Skocz do zawartości

Miganie Xenonów


NofoN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki mały problem.

Mam e46 z 2000 roku orginalnie nie posiadał xenonów, ja wymieniłem całe lampy (nie montowałe zestawu z Allegro) na xenony.

Teraz wszystko działa, tylko jak włącze długie światła to xenony zaczynają migać, mniej więcej swiecą ok 10 sekund gasną i ponownie się zapalają. Długie świecą normalnie. Na światłach mijania Xenon działa bez problemu.

Co może byc nie tak? Może miał ktoś podobny problem.

 

Z góry dzięki za radę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Mam podobny problemik tylko ze u mnie migają ksenony przy włączonym silniku ( odpalam silnik, włączam światła i migają ale jak najpierw włączę światła a potem odpalę silnik to jest ok) a migają jak stroboskopy bardzo szybko, Czy trzeba postąpić jak kolega wyżej napisał??? jesli tak to gdzie i jak to zrobić???

Z góry serdeczne dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilem kiedys taki zabieg u 118d i wiazalo sie to z wymiana modulu swiatel i programowaniem na serwisie ..modul 1tys plus doprogramowanie 350 zl plus montaz i demontaz...nie wiem jak to sie ma do trojek..mi tez po zalozeniu migaly..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak niemaly,ja mialem swoja uszkodzona przodem i poprostu i tak musialem kupic lampy nowe..kupilem a potem wyszlo i tyle..do tego dolicz spryskiwacze..wymiane wlacznika wewnatrz auta i potencjometry na wachacze , i wtedy sie nie beda czepiac policajnty i przeglady :DDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam podobny problem

 

prawy xenon mi miga , czasami pokazuje bład na komputerze ale po jakiś 10-15 minutach gaśnie , znajomy mechanik mi powiedział że to nie wina lampy tylko jakiegoś przekaźnika który skorodował - podobno wystarczy styki przeczyścić

 

wiecie o co chodzi ? , czy to bardzo skomplikowane i czy samemu nie można tego zrobić i gdzie ten przekaźnik jest ,

mam orginalne xenony samopoziomujące ze spryskiwaczami

 

zauważyłem że błąd światła zwykle mi się zapala jak samochód postoi noc i jak jest mokro , rózni się też ten xenon światłem od lewego

 

lewy który jest oki świci jasnym światłem , parwy mi mruga i światło jest przytłumione lekko - widać to wyraźnie

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tez mam problem z xenonami ale u mnie dla odmiany migają jak skręcam lub jak trafie na dziury jakies?

 

Przy wjechanie na nierównosci zdarza się ze lampy na 1s wyłacząją się i zaraz wlączają.

 

co to moze być? sprawdziłem styki i są OK, przetwornice tez są mocno przymocowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.