Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe 2009-1 Professional + Fotoradary na Eur


stinger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jeżeli ktoś szuka navi 2009-1 pasującej do E81, E82, E87, E88, E9x, E60, E61, E63, E64, E70 & E71 z fotoradarami na całą Europę to proszę bardzo:

 

(na prośbę moderatora link usunięty)

 

Okroili języki i został tylko angielski. Dzięki temu navi mieści się na płytę DVD+R (nie trzeba DVD+R DL) i działa znacznie szybciej.

 

Sprawdzałem u siebie i wszystko działa. Jeżeli ktoś chce tego używać wypadałoby zakupić oryginał.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez stinger

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz MK4, kolorowy wyświetlacz to musisz mieć te mapę "BMW Road Map High DVD 2009-1". Zjadziesz ją do przetestowania na tej stronie: http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/422365-rapidshare-bmw-road-map-europe-high.html .Link działa. Jest na niej Europa i Polska. Nie żartuję z testowaniem. Sam od czasu do czasu sprawdzam nowe wydania by dowiedzieć sie czy warto kupić. Zapewne masz jakąś oryginalną mapę - po po sprawdzeniu nowej sam przekonasz się czy warto Ci zakupić aktualizację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem ImgBurn 2.4.2.0 na Verbatim DVD+R 4,7 Gb z najmniejszą szybkością (1x tak na wszelki wypadek bo mi się nie spieszylo) choc zapomniałem o weryfikacji. Oczywiście wcześniej usunąłem wszystkie języki poza angielskim. Zrobiłem to pod MagicISO. Udało się bez problemu za pierwszym razem. Zatem mam pewność, że pliki z podanej strony są dobre. Pewnie robisz jakiś błąd z nagrywaniem . Co do mapy to w moim mieście żadnych zmian w porównaniu z moją oryginalną mapą CD z 2008 roku żadnych zmian nie zauwazyłem i miescami "jadę" poza drogą choć wybudowane są juz od 20 lat , a w jednym przypadku jest ulica, która była w planach przed 30 laty lecz później zbudowano w innym układzie inne , których nie ma. Oczywiście ta moja mapa z 2008 roku generalnie wcale taka zła nie była ale warto było mieć ze soba mape papierową. Tak też zapewne z tą nową , przynajmniej w części dla Polski. Zatem chyba nie warto płacić kolejnej kasy za nowość . Na Niemcy mam oryginał z 2005 roku i też na CD ale tam to już żadnych problemów nie miałem nigdy. W każdym jak chcesz popróbować to z pewnością Ci sie uda . Mam nadzieję, że nie nagrywasz pliko ISO a obraz tego ISO jak raczkowałem w tych sprawach to zdarzył mi sie taki błąd. Przepraszam , pewnie wiesz z czym to sie je. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do PRO!

 

No i to jest problem, nagrałem w Alcohol 120%, Nero 7 i Image Burn ... z prędkością 1x (w zasadzie 2x bo inaczej nagrywarki nie nagrają) i co wkładam kolejno do DVD i żadnej nie czyta. Może wina w płycie, bo to jakies ActiveJet ... ale jeszcze zastanawia mnie rzecz, dlaczego w imageburn po wypaleniu i sprawdzeniu do 90% wyskakują błędy, natomiast w Nero nie. Po prostu trace już cierpliwość z tym:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa jest do navi high ktora wystepuje w E-46, E-39 i chyba X3, a w E60 o ile sie orientuje to musisz miec mape do profesional, no chyba ze masz buissnes to w takim przypadku mapy narazie brak.

 

wkładam kolejno do DVD i żadnej nie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrałem ImgBurn najniższą prędkością na DVD+R Verbatima i przejechałem trasę Warszawa->Val Thorens (Francja)->Warszawa (3500 km) bez najmniejszych problemów. Weryfikacji w ImgBurn po nagraniu nie robiłem ale samo wypalanie przeszło bez problemów. Fotoradary widoczne. Dużych zmian co do 2008-2 w pokryciu Polski nie zauważyłem.

 

Wcześniej nagrałem na TDK DVD+R. Działała losowo. Czasami w połowie nawigacji miałem DVD read error. Kolega miał podobne jaja na płytach Maxcella.

 

Podsumowując: DVD+R Verbatima na dobrej nagrywarce i powinno być OK.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem na DVD+R od Verbaitma przy uzyciu Toast Titanium (nie najnowszym) i działa bez problemowo...Nagrywałem 4x bo wolniej juz nie moglem...

 

...potwierdzam radary sa widoczne w czasie jazdy na mapie (ech zeby tak jeszcze na HUDzie sie wyswietlalo ze do radaru jest tyle to a tyle metrow :mrgreen: )

Think Locally,

Fuck Globally!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh a ja nagrałem na Vebatim DVD+R najwolniej jak się dało czyli 2,4x i 1x i za każdym każdym razem "Nowa wersja opogramowania. Proszę wyłączyć nawigację, po 5 minutach zrestartować" coś takiego po angielsku, po 10 minutach, 5 minutach ... wkładam kluczyk, odalam nawigacje i ..... " DVD Error ..... " Ehh już nie wiem co to może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.