Skocz do zawartości

Mk 2 polski soft


kominiarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam kolegów z rozmowy z kolegami którzy sciągneli ten plik dowiedziałem się ze instalacja odbywa sie tylko do połowy potem wisi. Prosze sie jeszcze wstrzymać z rozsyłaniem tego pliku wraz z innymi kolegami pracujemy nad tym aby to zadziałało . po ukończeniu pracy ja lub któryś z kolegów udostępnimy gotowca

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, czekamy.

W jakich formatach jest tam wrzucony lektor? Chodzi mi o to, że np. w Nokii 500 jest głos Hołka, który naprawdę fajnie brzmi. W sieci jest już ściągnięty, wrzuciłem mojemu ojcu do TomToma, więc może by się dało wrzucić do MK2, jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
u Mnie podobnie, tylko troche więcej się bawiłem, na początek zmieniłem język na angielski za pomocą sss, i po tej czynności na monitorze dostałem komunikat o załadowaniu softu, na początek wgrałem v27 później v17 a na koniec znowu v27 i pliki gb-pl, i w ostateczności mam angielski i francuski, :)

Pozdrawiam

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

soft do MK2 działa w 100% zrobiłem go wspulnie z kolęgą MR.LOVA wiec czy sciągniecie od DUNIEK czy MR.LOWA jest to to samo dużo ludzi już jeździ na tym sofcie i dlatego twierdzę że działa oczywiście są pewne braki w porównaniu do MK3 i 4 ponieważ jest mała pamięć wewnetrzna i oprogramowanie szczególnie lektor musi być okrojony . na chomiku macie gotowy soft . nagrywać na dobrej jakości płytkach z prędkością x2 i będzie chodzić .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.