Skocz do zawartości

jaka wartość E32 730 88 według ubezpieczycieli


maslo_82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj Pani zaparkowała w moim tyle Toyotą Land Cruiser i zastanawiam sięna jaką wartośc wyceni moje auto ubezpieczyciel. nie chodzi mi o wycenę szkody tylko owycenę całego auta, na podstawie któej bedą oceniać czy szkoda wynosi więcej niż 70% wartosci auta czy też nie.

 

Moja bunia to E32 730 R6 Gaz sekwencyjny 88 rok stan "świetny"

 

Może macie jakieś doświadczenia to tym jak wyceniali auto znajomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie wiem jak mocno masz zniszczone auto ale przypuszczam ze solidnie:cry2:

 

prawdopodobnie będą chcieli uznać kasacje bo to im sie bardziej opłaca,a naprawa tylu jest bardzo droga

 

cenę biorą ze swoich śmiesznych książeczek a później od niej odliczają w zależności w jakim stanie jest auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w sumnie tak bo sa samochody tak stare i unikalne ze nie ma po prostu do nich czesci zadnych juz nie mowiac o oryginalnych mialem tak ze stary zabytkowym Seatem Malaga z 90 roku auto na mega opcji jak na tamte lata :D ladne 1.7D smigal jak glupi do poki nie poszla glowica przez jakas awarje za diabla nie moglem skompletowac juz silnika nawet uzywki nie moglem znalezc takiej jak byla mi potrzebna a wiec auto poszlo na smietnik. A wiec w razie stluczki ubezpieczyciel musialby skasopwac samochod ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w sumnie tak bo sa samochody tak stare i unikalne ze nie ma po prostu do nich czesci zadnych juz nie mowiac o oryginalnych

 

Pierwsze slysze zeby ASO nie mialo czesci do e32 :shock: Juz nie wspomne o setkach e32 rozebranych na czesci ktore zalegaja na allegro :liar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj Pani zaparkowała w moim tyle Toyotą Land Cruiser i zastanawiam sięna jaką wartośc wyceni moje auto ubezpieczyciel. nie chodzi mi o wycenę szkody tylko owycenę całego auta, na podstawie któej bedą oceniać czy szkoda wynosi więcej niż 70% wartosci auta czy też nie.

 

Moja bunia to E32 730 R6 Gaz sekwencyjny 88 rok stan "świetny"

 

Może macie jakieś doświadczenia to tym jak wyceniali auto znajomym.

 

masz jakieś fotki z tego zdarzenia? Czy cieszysz się że jechałeś e32 a nie czymś małym? ;-)

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzenie nie było mocne, bo Pani zachowała siebardzo trzeźwo, jak już iedziała że nie wychamuje to odbiła w lewo i zachaczyła tylko o lampę i zderzak, a jak wiadomo zderzak w bmw trudno rozwalić. Znacznie gorzej by było jak by uderzyła centralnie, pewnie już bym auta dobrze niezrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w sumnie tak bo sa samochody tak stare i unikalne ze nie ma po prostu do nich czesci zadnych juz nie mowiac o oryginalnych mialem tak ze stary zabytkowym Seatem Malaga z 90 roku ...

 

hmmm – mało znasz klimat ASO BMW ;) Nie wypada nawet wplątywać nazwy Seat w tym porównaniu. A E32 nie jest nawet jeszcze zaliczany do grupy „Archive” – i pewnie daleko do tego, stąd nie będzie przesadą, jeżeli napiszę, że wciąż można iść do ASO na zakupy i wyjść z kompletem części dających możliwość zabawy w „złóż E32 sam”;)

(oczywiście zakupy nie w ciągu jednego dnia)

Jak na razie tylko w przypadku E23 słyszałem, że na coś trzeba było miesiącami czekać – bo wiązało się !!uwaga!! – z wznowieniem produkcji (chyba chodziło o tylną lampę). Tylko, że E23 nie jest już w grupie „Current”.

 

Pozdrawiam :)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze mozna kupic prawie kazda czesc

a co do wartosci auta to pewnie bedzie cos kolo6-8tys max

bo jak mi powiedzial rzeczoznawca z pzu przy poprzednim aucie liczy sie wartosc rynkowa a nie sentymentalna pozatym na 100% czesci do wymiany to beda zamienniki

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o wycenę szkody tylko owycenę całego auta

 

Moja bunia to E32 730 R6 Gaz sekwencyjny 88 rok stan "świetny"

 

Jej wartość jest tylko trochę wyższa niż wartość dwóch ton złomu. Wycenią ci na 3 tys może 3,5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a1410 toś Ty teraz przywalił. Liczę że wycenią na 8 tys. + instalacja gazowa

 

Żebyś się nie zdziwił, według ubezpieczycieli, wartość 850 CSI szacowana jest na ok 20k :duh: Także powodzenia.

BMW - Broń Masowego Wrażenia


Moja 850i

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=120911

http://img121.imageshack.us/img121/5670/pasek2e.jpg

detailing http://www.funkyking.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w wiekszosci ubezpieczalni jest tak ze samochody powyzej 3lat sa skladane na zamiennikach ale jest jeden myk bo musza byc to zamienniki takiej samej jakosci jak orginaly w szczecinie nie ma zadnego punktu z taki czesciami co wystawia taki papier

albo jak masz czas mozesz powalczyc jak to zrobil moj kolega po stluczce tzn blotnik maska reflektor zderzak orgin M pakiet kierunek i cos tam jeszcze ubezpieczyciel wycenil na cos kolo 2 tys on sie nie zgodzil odwolal sie,

powtorna wycena dostal troche wiecej, tez nie przyjal i rzeczoznawca mu zrobil wycene na 7600 bodajrze, to ubezpieczalnia nie przyjela to powiedzial ze skonczy sie w sadzie wiec odpulili i zrobil auto na orginalach tak jak powinno byc ale to trwalo cos kolo 3-4 miechow

ale mi sie wydaje ze warto i nei ma co sie podniecac pierwsza kwota jaka zaproponuja

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziś wycenili szkodę na 1900zł mogło być więcej ale zastosowali 70% amortyzacji części, nie chciałem sie kłucić bo i tak do przodu bedę a zależy mi na szybkiej kasie.

 

zrób fotkę choć komórką :)

 

Ciekawe czy znajdziesz dobrego lakiernika... wymiana lampy w e32 to 5 minut ale błotnik zrobić tak by nie było widać to przecież nie takie hop-siup :(

Przecież to trzeba wycinać.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.