Skocz do zawartości

Nie mogę normalnie zatankować.


adalbert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chwilowo użytkuję E39 mojego znajomego, który przebywa za granicą, z ewentualną opcją kupna, atrakcyjna cena b. dobry stan itp. Otóż problem urodził się podczas tankowania. Podjeżdzam na oparach do stacji wciskam pistolet dystrybutora próbuję wlać paliwo, a cały czas mi odbija. Po ok. 15 min. tankowania udało mi się wlać 10l. paliwa po czym odjechałem bo utworzyła się niezła kolejka. Na innej stacji, znów to samo. Czy ktoś miał podobny problem? jak go rozwiązał. ewentualnie co jest powodem takiej sytuacji. Nadmieniam, że samochód stał pod chmurką ponad miesiąc. Mogło to mieć jakiś wpływ? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, miałem to samo podczas pierwszego tankowania po kupnie e39. Szeroko na stacje ;] a tu mi odbija i odbija, ludzi pełno wstyd. Jakoś bokiem pistolet i się coś udało nalać i wio stamtąd bo wstyd.

 

Na wlewie przy krawędzi masz metalowy rant, na pistolecie masz metalowy kołnierz. Wsadź swobodnie pistolet i cofnij go żeby kołnierz oparł się o ten rant i pistolet jest nieruchomy. Wtedy tankujesz normalnie ;]

 

W instrukcji jest napisane, że to specjalnie skonstruowane żeby nie emitować oparów beny ;]

Pozdrawiam i do pełna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys pracowałem na cpn-ie i odwieczny problem z BMW kazdy pcha go do konca zamiast swobodnie go oprzec na kołnierzu tak jak napisał toto5 ale BMW to nic sztuka to zatankowac DAEWOO TICO bez odbijania 1/50 moze sie uda albo 1/100 :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.