Skocz do zawartości

akumulator do 320D


ppatryk

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładnie podrożały , ja 2 lata temu za org. w ASO placiłem 380zł no ale rok temu skupowałem ołów po ponad 5zł/kg , teraz jest po 1zł/kg więc na następny sezon pewnie spadną z ceny :mrgreen: teraz widze jak temp ok zera w blaszaku to po 2-3 dniach zakręci ale słabo , czy sugerujesz ładowanie ? no ale to pasuje kable odpiąć , możliwe że po przeróbce audio akumulator więcej ciągnie a ja ostatnio mam tylko jazdy miejskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle kupic cos takiego:

 

 

http://www.allegro.pl/item486767976_akumulator_centra_plus_cp60_80ah_gw_2l_wroclaw.html

 

Mike podaj namiar na sklep ASO bo nie moge znalezc a BMW mam od tygodnia i jeszcze nie jestem w temacie :[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle kupic cos takiego:

 

 

http://www.allegro.pl/item486767976_akumulator_centra_plus_cp60_80ah_gw_2l_wroclaw.html

 

Mike podaj namiar na sklep ASO bo nie moge znalezc a BMW mam od tygodnia i jeszcze nie jestem w temacie :[/url]

No tam gdzie sprzedają nowe autka BMW , u nas mówi się na to ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego fornal masz tu namiar na autoryzowany sklep BMW takie też są i nie sa to ASO a cenny mają lepsze niż ASO za orginalne części

www.bmwteam.pl

było E-36 1,8 E-36 compakt 1,8d E-46 320dTa,jest E-46 330dt

http://www.bmwteam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to ładnie podrożały , ja 2 lata temu za org. w ASO placiłem 380zł no ale rok temu skupowałem ołów po ponad 5zł/kg , teraz jest po 1zł/kg więc na następny sezon pewnie spadną z ceny :mrgreen: teraz widze jak temp ok zera w blaszaku to po 2-3 dniach zakręci ale słabo , czy sugerujesz ładowanie ? no ale to pasuje kable odpiąć , możliwe że po przeróbce audio akumulator więcej ciągnie a ja ostatnio mam tylko jazdy miejskie

 

Ładowanie to jest to.

Mój aku padaka po solidnym ładowaniu śmiga jak nówka.

100Ah prąd ładowania 1A (jak najmniejszy) ale na początku pobierał aku 20A!!

 

Kabli nie musisz odpinąc jak ładujesz małym prądem - ja nie odpinałem.

 

Nawet w instrukcji jest, że podpiąć pod wyprowadzenia w komorze silnika itp....

Lece nie ma czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jaką pojemność akumulatora polecacie do e46 320D przed liftem?

Czy lepiej wziąść 80 ah czy 90 ah ?

 

 

Z góry dzieki, pozdrawiam

 

Ja proponuję wejść na stronę producenta akumulatora który chce się kupić, i sprawdzić co pasuje do naszego auta :)

 

np. tu :arrow: http://www.varta-automotive.pl/index.php?id=43&L=15

 

P.s. Polecam VARTA SILVER dynamic, są dobre (moim zdaniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie podrożały , ja 2 lata temu za org. w ASO placiłem 380zł no ale rok temu skupowałem ołów po ponad 5zł/kg , teraz jest po 1zł/kg więc na następny sezon pewnie spadną z ceny :mrgreen: teraz widze jak temp ok zera w blaszaku to po 2-3 dniach zakręci ale słabo , czy sugerujesz ładowanie ? no ale to pasuje kable odpiąć , możliwe że po przeróbce audio akumulator więcej ciągnie a ja ostatnio mam tylko jazdy miejskie

 

Ładowanie to jest to.

Mój aku padaka po solidnym ładowaniu śmiga jak nówka.

100Ah prąd ładowania 1A (jak najmniejszy) ale na początku pobierał aku 20A!!

 

Kabli nie musisz odpinąc jak ładujesz małym prądem - ja nie odpinałem.

 

Nawet w instrukcji jest, że podpiąć pod wyprowadzenia w komorze silnika itp....

Lece nie ma czasu

 

Kurcze, musze prostownik pozyczyć i ładować cały dzień bo słabo rano kręci , złapie za pierwszym razem ale widzę że ledwo , jazda miejska audio robią swoje a akumulator ma dopiero 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.