Skocz do zawartości

Wspomagajaca pompa paliwa - MTM


Myga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Prawdopodobnie czeka mnie wymiana wspomagajacej pompy paliwa (znajduje sie ona mniej wiecej pod siedzeniem kierowcy) pod samochodem. Na allegro znalazlem w fajnej cenie taka pompe - jest to jakas firma MTM. I tutaj moje pytanie. Co to za firma ? Moza taka pompe kupic ? Moze ktos juz cos takiego kupil? Jaka jest jej zywotnosc i jak sie zachowuje auto po wymianie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prawdopodobnie czeka mnie wymiana wspomagajacej pompy paliwa (znajduje sie ona mniej wiecej pod siedzeniem kierowcy) pod samochodem. Na allegro znalazlem w fajnej cenie taka pompe - jest to jakas firma MTM. I tutaj moje pytanie. Co to za firma ? Moza taka pompe kupic ? Moze ktos juz cos takiego kupil? Jaka jest jej zywotnosc i jak sie zachowuje auto po wymianie ?

 

Pozdrawiam

a napisz za ile jest na allegro taka pompa bo nowa oryginalana w sklepie kosztuje jakieś 800zł więc nie wiem czy warto kupić jakaś podróbę chyba że za naprawde małą kase a jak już to poszukaj jakiegoś bardziej znanego producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przesylka bedzie jakies 180zl ... szukalem boscha nowego jakiegos, ale albo drogo - 800zl albo ciezko z dostepnoscia

z tego co pamiętam to w oryginale jest albo pierburg albi siemens a napisz jak zdiagnozowałeś ze to właśnie ta pompa jest do wymiany?bo to nie jest pompa wstępna tylko wysokiego ciśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro znalazlem w fajnej cenie taka pompe - jest to jakas firma MTM. I tutaj moje pytanie. Co to za firma ? Moza taka pompe kupic ?

 

MTM to chińszczyzna - nie wiem jak to będzie tutaj ale jesli chodzi np. o przepływomierz MTM to jedne auta na nim chodzą a inne nie.

 

Pzdr,

 

P.S. Ja bym kupił oryginał i miał spokój na dłuższy okres czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy można taniej kupić ale ja podałem cenę w przybliżeniu pracuję w sklepie z częściami i ostatnio taką pompę zamawiałem w hurtowni ale w tym samochodzie są dwie pompy więc pytanie czy na pewno trzeba wymieniać tą zewnętrzną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

na forum juz bylo troche o tych pompach i ludzie w wiekszosci odradzaja chinszczyzne

 

nie dosc ze glosno chodzi to jest jeszcze ryzyko ze padnie szybciej niz powinna a jak to zwykle bywa [ zlosciwosc przedmiotow martwych ] walnie ci gdzies na trasie i zaplacisz wiecej za holowanie

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego czasu mialem podobny dylemat. Zdecydowalem sie na jakis tam niby hiszpancki produkt WRC, jezdze juz z rok na tym i jest ok. W ASO za nowa pompe chcieli chyba jakies 560 zl, w sklepach nawet 900!!!

Jednak gdybym wiedzial wczescniej, swoja pompe oddalbym do regeneracji:

http://www.allegro.pl/search.php?string=bmw&us_id=7392330&country=1

 

Jesli pompa potrzeban jest na gwalt, wysylaja juz zregenerowana ze swoich "zapasow", a swoja im pozniej odsylasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.