Skocz do zawartości

Centralny odbija


malpa84

Rekomendowane odpowiedzi

czujnik badz wiazka w tylniej klapie otworz bagaznik i po lewej stronie masz wiazke w gumowej oslonie rozetnij ja delikatnie i zobacz czy kabelki sa cale badz poprzecierane to przypadlosc tych aut u mnie tak bylo i innych osob tez to wiem na kazdym forum sie to pojawia :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem jak tu ale w mojej e 39 centralny po zamknięciu z pilota natychmiast się otwierał. Przyczyną była słaba bateria w kluczyku.

Po wymianie problem nie występuje.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: niestety baterii w kluczyku nie posiadam bo jak napisałem jest to 91 r. :)

Jeśli chodzi o ten czujnik to koledzy mieli rację - po dociśnięciu ręką drzwi się zamknęły bez problemu, dzięki :)

Jeszcze tylko prośba - może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć gdzie znajduje się ten czujnik bo muszę go wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: niestety baterii w kluczyku nie posiadam bo jak napisałem jest to 91 r. :)

Jeśli chodzi o ten czujnik to koledzy mieli rację - po dociśnięciu ręką drzwi się zamknęły bez problemu, dzięki :)

Jeszcze tylko prośba - może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć gdzie znajduje się ten czujnik bo muszę go wymienić.

 

na slupku w ryglu :) obejzyj dokladnie ten rygiel i bedziesz tam widzial czujnik :)

ja moj ten czujniczek naprawilem poxipolem :P tzn byl on wytarty... nalozylem w to miejsce poxipolu i wszystko ladnie dziala :)

BMW E36 318i :) 91r ;) czerwien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zgodnie z radami ładnie nadlałem poxipolem i smarem posmarowałem (mniejsze tarcie) i śmiga...

 

Na 100% masz też problem z migającym podświetleniem wnętrza

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem, szukałem i nie mogę znaleść tego czujnika, co prawda centralny teraz działą w 99% przypadków ale chcę to naprawić bo nie lubię gdy coś jest nie tak w samochodzie. Może ktoś podrzuci jakąś fotke.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e39 rygiel wygląda tak:

http://moto.allegro.pl/item410217083_rygiel_drzwi_bmw_e39_e38.html

w środku jest taki "prostokącik", który się wysuwa na parę milimetrów. W reszcie modeli wygląda bardzo podobnie.

 

Z podaną przeze mnie aukcją nie mam nic wspólnego. Tak przykładowo tylko dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.