Skocz do zawartości

Do użytkowników 530d 218KM i 231KM..


SYLWEK28

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ja tam mam 530d 218KM i nienarzekam - co prawda nie moge porównać do 231KM bo nie jeździłem takim, ale wydaje mi sie że bedzie to w podobie jeśli chodzi o spalanie osiągi czy też inne, no chyba że sie myle to prosze mnie poprawić.

 

pozdr

BMW - Radość z jazdy


http://i46.tinypic.com/161kd53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam 3,0 218KM ale przejechałem się 231 km 530 XD na jazde próbna z salonu i nie czulem różnicy(tylko taka jazda próbna nie trwa długo więc cięzko się wypowiedzieć) ale ja przez te 15 min.nic szczególnego nie odczułem.Tylko że komp pokazywal tam spalanie 12,8 a u mnie 9,5 po mieście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam 530D 218KM jestem super zadowolony , ciche zrywne autko , jezdziłem 231Km też mi się podobało , również super ale to super jezdziło mi się 535D naprawdę można powiedzieć że to się zbiera i jest naprawdę ciche tak jak reszta autek z tego segmentu a spalanie jak spalanie zależy jaką masz nogę Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 235 KM to tylko ok. 2% mocy więcej...czy myslisz ze powoduje to jakies wielkie zmiany w dynamice auta lub w spalaniu?

 

Jedyne co moglo BMW zrobic to jeszcze lepiej wygluszyc samochod, ale to pewnie ze wzgledu na facelifting z 2007 roku a przez dodanie 4KM!

Think Locally,

Fuck Globally!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Też mam 3,0 218KM ale przejechałem się 231 km 530 XD na jazde próbna z salonu i nie czulem różnicy(......tylko że komp pokazywal tam spalanie 12,8 a u mnie 9,5 po mieście.

 

tak wlasnie tworza sie mity ze niby xDrive podija zuzycie o 35%. Zastanow sie zanim co takiego napiszesz. U mnie po miescie taz zima potrafi spalic 12 ale przy zimnym silniku. Normalnie 11l. Chcialbym zobaczyc te 9.5l po Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem jaka jest różnica, całkowicie zmodernizowany vanos i zakres max momentu duuuużo dłuższy :wink: dzieki czamu mniej pali
vanos w 530D ??? pierwsze słysze

e90 330i manual :D http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=180705

///M - The most powerful letter in the world!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.