Skocz do zawartości

Czy BMW to dobry wybór - proszę o rady.


piotras81

Rekomendowane odpowiedzi

A może wynika to z faktu iż w tej chwili więcej ludzi stać na takie samochody niż w latach kiedy swoja świetność przezywaly poprzednie modele.

ludziom sie po prostu podoba stylistyka Bangla.

za duzy wybor aut na rynku zeby twierdzic ze ludzie dzisiaj maja wiecej pieniedzy.kupiliby co innego jakby sie nie podobaly BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym kupił E36 z ostatniego roku produkcji w superigła stanie... Jak być szukał takiej bumy to masz 99% że nie trafisz na minę.... Przy zakupie E46 można już wpaść... bo tanio nic dobrego się nie kupi...

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole kazde tak samo wyposazone BMW od tak samo wyposazonego odpowiednika Audi. E60, E90/92, E65 maja swoj styl. Jedynie co nie moge zniesc to smieszne tylne swiatla w E90. W M pakiecie i fajnych felgach to jeszcze dam rade ale tak to :mad2: Ogolnie mam wrazenie, ze BMW sa zawsze o krok do przodu przed konkurencja.

 

....a Audi zawsze bylo i jest BORING! I te kombinowane LED-y z przodu. No moze z wyjatkiem R8

 

Kolega jednak niech kupi E46....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... Ze względu na moją pracę jeździłem wieloma samochodami ( również audi ) i prawdę powiedziawszy odkąd wsiadłem za kółko BMW ( prywatne zresztą ) to nie chcę już innej marki.

Żaden inny samochód nie prowadził się tak dobrze ( pomijając inne walory ). Oczywiście jest to moje subiektywne zdanie. Po prostu jak się już tego zasmakuje to koniec. Wybór oczywiście należy do Ciebie ale z doświadczenia powiem: warto wypróbować BMW bo myślę, że się nie zawiedziesz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wszystko zalezy jak sie lezy:) ja tez sie dlugo zastanawialem i wybralem BMW. Powiem ci dlaczego. A4 ladne w srodku bemka sie chowa.... ale po dwoch tygodniach od zakupu moge powiedziec ze bmw goruje, wszystkie schowki, patenty (np akumulatorek w kluczyku ktory sie laduje po wlozeniu do stacyjki) potwierdzaja ze samochod jest przemyslany. co do silnika, to kiedys ktos dobrze zauwazyl ze bmw z 2l diesla ma 150KM i to przy duzo nizszym cisnieniu doladowania niz silnik vw/audi 1,9tdi 130KM. Tak wiec z tego wynika ze silnik bmw ma lepsza sprawnosc:) lancuch w silniku czyli odpada problem zmiany paska rozrzadu:) Naleze do wielu forum i na jednym z nich (elektronika samochodowa) ktos napisal kiedys ze najlepszy dzien dla posiadacza auta z silnikiem 2,5TDI to dzien sprzedazy.......:) tak wiec poszukalem w necie i udalo mi sie kupic 330d z 2004 za 10tys euro.... euro tanie wiec w dobra cena. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie dlugo zastanawialem i wybralem BMW. Powiem ci dlaczego. A4 ladne w srodku bemka sie chowa....

czy ty czasem nie przesadzasz? ladne jest wnetrze a4 ale zeby bmw sie chowalo to lekka przesada,i kwestia gustu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie dlugo zastanawialem i wybralem BMW. Powiem ci dlaczego. A4 ladne w srodku bemka sie chowa....

czy ty czasem nie przesadzasz? ladne jest wnetrze a4 ale zeby bmw sie chowalo to lekka przesada,i kwestia gustu :mrgreen:

 

tez nie uwazam zeby wnetrze bmw było gorsze , czy brzydsze od Audi (seria 3 vs A4) poprostu wg mnie wnetrze Audi jest bardziej stonowane i podchodzi pod limuzyne a wnetrze bmw ma w sobie zaciecie sportowe, sama konsola zwrócona w strone kierowcy (to akurat kocham najbardziej :mrgreen: ) wiec to jest kwestia gustu. oczywsicie nie najezdzam tutaj na audi czy cos w tym rodzaju bo w sumie nie mozna sie przyczepic ale osobiscie bardziej podoba mi sie w bmw :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(np akumulatorek w kluczyku ktory sie laduje po wlozeniu do stacyjki)

no jak to , nie wymienia się baterii ?? to dlaczego zapasowe kluczyki nie działają na nic ? fakt,że od nowości nie uzywane , może mają baretie jakieś , w A4 wymieniałem baterie w pilocie a co co konsoli w BMW tej lekko pod kierowce skręconej to jest naprawdę fajne ale.... na E39 oraz E46 się konczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co co konsoli w BMW tej lekko pod kierowce skręconej to jest naprawdę fajne ale.... na E39 oraz E46 się konczy

 

no niestety... :(

nie rozumiem w sumie dlaczego juz tego nie ma... przeciez od najstarszych modeli zaczynajac i konczac na e46 czy e39 zawsze to bylo... stało sie tak jakby charakterystycznym atutem tej marki podobnie jak naped na tyl...

tylko moze mniej kojarzonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl poruszany watek na forum z bateriami w pilocie w e46 . Jak obejrzysz kluczyk to nie mozliwosci rozbiorki:) jest aku i laduje sie w trakcie jazdy, wiec jak chcesz by drugi kluczyk dzialal pouzywaj troche w samochodzie i zacznie dzialac:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.