Skocz do zawartości

Drżące xenony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie mam taki problem, drżą mi światła na postoju - przy włączonym silniku-diesel, :(

 

Jak to jest u Was ? w serwisie mówią, że to normalna sprawa ale jakoś wierzyć mi się nie chce :(

Opublikowano

MOj nie diesel ale mam valvetronica i obroty sa ustawione na jakies 600 obr/min i swiatla xenon nic a nic nie drgaja-mrugaja. Moze masz juz miekka poduszke silnika i nalezy ja wymienic, skoro silnik daje take wiracje

czasem widac jak drgaja swiatla ale raczejw duzych autach dostawczych lub T.I.R nie koniecznie xenony

Opublikowano

U mnie (diesel) też delikatnie drży, ale tylko lewa strona.

 

Zauważyłem to kilka dni temu, ale niewykluczone że było tak od nowości.

 

Przy jakiejś okazji wypytam o to w serwisie.

Opublikowano
  • Autor
U mnie (diesel) też delikatnie drży, ale tylko lewa strona.

 

Zauważyłem to kilka dni temu, ale niewykluczone że było tak od nowości.

 

Przy jakiejś okazji wypytam o to w serwisie.

 

No właśnie u mnie też lewa strona !

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

U mnie też, tylko lewy, super delikatnie, ale jednak :). Widać to tylko jak stoję blisko ściany.

 

Czy ktoś pytał o to w ASO?

Opublikowano

Drżą, drżą, czasami w czasie jazdy też, ale mam ROF :lol: :lol: to pewnie dlatego :8) .

 

pzdr.

 

PS.

Olać :)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A niedawno czytałem, że nowe silniki diesla pracują lepiej niż benzynowe :)
Opublikowano

U mnie tez lekko drgaja (diesel).

I w końcu zgadzam się z exide - olac :)

virus by Masters - 190km, 395Nm
Opublikowano
  • Członkowie klubu
MOj nie diesel ale mam valvetronica i obroty sa ustawione na jakies 600 obr/min i swiatla xenon nic a nic nie drgaja-mrugaja.

 

Paweł,

 

Temat dotyczy E9x . W E46 nie ma takich objawów. Inna jest konstrukcja lampy

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Opublikowano
  • Członkowie klubu
U mnie w adaptacyjnych "zenonach" też drżą . To normalka dla serii Ex z "zenonem".

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Opublikowano

tez mi drzy lekko lewa strona :)

ale wybaczam jej tą niedoskonalosc :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
i ja się przyłączam i też tylko lewa strona :?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A ja mam benzynę i nic nie drży.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.