Skocz do zawartości

Widzieliscie juz ta bestie ??? do sprzedania


weeb

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli chcesz bardziej konstruktywne odpowiedzi na nurtujące cię pytanie to idz do pierwszego lepszego gazownika który założył już setki takich instalacji i to nie tylko tych tanich,postaw mu flaszke :lol: to ci sam powie całą prawde o wpływie gazu na silnik :wink: Acha,tylko nie zapomnij odwiedzić jego wspaniałej posiadłości z willą i basenem których się dorobił na takich (sorry za słowo)naiwniakach jak ty.Sam mam również kumpli którzy do dziś przeklinają dzień w którym zakupili wymarzone auto marki Bmw,co poniektórzy z wypasioną instalacją gazową i tak samo jak ty wymądrzali się nad wyższością gazu i bezszkodliwego wpływu na silnik :mrgreen: Szerokiej drogi w oparach gazu! Żeby ci tylko silnik czkawki nie dostał hahaha :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ulik87 poczytaj sobie dokładnie to forum a sam stwierdzisz że 80% ludzi tu bywający to prawdziwi miłosnicy bmw którzy odcinają się od wszelkiego rodzaju gazowników :!: Co do przekonywania ciebie co do słuszności zakładania instalacji gazowych to na ten temat już dawno temu wypowiedziała się firma BMW(wszyscy dobrze znają jej eksperymenty min. z silnikiem 1,8 w e34)która zakończyła eksperymenty widząc co się dzieje z silnikami :D

 

hehehehehehehheheh no to zes polecial po calosci - przelec sobie archiwum to stwierdzisz jednak ze nie 80% a moze (i to przy pomyslnych wiatrach) 8 % :D --- pozdrawiam

 

BTW gdyby bylo mnie stac na E60 za 300tys to pewnie w dupie bym mial gaz - ale do ''naszych'' beemek - a siedze na forum juz dlugo i w miare sie orientuje kto czym sie porusza --- (zdecydowana wiekszosc to auta ponad 10 letnie=warte nie wiecej niz 20 tys) LPG to zloty srodek :)...a niszczacego wplywu LPG na silniki (we wlasnych beemach) nie zaobserwowalem - oczywiscie poza spadkiem mocy....ale niebawem zakladam system blos wiec i to bedzie przeszloscia.

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulik87 poczytaj sobie dokładnie to forum a sam stwierdzisz że 80% ludzi tu bywający to prawdziwi miłosnicy bmw którzy odcinają się od wszelkiego rodzaju gazowników :!:

 

Marna prowokacja - jak to obliczyłeś :modlitwa: bo mi wychodzi co najwyżej 50/50 :mrgreen: a czytam to forum pewnie dłuzej od Ciebie. Pozatym nie Tobie oceniać kto tu jest prawdziwym fanem a kto nie.

 

 

ulik87 Co do przekonywania ciebie co do słuszności zakładania instalacji gazowych to na ten temat już dawno temu wypowiedziała się firma BMW(wszyscy dobrze znają jej eksperymenty min. z silnikiem 1,8 w e34)która zakończyła eksperymenty widząc co się dzieje z silnikami :D

 

Silnik 1.8 w e34 to generalnie kiepski eksperyment zwłaszcza w kombi. Nadal nie podajesz konkretów co się działo z tym silnikiem więcej szczegółów proszę.

 

Od siebie dorzucę, że w moim e32 gaz był zamontowany bodajże w 1998 r. w Belgii, ja tym autem jeżdżę od lipca 2004 kiedy to przyjechał do kraju. Zrobiłem nim ok 15 tyś km i silnik jest w bdb stanie nie bierze oleju, chodzi równo i z gazem nie mam w nim najmniejszych problemów (instalacja najprostsza) a że ma pare koni mniej...

 

A swoją drogą ci wszyscy co tak się chwalą, że jeżdżą na benzynce często też piszą że mało jeżdżą :think:

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ze auto "jezdzilo" w nadobre i na złe nie jest chyba argumentem:) (przynajmniej dla mnie ).poza felami 17 cali i logo ac ktore na allegro sa za 20 zl to nie widze zadnej rewelacji.:).nie wiem czym tu sie podniecac,nie jestem expertem w tych sprawach ale jesli kots oszczedza na paliwie w takim aucie to chyba wiekszosc czesci to ze szrotu:/gdyby to bylo M3 to spoko,chociaz poszezona jest,a tutaj goła jakaś :)>a co do gazu mojemu kuplowi w 525 instalacja rozwalila glowice:/.Smieszy mnie widok fajnej betki z pieknymi felami a w zderzaku korek lpg:):):).zapach jak za taxi.nie po to kupilem bmw zeby niszczyc silnik gazem,do znaczka niebiesko -bialego niepasuje to poprostu,.to jak w dresie iść na ślub:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1.8 w e34 to generalnie kiepski eksperyment zwłaszcza w kombi.

 

Na początku też tak myślałem, ale po niecałych 30 tkm uważam, że to jest niegłupi pomysł, może nie jest to rakieta, ale z założenia nie ma być wyścigówką, natomiast jako ekonomiczne auto, taka alternatywa dla gazu w samochodzie jest świetny. A kwestię czy ktoś chce gazować auto czy nie zostawmy razem ze sporami o to co było pierwsze - jajko czy kura :) Jak ktoś chce gazować autko - proszę bardzo, jak nie - ok. Bylebyśmy dbali o nasze lalki, po co się kłócić o takie pierdoły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma sensu kłucić się, a czy ktoś będzie jeździł na gazie czy na benzynie zależy tylko i wyłącznie od niego samego. Sam przejeździłem swoją bmką 15tkm na PB i założyłem gaz i naprawde jestem zadowolony i wcale się tego nie wstydze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe hłe, jeszcze na koniec mała dygresja.

 

Miłośnik marki to taki który dba o smaochód by nie mówiono, że beemy to graty... a czy ma w zadbanym samochodzie gaz czy nie ma to tylko on wie :)

 

ZTCW Królowa Anglii w celach ekologicznych i by dać przykład poddanym sprofanowała całą flotę Rolls-Royse'ow :cool2:

Pozdrawiam

- Sim One -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] poza tym nie marudzcie, sceny w filmach jak bandyci uciekaja betami sa wyrabiste, vide najlepszy poscig swiata czyli m5 w 'ronin' :)

 

Pościg jest super tylko się niefajnie kończy :evil:

 

Widziałem tę scenę wielokrotnie - zdecydowanie stwierdzam, że scenarzysta pomylił samochody :D

Miałem 406 - nie da się tak jeździć, no może 3,0 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sango uspokuj sie i nie dyskutuj na tematy o ktorych nie masz pojecia prosze Cie bardzo ;)

Taki sam ma wplyw gaz na silnik jak nasza polaska benzyna ;)

slawo@antserwis.pl

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawo nie dyskutuj na tematy o których nie masz pojęcia,już nic nowego tu nie wniesiesz a jak chcesz się przypodobać komuś(gazownikom) to rób to gdzie indziej może tam cie ktoś wysłucha.Nara

 

 

Wiesz, trochę dłużej jestem od Ciebie na tym forum i widziałem parę debat o gazie. Każda kończyła się tak samo - zamkniętym tematem.

 

Poza tym po co bawicie się w akwizytorów i koniecznie chcecie przekonać resztę do gazu lub na odwrót? Jak ktoś chce założyć gaz to niech zakłada, jak nie chce to nie, po co sobie z tego powodu skakać do gardeł? Ja nie mam gazu i chyba nie założę do auta, ale zupełnie rozumiem ludzi, którzy jeżdżą na gazie (LPG oczywiście :) ). Może naprawdę już skończcie tą kłótnię, bo do niczego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najgorszy z tego wszystkiego jest poziom niektórych wypowiedzi.

 

Nie chce się bawić w admina (który mógłby zainterweniować), ale niektórym należałoby się jakieś upomnienie.

 

Sango - moim skromnym zdaniem nie wnosisz nic poza nerwową atmosferą. Wartość merytoryczna Twoich wypowiedzi jest niczym nasza Polska benzyna. Negować wszystko potrafi każdy, ale wytoczyć racjonalne argumenty to już problem. Gadanie "Gaz jest zły, bo jest zły", albo "Niszczy silnik, bo go niszczy" nie poszerzy naszej wiedzy na temat "szkodliwego działania gazu", a już napewno nie przekona nikogo do Twoich racji.

 

Miłośnika BMW nie ocenia się po tym na czym jeździ, tylko jak traktuje swój samochód. Kto jest Lepszy...ten co ma LPG i wszystkie zaoszczędzone pieniądze ładuje w Beti przywracając jej fabryczny stan, czy ten co jeździ na Naszej pożal się Boże benzynie i kupuje części na szrotach, albo czeka aż samochód stanie w środku drogi.....??

 

Wiem, że to co piszę jest jak groch rzucony na ściane, ale cóż....

 

Liczę, że Admin wkroczy do akcji...

 

Peace...

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłośnika BMW nie ocenia się po tym na czym jeździ, tylko jak traktuje swój samochód. Kto jest Lepszy...ten co ma LPG i wszystkie zaoszczędzone pieniądze ładuje w Beti przywracając jej fabryczny stan, czy ten co jeździ na Naszej pożal się Boże benzynie i kupuje części na szrotach, albo czeka aż samochód stanie w środku drogi.....??

 

 

alee... z tymi szrotami są wyjątki? Bo ja wahacz na złomie kupiłem (nowy kosztuje absurdalne 1800pln) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co Marco to twoje wywyższanie się że jesteś dłużej na tym forum.Przeglądałem to forum zanim ty jeszcze o nim nie słyszałeś to raz a dwa że ten temat zawsze będzie się pojawiał co jakiś czas dopóki jeden z drugim nie zrozumie że gaz to zabójstwo :!: Wyraziłem tylko swoją opinie co do gazu a co sobie kto zakłada to mnie nie obchodzi-może być to nawet bomba atomowa :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co Marco to twoje wywyższanie się że jesteś dłużej na tym forum.Przeglądałem to forum zanim ty jeszcze o nim nie słyszałeś to raz a dwa że ten temat zawsze będzie się pojawiał co jakiś czas dopóki jeden z drugim nie zrozumie że gaz to zabójstwo :!: Wyraziłem tylko swoją opinie co do gazu a co sobie kto zakłada to mnie nie obchodzi-może być to nawet bomba atomowa :twisted:

 

 

Widzę Watsonie, że twoja wiedza o mojej obecności na forum jest większa od mojej wiedzy, winszuję Ci tego osiągnięcia :mrgreen: .

 

Skoro masz tak wielką wiedzę o szkodliwym wpływie gazu na silnik to się nią z nami podziel.

 

Poza tym skoro nie obchodzi cię, co kto zakłada to po co się tak pieklisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco myślę, że dalsza "dyskusja" z ty człowiekiem nie ma najmniejszego sensu...

 

Jak to powiedział A.Einstein : "Wszechświat i ludzka głupota są bezkresne...choć, co do tego pierwszego mam wątlpiwości..." :P

 

Mam nadzieję, że to posłuży za podsumowanie tej całej "debaty"

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wartość merytoryczna Martinez za to kompletnie nic nie wnosi także daj sobie spokój z tymi drętwymi uwagami i nie oczerniaj innych ludzi.Ja temat gazu zamknąłem więc nie prowokuj i zajmij się lepej innym tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Watsonie że twoja mądrość nie zna granic :mrgreen: a może ty się podzielisz swoimi uwagami co do całkowitej nieszkodliwości wpływu gazu na silnik jak taki jesteś mądry! Słuchamy Watsonie.Ale zanim cokolwiek napiszesz to oszczędź sobie może lepiej, bo i tak nikt naprawdę mądry tego już nie będzie czytał.A na przyszłość to nie obrażaj innych członków forum bo każdy ma prawo do własnego zdania.Mnie w każdym razie do niczego nie przekonałeś a co do wachacza to faktycznie, masz racje-ciągnie troche w pawo także wymień go czym prędzej :D :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.