Skocz do zawartości

schowek pod zegarkiem HELP!!!


mirrek2

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze nikt niewie :cry2: :evil:

 

Chłopie powoltku :wink: daj sobie na wstrzymanie :wink:

 

Najapierw wyjmij zegarek; jest w tym schowku ( poniżej zegarka) otwór w jego górnej części, wkładając tam palucha :lol: możesz go odgiąć i delikatnie wyciągnąć zegarek......nistety dookoła są zatrzaski, ale tak zrobione że ich raczej nie pourywasz....jak zdemontujesz zegarek to masz dostęp do półki pod nim i możesz ją delikatnie wyciągnąć naginając plastiki ......zchodzi półeczka razem z kawałkiem konsoli środkowej gdzie jest zapalniczka........wszystkie plastiki tam są stosunkowo elastyczne i można je odginać ale ostrożność wskazana :wink:

 

Niestety zmartwię Cię....raczej nie upchniesz tam radia....za mało miejsca :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro jesteśmy przy zegarku. Właśnie mam zamiar taki nabyć i mam pytanko. Czy da się go u mniepodłączyć bo nie widziałem u siebie żadnej wolnej wtyczki. Czy ewentualnie da się go podpiąć na "krótko"?

 

Jak nie masz wtyczki to musisz podciągnąć kable od lakiegoś przełącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co masz zamiar robic z tym schowkiem.Ja chcialem tam zamontowac cb radio i sie niemile zaskoczylem gdyz jest on zbyt plytni i radio mi wchozilo jedynie do polowy ( moze troche wiecej ).a kabelki to podciagnij najlepiej od czegos co ma podswietlanie razem z licznikiem itp.Moze sprobuj podpiac sie w zapalniczke, jest blisko i dostep nie jest zly. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.