Skocz do zawartości

srebrne ramki do okoła liczników


bw81

Rekomendowane odpowiedzi

wyciagnięcie licznika to jakieś... 2-3 minuty :) potem do domciu pare srubek i szybka nasza , mnie ogólnie wyszło jakieś 30 minut bo się bawiłem :twisted2:

tylko ja kupiłem alu mat nie alu połysk , matowe są super , jak w M3

Zapomnialem dodać że ułamałem jednak ten malutki plastik z lewego przycisku no ale nie jest aż tak potrzebny tylko teraz nie wykasuje servis oil :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
witam Koledzy!

wielkie dzięki za pomoc i namiary gdzie kupić ramki już zamawiam a co do wyglądu to super jest z rameczkamii :dance:

zastanawiam się jeszcze czy nie zafundować mojej buniii nowych reflektorów z ringami wie ktoś jaki koszt lampy dobrej firmy ?

Bo drażnią mi oko te żółte pozycyjne bez ringów:((

pozdro dla wszystkich!

 

Nie kupuj całych lamp tylko same ringi obowiązkowo w technologii CCFL (zimna katoda).

 

Tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=50504&postdays=0&postorder=asc&start=225

masz jak to u mnie wyszło.

 

Ja kupiłem od kolegi Massi z Allegro, na tyle gość jest w porządku, że przyznał się, że coś było nie tak z jedną partią i wymieniał nieodpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Mike68 sam nie wiem, w temacie: "jakie ringi kupić" piszą że kijowo to wygląda w co ja nie wierzę haahaa "z boku widać półksięzyce" , czytałem także że niektórym różnie świecą np. trzeba czekac w zimie 20 minut zanim osiągna pełną moc światła, może to zależy od jakości (firmy) tych ringów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem , u mnie 'pełna moc światła' jest natychmiast i nie ma róznicy czy +40 czy -30 na dworze , pełną moc osiagają nawet przed ksenonem co dziwne , ringi mam juz ponad 2 lata a kosztowały..... niestety 100Euro z wysyłka , zresztą nadal widzę że ich cena jest w tych granicach bo tam kupowałem a światło mają takie że w nocy na samych ringach mozesz jechać / żart ale taka jest prawda /

http://www.topauto.com/en/detail.pl?id=hSAhy2DCCwUbREqkaI3ZxaBCs0K6NJGN;la=en;cu=EUR;co=GB;sh=1;ca=406;mc=185;cs=406;pa=1;pi=899;fs=

 

a na allegro za cene 140zł to ja nie wiem skąd oni je maja a przecież tez CCFL

 

sam zobacz ile kosztują nie tylko ringi , na pewno idzie to z jakoscią

 

http://www.topauto.com/en/index.pl?lang=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wiesz co Mike68 sam nie wiem, w temacie: "jakie ringi kupić" piszą że kijowo to wygląda w co ja nie wierzę haahaa "z boku widać półksięzyce" , czytałem także że niektórym różnie świecą np. trzeba czekac w zimie 20 minut zanim osiągna pełną moc światła, może to zależy od jakości (firmy) tych ringów?

 

CCFL z allegro za 140zł dają radę, sam takie mam i sobie chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze ramki w E36 zakładał fachowiec - poszło gładko.

Teraz w E46 postanowiłem sam zadziałać. Efekt super!

Tylko przy składaniu złamałem igłę do kasowania przebiegu dziennego i kasowania inspekcji. Zamówiłem już używkę na allegro. Mam pytanie czy jest możliwość ściągnąć gumkę z igły czy muszę wymienić całą ramkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gumki się ściąga z igieł.

Czytajcie u mnie w wątku tam bylo kilka uwag odnośnie montażu.

 

Uważajcie na wyświetlacze LCD, mi się lekko wypiol i pikseli brakowało, po dokładnym podłączeniu wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Ale pieknie wygladaja biale tarcze :) nigdy mi sie nie podobaly ale w twoim autku sa poprostu piekne !!!

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale pieknie wygladaja biale tarcze :) nigdy mi sie nie podobaly ale w twoim autku sa poprostu piekne !!!

 

Wygląda OK a gdzie takie kupić ? i jak wyrwać wskazówki żeby znowu coś nie uwalić jak ja , teraz lewy przycisk mi nie działa jak zakładałem oringi a wszyscy mówią , żeby gumki ściagać :mad2: ja nie ściagałem bo tak bezpiecznie wydawało mi się jak to w życiu nawet tata dawno temu mi mówił - synu !! tylko z gumką pamiętaj !! :duh: i teraz mam :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

jestem w trakcie montazu alu ramek.

 

niestety rozkrecilem licznik i mam problem z przyciskami od kasowania dziennego przebiegu. nie moge oddzielic szybki od plytki elektronicznej.

wlasnie te przyciski jakby ja trzymaly.

 

Gumki się ściąga z igieł.

 

czy te gumki nalezy pociagnac na sile. nie chce niczego polamac.

 

powazanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zalozylem ramki .. efekt super :)

pokretelka nie dzialaja :):)

hmmm czy polamalem.. nie wiem - gumek nie sciagalem

zreszta - moze ktos kto bedzie to robil - pokaze o co kaman z tymi gumkami ?

jak sie je sciaga i co to za igla .. no i jakie polozenie powinna miec by niczego nie spartolic?:)

pliz .. lekko mnie wqrza ze nie moge ustawic zegarka :)

q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one u mnie spokojnie wylazly :):)

masz to czym krecisz - czyli z zewnatrz te pokretelka i to co wlazi do srodka - od strony licznika .. takie gumowe ..

to to mi sie rozdzielilo i bez problemu oddzielilem elektronike/zegary od obudowy :)

 

i tak tez bez problemu wlozylem .. tyle tylko, ze nie dzialja pokretelka

nie kasuje przebiegu i nie ustawie zegara :)

bedzie mnie czekalo jeszcze jedno rozlaczanie

 

a i nie przestrasz sie . przy ponownym podlaczeniu licznik sie testuje! :) przy wyciaganiu wskazowka predkosciomierza ustawila mi sie na 2okm/h

po tescie wszystko wrocilo do normy :)

aaa

i jak nie chcesz bawic sie w czyszczenie szkiel od srodka - kup od razu rekawiczki biale bawelniane - powinny byc w marketach budowlanych - rekawiczki cieniutkie! :) nie ubzisz sobie szybki od srodka .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz qidd dziekowa za pomoc. :cool2:

operacja zakonczona sukcesem.

 

nie mialem testu po podlaczeniu. pozniej dla sprawdzenia sam zrobilem test zegarow. wydaje sie byc wszystko ok.

wszystkie wskazowki u mnie byly wyzerowane po podlaczeniu.

 

niestety zegarek mi sie skasowal, predkosc srednia, dzienny przebieg i oczywiscie spalanie. btw szkoda ze licznik mi sie nie wyzerowal-wtedy betka byla by "brand new" prosto z fabryki :twisted2:

 

te "sutki" same nie wypadly. siedzialy dosyc mocno nabite na igly. musialem uzyc sily perswazji okolo 10N :mrgreen:

 

powazanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.