Skocz do zawartości

Is


Opos 137

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda może jeszcze pomyślę nad R6 ale wygląd IS zwala mnie z nóg :lol: więc wygląd a dźwięk nie mały dylemat :? Dziękuje koledzy za podpowiedzi
Przecież one różnią sie tylko silnikami. Buda jest ta sama :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda może jeszcze pomyślę nad R6 ale wygląd IS zwala mnie z nóg :lol: więc wygląd a dźwięk nie mały dylemat :? Dziękuje koledzy za podpowiedzi

Wygląd IS zwala z nóg,silnik czterocylindrowy aż tak ładnie wygląda?:jawdrop:

Zapewniam że R6 jest o wiele ładniejszy.

A jesli ci chodzi o budę.....to coupe jest w każdej wersji silnikowej(benzynowej) :mrgreen:

Edytowane przez green71
A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie ISa... Miałem 318ti czyli podobnie a nawet niby fajniej bo kompakt jest lżejszy ale 140PS szybko robi się za mało... Później Volvo 163PS i też szybko za mało...

330D to już baaardzo ciekawie ale już myślę o wirusie i jakieś 220PS ;)

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie ISa... Miałem 318ti czyli podobnie a nawet niby fajniej bo kompakt jest lżejszy ale 140PS szybko robi się za mało... Później Volvo 163PS i też szybko za mało...

330D to już baaardzo ciekawie ale już myślę o wirusie i jakieś 220PS ;)

 

z takim mysleniem to moze lepiej od razu kupic M3 albo M5 a i tak bedziesz musial zjerzdzac jak cie ktos bedzie na motorze chcial wyprzedzic :D a swoja droga trzeba sie zastanowic do czego ma sluzyc auto czy na wyscigi czy do zwyklego przemieszczania sie po drogach uwazam ze IS w zupelnosci wystarczy pozatym przy naszych cenach paliwa to dobre rozwiazanie ty mu proponujesz e46 330 za kilkadziesiac tys zl a chlopak sie zastanawia nad stara e36 warta kilka tys zl to tez jest inne podejscie nie kazdy ma bogatych rodziców panowie pozdro

mam bmw i juz nie chce innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.