Skocz do zawartości

Chromowane słupki


Remol

Rekomendowane odpowiedzi

1. bardzo dokladnie oczyscic slupki z nierownosci

2. odtluscic

3. uzbroic sie w cierpliwosc

4. ostry nozyk do tapet i ostre nozyczki

5. skarpeta zeby gladko rozprasowywac..

6... folie ktora zamowilem na alegro! Dobra zecz, moim zdaniem ladny efekt. Dwa razy bylem na myjni i dalej sie trzyma. Jeszcze bede poprawial poniewaz byla to tylko proba i w jednym miejscu mam malego bombelka ale i tak trzeba wiedziec gdzie zeby zobaczyc.

Ta sama folia lada dzien pojdzie na grilla ale Schnitzer (srebrne poprzeczki)

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale mi się nie podobają. W oryginale słupki są czarne i fajnie całość wygląda jak chrom jest na około, a tak to dzieli przednie szyby z tylnymi i już trochę razi. Ale to jest tylko moje zdanie.

Ile ludzi tyle gustów.

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi powiedzieć jak ładnie odświeżyć chromy te wewnątrz drzwi zaraz przy szybie i te na zewnątrz, również na błotnikach żeby ładnie błyszczały.

Może są jakieś środki które pomogą? Bo szczerze powiem że przez to słoneczko to trochę zbladły.

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, kupię na pewno i trochę czeka mnie pracy, pewnie będzie ładniej wyglądała niż teraz.

Remol zauważyłem że u ciebie trochę tył siedzi w porównaniu z przodem, mam to samo (tak myślę), ale nie wiem za co się wziąć żeby tak nie było. Myślałem o amorkach i sprzężynach ale nie wiem czy to pomoże. Może masz jakiś pomysł co by pomogło?

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie na spocie alacpone tez to zauwazyl i u niego tez siedzi. Generalnie w siudemkach siada tyl i juz. U mnie dodatkowo są zmienione sprezyny ale lada dzien bede znowu zmienial na orginalne wiec zobacze jaki bedzie efekt i sie wypowiem. Na razie nie wiem czemu tak jest ale wiem ze siudemki siadaja na tyl

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty to zrobiłeś :jawdrop:

U mnie przód jest wysoko a tył nisko :cry2:

Chyba coś zrobiłeś ze sprężynami przednimi a tył jakoś wzmocniłeś.

Bardzo mi się podoba. :cool2:

I przede wszystkim jest taka sama odlegość koła od błotnika.

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,

Przód obniżony o 40 mm spreżynami MK Motorsport.

Jak ją kupiłem w Niemczech, tył też miala obniżony (o 35 mm) (wszystko grzecznie wpisane w briefie), jednak coś było nie tak z nivo i tył sterczał w góre i podskakiwał na nierównościach jak piłka. Wstyd sie przyznać, ale tak mnie to wkurzylo, ze kupiłem całe tylne kolumny z 735 standard bez nivo (trafily mi się z amorkami Bilsteina z nalepkami AC Schnitzer) i wymieniłem. Całość prowadzi się rewelacyjnie, nawet na tych szerokich 17kach, nie ma porównania do mojej drugiej standardowej siódemki :cool2:

Z tego co się w międzyczasie orientowałem, jedyną firmą, która oferuje obniżone sprężyny do E32 jest właśnie MK Motorsport.

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie wygląda :cool2:

Myślisz że jak wymienie amorki z tyłu to się podniesie (nie siedzi super niska ale jest różnica).

A propo oponek jakiej masz szertokości bo ja mam na 17 na przodzie 225/45 a na tyle 255/40 i powiem że ładnie nosi na koleinkach.

U ciebie z tyłu też będą nbardzo szerokie.

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba wymienić raczej sprężyny. Te, które kupiłem wcale na nowe nie wyglądały, ale jak się okazało, są bardzo dobre.

Z przodu mam 235/45, tyl 255/40. Na koleinach się je czuje, ale jakby mniej niż 205ki, które mam założone na standardowym zawieszeniu w drugiej.

Najgorzej w koleinach jeździło mi się, gdy w 730ce miałem założone koła 235/40 R 18 (na fotce w podpisie), to była już stanowczo przesada, felgi nie wytrzymały niestety naszych dróg...

W ten weekend mieliśmy klubowy zlot na lotnisku w Mielcu, robiliśmy jazdy na dwóch krętych trasach rozstawionych przez Wróblewskiego z rajdowej szkoły jazdy, na tym zestawie zawieszenia wykręciłem czasy niewiele dłuższe od trójek, a siódemki były zawsze dużo gorsze w slalomie. Standardowe 740i E38 i 735iL E38 miały sporo dłuższe czasy. Sam byłem w szoku, bo to moja pierwsza taka jazda tym samochodem.

Polecam :cool2:

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne nie wygladaja zle ! ale osobiscie wszystko czarne jak u kolegi w e32 moim zdaniem goruje !

 

w e38 czy np w e39 chrom wychodzil w standarcie zeby miec czarne listwy i grill trzeba bylo doplacic do wersji High line

Raz BMW / / / Zawsze BMW http://img528.imageshack.us/img528/4160/motorsporticon0ms.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.