Skocz do zawartości

Za Pytanie


mewa86

Rekomendowane odpowiedzi

witam podczas jazdy gasnie zaplon i po chwili sie włącza i za jakis czas znowu i tak w kółko oco chodzi co jest grane a morze nie grane morze ktos wie z góry dzieki Edytowane przez mewa86
od zawsze na zawsze BMW:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: :mrgreen:

 

a to takie ironiczne brawa za ortografie dla autora?? :D

tragedia co?? :shock:

 

No tak jakby... Ja wiem, że jest lato i niektórym tylko morze w głowie, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi tu o jezyk polski tylko o problem z autem a po za tym to pochodze z niemiec pacany :clap: :lol: :jawdrop: Edytowane przez mewa86
od zawsze na zawsze BMW:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi tu o jezyk polski tylko o problem z autem a po za tym to pochodze z niemiec pacany :clap: :lol: :jawdrop:

 

i co łyso wam :lol:

od zawsze na zawsze BMW:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacany to sa wlasnie polscy niemcy smiac mi sie z nich chce uwazaja sie za lepszych po 2 miesiacach spedzonych w niemczech zaraz nagle zaczynaja szprechac i gdzie ich korzenie wielce jezyka polskiego zapominaja poczekajcie szwaby az bedzie euro 2012 ale bedziemy was tluc po pyskach jak do nas przyjedziecie

 

Dostajesz ostrzeżenie za to co napisałeś , trochę kultury człowieku. :nienie: :nienie:

mam bmw i juz nie chce innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi tu o jezyk polski tylko o problem z autem a po za tym to pochodze z niemiec pacany :clap: :lol: :jawdrop:

 

i co łyso wam :lol:

 

 

nie no zupelnie nam lyso. jestes tak zajefajny folksdojczu ze az mi przykro sie robi... kazdy z nas (z tego forum) chciałby pochodzić z tamtąd co ty... :modlitwa:

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mewa86, za obrazania uzytkownikow forum dostajesz ostrzezenie.

A skad pochodzisz, nie ma tu nic do rzeczy.

Wszyscy, ktorzy beda kontynuowali pyskowke, rowniez dostana ostrzezenia.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie ze pochodze zniemiec a w polsce nigdy niemieszkalem tak ze pomyslcie troszke zanim cos napiszecie :clap: a podrugie to niejest forum jezyka polskiego tylko BMW a wiecie co to wogule znaczy pewnie nie
od zawsze na zawsze BMW:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacany to sa wlasnie polscy niemcy smiac mi sie z nich chce uwazaja sie za lepszych po 2 miesiacach spedzonych w niemczech zaraz nagle zaczynaja szprechac i gdzie ich korzenie wielce jezyka polskiego zapominaja poczekajcie szwaby az bedzie euro 2012 ale bedziemy was tluc po pyskach jak do nas przyjedziecie

 

a tak wogule to jak zbudujecie drogi to przyjedziemy czemu nie

:lol:

od zawsze na zawsze BMW:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj mewko jedź do elektryka bo w elektryce moim zdaniem tkwi problem. Następna rzecz to nie musisz pisać postów jeden pod drugim wystarczy wejść w opcję edycji. Kolejna rzecz odpuść już bo nikt niczego nie napisał od dłuższego czasu a Ty szukasz i drążysz wokół przyjaźni polsko-niemieckiej. Jeździmy tą samą marką po co ta zawiść? nie chodzi o to czy ktoś jest chamskim niemcem czy Turkiem. Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci:

Może to być czujnik położenia wału-jeżeli następuje przerwa w obwodzie,to samochód może gasnąć i jak czujnik zadziała z powrotem to zapala.Acha i tego uszkodzenia nie odczytuje komputer podczas zczytywania błędów - dla niego po prostu silnik się nie kręci więc odcina zapłon.To tyle co do spraw technicznych.A teraz z innej paczki-VOLKSDEUTSCHów też nie lubię i nikt płakać nie będzie jak wasze gęby się na euro nie pokażą

Było e23 2,8 automat,potem e23 2,8 manual teraz e36(z silniczkiem jak od kosiarki ale spoko bedzie kiedyś większy) BMW na zawsze,--hehe kosiarka do żyda a teraz 2 literki w trumniaku-m52b20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj mewko jedź do elektryka bo w elektryce moim zdaniem tkwi problem. Następna rzecz to nie musisz pisać postów jeden pod drugim wystarczy wejść w opcję edycji. Kolejna rzecz odpuść już bo nikt niczego nie napisał od dłuższego czasu a Ty szukasz i drążysz wokół przyjaźni polsko-niemieckiej. Jeździmy tą samą marką po co ta zawiść? nie chodzi o to czy ktoś jest chamskim niemcem czy Turkiem. Amen

 

chodzi oto jak tu traktujecie klubowiczów odrazu zgury jakies wysmiewanie sie a nawet niewiecie kto to co ia jak i zkad takrze co jak co ale tak nie powinno byc

od zawsze na zawsze BMW:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci:

Może to być czujnik położenia wału-jeżeli następuje przerwa w obwodzie,to samochód może gasnąć i jak czujnik zadziała z powrotem to zapala.Acha i tego uszkodzenia nie odczytuje komputer podczas zczytywania błędów - dla niego po prostu silnik się nie kręci więc odcina zapłon.To tyle co do spraw technicznych.A teraz z innej paczki-VOLKSDEUTSCHów też nie lubię i nikt płakać nie będzie jak wasze gęby się na euro nie pokażą

 

a zapomnialem chodzi oto ze to kontrolki gasna cale zegary podczas jazdy a silnik nie

od zawsze na zawsze BMW:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie ze pochodze zniemiec a w polsce nigdy niemieszkalem tak ze pomyslcie troszke zanim cos napiszecie :clap: a podrugie to niejest forum jezyka polskiego tylko BMW a wiecie co to wogule znaczy pewnie nie

 

co znaczy co?

 

 

a tak wogule to jak zbudujecie drogi to przyjedziemy czemu nie

 

DO ADMINA zaryzykuje ostrzeżenie bo forumowicz bez ostrzeżenia to jak żołnież bez karabinu...

 

mewa86 ty EDIT ====> Ostrzeżenie , MOD niemiaszku przestań cwaniakować bo jesteś pewnie tak samo niemcem jak ja

-skoro szwaby sa takie wspaniale i wogole to szukaj pomocy na forach gdzie mozecie poszprechac a przez szacunek do POLSKI, POLAKÓW i pewnie samego siebie moglbys nauczyc sie podstaw ortografi a nie madrzyc sie i walić głupoty[/b]

 

No to dostałeś ten Twój "karabin" . Mimo tego że wiedziałeś żę na tym forum się nie przeklina to i tak to zrobiłeś. :duh: :duh:

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mewa86 ty [edit by Mod] niemiaszku przestań cwaniakować bo jesteś pewnie tak samo niemcem jak ja

-skoro szwaby sa takie wspaniale i wogole to szukaj pomocy na forach gdzie mozecie poszprechac a przez szacunek do POLSKI, POLAKÓW i pewnie samego siebie moglbys nauczyc sie podstaw ortografi a nie madrzyc sie i walić głupoty[/b]

mamci poszedł na pożarcie ale powiedział to co wszyscy myślą :D

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.