Skocz do zawartości

sabe ogrzewanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam! ostatnio w moim bmw e36 ce 316 cos sie stao z ogrzewaniem tzn, gdy silnik jest nagrzany to cieple powietrze leci tylko przy okolo 3,5tys obrotów silnika, gdy jade spokojnie do 3,5 to leci zimne....jakis czas temu wymieniem pyn w chlodnicy i nie odpowietrzaem ukladu...jezeli ma to jakies znaczenie....pozdrawiam
Opublikowano

Tak to ma duże znaczenie, nawet bardzo bym powiedział. Czasami też warto przejrzeć na forum posty z przed paru dni...

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=99851&highlight=

 

powodzenia

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Opublikowano
Tak to ma duże znaczenie, nawet bardzo bym powiedział. Czasami też warto przejrzeć na forum posty z przed paru dni...

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=99851&highlight=

 

powodzenia

 

Popieram jak masz zapowietrzony układ to głównym objawem jest to,że nie ma ogrzewania.pozdrawiam

Opublikowano
nom ale niestety nie u mnie.odpowietrzylem i dalej nic.wzialem sie za termostat moze on.czekam do jutra bo maly zonk sie stal.
"...pamietaj ze na drodze nie jestes sam..."
Opublikowano

witam

jak tak się dzieje jak opisałeś to wina jest pompy wody sprawdź pompę przynajmniej czy węże są twarde na pracującym silniku

pozdrawiam

Opublikowano
witam! ostatnio w moim bmw e36 ce 316 cos sie stao z ogrzewaniem tzn, gdy silnik jest nagrzany to cieple powietrze leci tylko przy okolo 3,5tys obrotów silnika, gdy jade spokojnie do 3,5 to leci zimne....jakis czas temu wymieniem pyn w chlodnicy i nie odpowietrzaem ukladu...jezeli ma to jakies znaczenie....pozdrawiam

 

Objawy przy niskich obrotach mogą wskazywać, że pompa wody sie już kończy.

Odpowietrz układ i jeśli będzie się tak działo dalej sprawdź łopatki wirnika pompy.

 

Pzdr,

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Dodam jeszcze , że mogą nawalać elektrozawory od ogrzewania.

 

Jeżeli wskazówka od ogrzewania stoi w pionie w czasie jazdy to termostat bym raczej wykluczył.

 

A pompę można łatwo sprawdzić odkręcając korek chłodnicy < tylko na zimnym !!! > i obserwując na jakich obrotach pojawia się strumyczek we wlewie chłodnicy.

 

Przy sprawnej pompie strumyczek już przy 1500 obrotów jest znaczny.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.