Skocz do zawartości

Wlaczanie ringow z pilota


jarosjaros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko mam BMW e36 318tds z opcja wlaczania oswietlenia z kluczyka (orginalny centralny).

Pytanie czy cos sie stanie jesli wezme sobie plusa z lampki z sufitu i pociagne do lamp przednich i podlacze do ringow?

Czy plus ringa i plus lampy z wewnatrz nie zaszkodzi (nie bedzie wieksze napiecie na ringu?)

I jeszcze jedno podejzewam ze jak zapale pozniej ringi (postojowki) to wlaczy mi sie swiatlo w kabinie...

Co zrobic? moze z Was ktos cos takiego robil?

Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien miec tytul: Jak szybkim i prostym sposobem zrobic pożar w aucie. Ty chyba sie strasznie nudzisz kolego skoro wymyslasz takie durnoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem do końca... i dobrze bo miałem cię jechać, a tak odpuszcze :twisted2: Ringi na pilot :clap: :modlitwa: :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzieki za odpowiedzi ale chyba zrezygnuje z podswietlania ringow z pilota poniewaz mialem problem z samym zalozeniem ringow ccfl. Zakladalem je w identyczny sposob jak bylo opisane na forum i zepsolem az 9 szt. (popekaly) Teraz mam zalozone za dwoma szkielkami (czyli za kloszem i okraglymi szkielkami do odblasku) i jest git nie widac ich jak sa wylaczone nie widac wiochy. A jak sie zapali to dopiero efekt.

Dzieki jeszcze raz za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna obkleic cale auto ringami, zalozyc wysoka antene i podczas jakiejs dobrej burzy bedzie choinka :), pomysl merytorycznie podobny do pierwotnego :).

 

 

A tak nawiasem mowiac jak otwieram niektore posty i czytam to bash moze sie schowac... :?

 

To sa powazne posty czy autor sobie lubi od czasu do czasu napisac jakis dobry dowcip i rozweselic innych ? :8)

 

Jak sobie wyobrazilem ten obraz: impreza w remizie, stoja fury na parkingu a ty CCCCYYYKKK pilocikiem i ringi wypalaja oczy przechodnia wprawiajac caly obecny kwiat mlodiezy w olbrzymi zachyt, ... to fajnie nawet wyszedl kawal ;)

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj osd jesli chodzi o wiejskosc tuningu to zgadzam sie z Toba.

Jesli e93 ma to w opcji tzn ze jest wiejskie?

Jak masz ochote to wejdz sobie na moja stronke mojego bmw ( www.bmw.pdg.pl) i zobacz (ocen) czy jest wiejski? Jesli robie cos to robie to z glowa i bez wiochy

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj osd jesli chodzi o wiejskosc tuningu to zgadzam sie z Toba.

Jesli e93 ma to w opcji tzn ze jest wiejskie?

Jak masz ochote to wejdz sobie na moja stronke mojego bmw ( www.bmw.pdg.pl) i zobacz (ocen) czy jest wiejski? Jesli robie cos to robie to z glowa i bez wiochy

Pozdrawiam.

 

 

Nie zrozumiales do konca o co mi chodzi.

 

Ja napisalem jak wyobrazam sobie wykorzystanie ringow na pilot :) poprostu nie znajduje innego PRAKTYCZNEGO zastosowania odpalania ringow pilotem.... i tyle .

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja tez juz wczesniej odpuscilem sobie ten pomysl (byl glupi :-) ).

Wiec nie bylo sprawy. Ciesze sie bardzo ze sobie zamontowalem bo zawsze chcialem je miec nawet juz w e34.

Wogole ich niewidac dopiero wtedy gdy zapale. (lampy niewygladaja jak jakies podrobki firmy Depo czy cos tam)

Jeszcze raz wszystkim dziekuje za wypowiedzi i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.