Skocz do zawartości

Chromowane słupki


Remol

Rekomendowane odpowiedzi

...W ten weekend mieliśmy klubowy zlot na lotnisku w Mielcu, robiliśmy jazdy na dwóch krętych trasach rozstawionych przez Wróblewskiego z rajdowej szkoły jazdy, na tym zestawie zawieszenia wykręciłem czasy niewiele dłuższe od trójek, a siódemki były zawsze dużo gorsze w slalomie. Standardowe 740i E38 i 735iL E38 miały sporo dłuższe czasy. Sam byłem w szoku, bo to moja pierwsza taka jazda tym samochodem.

Polecam :cool2:

Oj Pawle, przechwalasz się ;). Tym samochodem, może jechałeś tak pierwszy raz, ale w ogóle pewnie nie ... bo to było widać. Ja też jechałem pierwszy raz w taki sposób moją bumcią :lol: i też jestem zadowolony z wyniku, choć do Ciebie troszkę brakło ;)

Ale swoją drogą - nieźle Ci szło :handshake:

 

PS. Ja nie mam standardowej E38 8) :mrgreen: ;)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Muszę was zmartwić z tym oklejaniem i obym się mylił. Miałem założone nerki podróby, które właśnie wyglądały jak na oklejone folią. Po pierwszej zimie zrobiły się matowe ale dało się to jeszcze doczyścić i znowu błyszczały ale niestety po drugiej zimie całe zrobiły się w bąble i tak zmatowiały że na wiosne jak wziąłem zamach i nimi rzuciłem to jeszcze pewnie lecą w powietrzu. Mam złe przeczucie, że z folią na słupkach może być podobnie bo woda, mróz i sól bardzo temu nie służy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Ja nie mam standardowej E38 8) :mrgreen: ;)

 

Ooops, chodziło mi tylko o fabryczne zawieszenie ... Bo jeśli chodzi i o resztę auta, to jest czego zazdrościć :cool2:

 

Spoko Sebast, jeszcze nie raz będziemy mieli okazję się zmierzyć !

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko pikus, jednym sie podoba innym sie nie podba. Ale mi sie nie podoba ze jest ladna i wlasnie umiera. Najlepsi spece w szczecinie, 19 lat doswiadzczen z bmw, nie potrafia powiedziec co jej dolega. Przestala palic na wszystkie gary i sie telepie. I nie sa to cewy, swiece ani nic z tych blachych problemow na dodatek z kazda chwila chodzi coraz gorzej. Juz nawet serwis boscha zostal zaprzegniety i kumaja juz 2 dzien. Chyba umiera na jakiegos raka

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któryś lub któreś cylindry nie mają sprężania, to nie chodzą i silnik się telepie. Jeśli nie ma sprężania, niech zrobią próbę olejową (wlewa się olej do cylindra i jeszcze raz mierzy, gdy ciśnienie wzrasta chwilowo, tzn. że padły pierścienie, jeśli nie, to najprawdopodobniej coś z głowicą, np. wypalone gniazdo zaworowe lub niedomykający się zawór albo uszczelka się wypaliła między cylindrami i są przedmuch albo jeszcze coś innego). Oby ciśnienie było w porządku, wówczas pewnie jest jakaś awaria osprzętu, a to zawsza można naprawić. Jeśli twój serwis Boscha posiada odpowiedni sprzęt, powinni szybko przetestować wszystkie czujniki i peryferia bez rozkręcania niczego.

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

nie wiem czy to robili ale podpowiem i to moze nie robili. Z kompem byl problem bo nie chcial sie polaczyc do DIS'a i nie wiem czy to zrobili czy nie. Mimo wszystko dzieki za info bedziemy w kontakcie bo i tak wiesz wiecej niz ja :mrgreen:

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Moja siodemeczka nie siadla:

 

http://img247.echo.cx/img247/4574/750stacja2hn.jpg

Dzisiaj oglądałem, dotykałem, powąchałem a nawet przez chwile prowadziłem to monstrum. To zawieszenie wyglada fantastycznie. Szczegolnie gdy PZ postawil maszyne przy mojej 740i. Roznicy wizualnej nie da sie opisac. Od dzisiaj nie bede spal spokojnie poki nie obnize tak przodu swojej Basi :mad2:

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOŻE TO SIE WYDAĆ DZIWNE ALE JA MAM ODWROTNY PROBLEM

 

W mojej beti przód siedzi bardzo nisko co mnie mocno denerwóje za to tył zaraz po zapaleniu dźwiga sie dość wysoko

Jestem skłonny wymienić sie sprężynami na jakieś wyższe z innym właścicelem 750kti co ma odwrotny problem niż ja (chodzi mi tylko o przód)

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam sprężyny do e32. Są to NÓWKI NIGDY NIE ZAKŁADANE firmy SUPLEX. Jeśli cie zainteresują to pisz na GG albo zadzwoń 508091239. Podkreślam że są całkiem nowe. Mogę wysłać fotki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.