Skocz do zawartości

drzwi w bmw i co może być przyczyna że troche sie muli??


pakul520i

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie nieotwieraja sie drzwi tylne od strony kierowcy i niewiem jak to zrobić nawiew też niedziała niepuszcza ciepłego powietrza i mam jeszcze jedno pytanie moje bmw troszke sie muli i niewiem co może być przyczyną :( :( tego prosze o pomoc z góry dziękuje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. może spadło jakieś ciegno z rączki od otwierania

2. może centraly sie zablokował na tych drzwiach tzw podwojne ryglowanie

3. moze ciagnie gdzies lewe powietrze i jest taka mułowata sprawdz wszystkie przewody gumowe, łaczenia na przepustnicy itd itd

4. nawiew moze elektrozawory Ci sie zablokowały dlatego nie puszcza cieplego powietrza sa one w komorze silnika przy lewym amortyzatorze (obok ukl. kierowniczego)

Edytowane przez brokat_
brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujaw tak ma byc że na twarz leci orzeżwiające zimne powietrze,cobyś nie zasnął za kierownicą.

:lol: to tak jak niektórzy mówią ,że kierownica ma zciągać na prawo ...żeby nie pójść na "czołowe" tylko w razie zaśnięcia zjechać do rowu :?

DAN-LZ długo jezdzisz tym samochodem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kolego za to dmucha cieplym na szybe i nogi... a z kratek na konsoli zimne... zawór juz wymienialem i nic to nie pomoglo. nikt nie wie o co chodzi. zastanawiam sie czy to nie sterowanie strefa nie jest walniete

 

to dobre.. widać ktoś nie czytał instrukcji obsługi.. była opcja z przełącznikiem na środkowym wlocie do zmiany na ciepłe ale to naprawdę bardzo rzadki przypadek niestety...

http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kolego za to dmucha cieplym na szybe i nogi... a z kratek na konsoli zimne... zawór juz wymienialem i nic to nie pomoglo. nikt nie wie o co chodzi. zastanawiam sie czy to nie sterowanie strefa nie jest walniete

 

to dobre.. widać ktoś nie czytał instrukcji obsługi.. była opcja z przełącznikiem na środkowym wlocie do zmiany na ciepłe ale to naprawdę bardzo rzadki przypadek niestety...

 

Ciesze sie w takim razie, ze mam ów wlasnie rzadki przypadek.

A swoja droga powinno tak byc we wszystkich, i najlepiej z tylu rowniez.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobre.. widać ktoś nie czytał instrukcji obsługi.. była opcja z przełącznikiem na środkowym wlocie do zmiany na ciepłe ale to naprawdę bardzo rzadki przypadek niestety...

 

Wiem ze na srodku jest regulacja ale to nie o to chodzi. Moge miec uawione na srodkowym i na strefie zimne powietrze a i tak na szybe i nogi idzie gorące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAN-LZ długo jezdzisz tym samochodem?

...od września 2003 roku. Szczerze mówiąc, to sądziłem ,że napisałeś z tym zimnym powietrzem tak dla żartów :worried: a teraz odnoszę wrażenie...że naprawdę dmucha Ci środkowym nawiewem tylko zimne...współczuję.Przecież przez to można sie stale przeziębiać :shock:

U mnie dmucha bardzo ciepłe, tak jak w reszcie nawiewów. Mam między kratkami jeszcze pokrędełko niby ciepło/zimno. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten rzadki przypadek w swojej e-34 z automatyczną klimatyzacją.generalnie jest tak że cieple powietrze leci ze środkowego nawiewu dopiero jak regulacja temperatury jest ustawiona na max.

 

Nie prawda u mnie nie trzeba dać na max ciepłe żeby leciało ciepełko z nawiewów centralnych. Co do rzadkości to dla mnie rzadkością są nawiewy bez regulacji po środku. Raz w życiu coś takiego widziałem u "rozbieracza" tych rupieci.

 

mi kolego za to dmucha cieplym na szybe i nogi... a z kratek na konsoli zimne... zawór juz wymienialem i nic to nie pomoglo. nikt nie wie o co chodzi. zastanawiam sie czy to nie sterowanie strefa nie jest walniete

 

http://bmwe32.masscom.net/johan/center_vents/center_vents_v1.1-1.html

 

Jacyś odważni do sprawdzenia tej opcji? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.