyglada milo. Po blizszym przyjrzeniu zauwazylem popekany lakier na bardzo duzej powierzchni, czyli albo podklad albo szpachla nie wyschla do konca :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna czarna z 1991r. w manualu stoi (co najmniej od listopada) w komisie przy stacji Orlen (na trasie Lublin - Warszawa) kilkanaście km od miejscowości Zakręt.

 

To na pewno ta sama co widzialem w Otwocku. Kolor nie pamietam dokladnie ale chyba taki granatowy, (moze czarny :?: ) felgi 17, opony z tylu 265. Jakos nie drogo za nia nawet chcieli :worried: I podobno w calkiem niezlym stanie, ale nie jechalem to nie powiem jaka jest prawda :? Osemka w manualu to rzadkosc :duh: A szkoda :mad2:

Powinny tylko takie wychodzic :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno ta sama co widzialem w Otwocku. Kolor nie pamietam dokladnie ale chyba taki granatowy, (moze czarny :?: ) felgi 17, opony z tylu 265. Jakos nie drogo za nia nawet chcieli :worried: I podobno w calkiem niezlym stanie, ale nie jechalem to nie powiem jaka jest prawda :? Osemka w manualu to rzadkosc :duh: A szkoda :mad2:

Powinny tylko takie wychodzic :cry2:

 

Dokładnie czarna. To było gdzieś w listopadzie jak tam byłem więc trochę już nie pamiętam ale wnętrze było w bardzo dobrym stanie, natomiast na bezwypadkową raczej nie wyglądała. Cena wtenczas ok 30 tyś - a ile teraz nie wiem, tydzien temu w sobotę przejeżdżałem to jeszcze stała. Przy najbliższej okazji zajadę, może zaszaleję i zajżę pod maske.

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo super tekst :clap: Milo czyta sie takie wypowiedzi :D

Z tym BMW 325 to fakt ze tylko do okolo 100 km/h te auta przyspieszaja rowno, ale z drugiej strony po co komu samochody ktore wyciagaja po 400km jesli te predkosci sa nierealne.

Co do pojedynku 850vs735 to obydwa sa w automacie i takie sa fakty ze osemka miala przy nizszych predkosciach pewne problemy (tak do 120-130) Pozniej juz zaczynala nabierac przewage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo super tekst :clap: Milo czyta sie takie wypowiedzi :D

Z tym BMW 325 to fakt ze tylko do okolo 100 km/h te auta przyspieszaja rowno, ale z drugiej strony po co komu samochody ktore wyciagaja po 400km jesli te predkosci sa nierealne.

Co do pojedynku 850vs735 to obydwa sa w automacie i takie sa fakty ze osemka miala przy nizszych predkosciach pewne problemy (tak do 120-130) Pozniej juz zaczynala nabierac przewage :D

 

Dzięki :) Nie cierpię jak ludzie mówią jakies bajki o M70 . Sam chce niedługo zmienic auto i wcale nie wykluczam tego " silniczka" ..

pojedynek 850 vs 735iA ...wiesz, jest tyle czynników , które mogą CIę w praktyce opóźnic na starcie ,ze głowa boli ...mozesz ciut później nacisnąć gaz, stracic na moment przyczepność...wiele zależy od opon..ale później czysta siła motoru dochodzi do głosu ...

Przeczytaj -jeden koleś napisał to na niemieckim forum BMW- miłe dla ucha :)

"I have raced with a guy I know. He has has a M5 3,6 E34 with 315 bhp. In the beginning from 90-180 km/h I dont have so much to come with, 180-200 km/h the M5 came good and from 200-220 km/h the 750i is a bit faster and then it was quite the same between the two cars. When my automatic-gearbox had shift up to the 4th gear in 230 km/h, after that in 240 km/h my car started to accelerate a little bit better. I had 255 km/h on the speedometer, when he was a little bit after me. I had never thought that a 750i could go so well!!! The guy was angry and he wanted to tune up more bhp in the M5. "

hehehe. Wszystko na temat M70 :twisted2:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedynek 850 vs 735iA ...wiesz, jest tyle czynników , które mogą CIę w praktyce opóźnic na starcie ,ze głowa boli ...mozesz ciut później nacisnąć gaz, stracic na moment przyczepność...wiele zależy od opon..ale później czysta siła motoru dochodzi do głosu ...

 

Nie bylo za zadnym razem ze startu zatrzymanego tylko od pewnych predkosci (20 - 60 km/h) Bylo jakies 6 prob :mrgreen: Do czasu pojedynku bylem przekonany ze moja osemka bez problemu opyli siodemke, bo tez takie byly (i sa) moje odczucia z jazd tymi autami :mrgreen:

Edytowane przez MArcin 850i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedynek 850 vs 735iA ...wiesz, jest tyle czynników , które mogą CIę w praktyce opóźnic na starcie ,ze głowa boli ...mozesz ciut później nacisnąć gaz, stracic na moment przyczepność...wiele zależy od opon..ale później czysta siła motoru dochodzi do głosu ...

 

Nie bylo za zadnym razem ze startu zatrzymanego tylko od pewnych predkosci (20 - 60 km/h) Bylo jakies 6 prob :mrgreen: Do czasu pojedynku bylem przekonany ze moja osemka bez problemu opyli siudemke, bo tez takie byly (i sa) moje odczucia z jazd tymi autami :evil:

 

co się martwisz .... :D do 130 jest moment ..a potem GOOD BYE 735i !!!

niech wącha spaliny....liczy się depnięcie na AUTOBAHNIE ...a jak ktoś lubi być mistrzem 0-100 km/h po miescie , to niech sobie wstawi biturbo i silnik ze SKYLINE 'a GTR do malucha :twisted2:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedynek 850 vs 735iA ...wiesz, jest tyle czynników , które mogą CIę w praktyce opóźnic na starcie ,ze głowa boli ...mozesz ciut później nacisnąć gaz, stracic na moment przyczepność...wiele zależy od opon..ale później czysta siła motoru dochodzi do głosu ...

 

Nie bylo za zadnym razem ze startu zatrzymanego tylko od pewnych predkosci (20 - 60 km/h) Bylo jakies 6 prob :mrgreen: Do czasu pojedynku bylem przekonany ze moja osemka bez problemu opyli siudemke, bo tez takie byly (i sa) moje odczucia z jazd tymi autami :evil:

 

co się martwisz .... :D do 130 jest moment ..a potem GOOD BYE 735i !!!

niech wącha spaliny....liczy się depnięcie na AUTOBAHNIE ...a jak ktoś lubi być mistrzem 0-100 km/h po miescie , to niech sobie wstawi biturbo i silnik ze SKYLINE 'a GTR do malucha :twisted2:

pozdro

 

z tego co wiem w Polsce nie ma ATOBAHN"ow :lol: wiec nie ma gdzie pokazac :lol: dobra zartowalem :wink: :D

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, u mnie na osiedlu jest jedna (dopiero teraz się dowiedziałem, bo stoi w garażu podziemnym, a ja dopiero teraz swoje cztery litery ruszyłem na spotkanie lokatorów) Granatowa, bez oznaczeń, z nalepkami K&N na tylnym zderzaku i... (uwaga uwaga! :) ) kanistrem na siedzeniu pasażera :duh: . Podobno prawie w ogóle nigdzie nie jeździ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem w Polsce nie ma ATOBAHN"ow :lol: wiec nie ma gdzie pokazac :lol: dobra zartowalem :wink: :D

 

Na eksperymenty prędkościowe najlepsza jest A2 Nowy Tomyśl - Komorniki. Szeroko, gładko (z kilkoma wyjątkami) i niemal kompletnie PUSTO. Trzeba tylko uważać na tiry, przeważające na tym odcinku liczebnie. Mały ruch usypia czujność tirowców i często zaczynają się wyprzedzać, nie sprawdzając czy z tyłu coś nie "nadlatuje".

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w Łowiczu...
manual w stanie idealnym :mrgreen: tylko niestety nie moja :cry:

 

Koles ma juz ja chyba dluzszy czas, a przynajmniej juz w zeszlym roku ja mial bo go widzialem pare razy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem w Polsce nie ma ATOBAHN"ow :lol: wiec nie ma gdzie pokazac :lol: dobra zartowalem :wink: :D

 

Na eksperymenty prędkościowe najlepsza jest A2 Nowy Tomyśl - Komorniki. Szeroko, gładko (z kilkoma wyjątkami) i niemal kompletnie PUSTO. Trzeba tylko uważać na tiry, przeważające na tym odcinku liczebnie. Mały ruch usypia czujność tirowców i często zaczynają się wyprzedzać, nie sprawdzając czy z tyłu coś nie "nadlatuje".

 

hehehe- coś o tym wiem- moja ulubiona trasa- wczoraj się rozbujałem tam do 235 km/h ( licznikowych oczywiscie) i juz zdaje się to był max ....shit - 750 przy tej predkosci dopiero wrzuca czwórkę :mad2: ....musze sie przesiasc z tego żołwia na cos szybszego :twisted:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiga nią już jakis czas

 

ps. wiesz moze gdzie mozna dostac lusterka od csi do 8-mki i drewno do srodka

 

bo chętnie by kumpel kupił

 

Nie mam pojecia gdzie mozna kupic takie lusterka i drewno. A to znajomego ta 850 :?: Krecilem sie dziasiaj po Łowiczu (zreszta jak co poniedzialek) jakies pol godziny i tak wypatrywalem ze moze gdzies przylukam ta osemke, ale niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.