Skocz do zawartości

seria 3 po lifcie


sylwo

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna, ładna :mrgreen: Ale to już chyba 2 lifting "trójki", nie? Przetłoczenie na masce jest genialne, jeśli stoi się na wprost niej, ale w sumie ma tylko sens jeśli jest pod nią V8, a takowe jest tylko w eMce, a w tej wersji tego przetłoczenia raczej nie będzie...

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dość delikatny lifting. Lipa silnika x23d 2l diesel biturbo nie wprowadzili.

Będzie dostępne 320xd

Nowy silnik 330d będzie miał 245KM i 520Nm lżejszy od starego o 5kg i ma 6,1 sek do setki

Poszerzona rozstaw tylnych kół o 24mm

Dostępna będzie w Coupe i Cabrio skrzyna biegów dwusprzęgłowa z M3

Nowy I-drive.

 

Coś tam pozmieniali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo ładna. Poprawiono denerwujące (w tym słynne już do granic nieprzyzwoitości tylne Lano-lampy) i wyostrzono niektóre szczegóły - kapitalna tylna klapa w sedanie :cool2: Co do przetłoczenia na masce to ujdzie - jest ok. Ciekawi mnie jak będzie wyglądac w M-Pakiecie. Tzn. czy będzie całkiem nowy (jeśli miałby wyglądac tak jak z M3 sedan to klękajcie narody) czy raczej mod starego. I tylko te lusterka...

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oglądałem ją na fotkach parę tygodni temu i dla mnie rewelacja, sedan bardzo dużo zyskał na tym FL, ale muszę przyznać jakub, że mi też kombi najbardziej przypada do gustu :cool2:

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Luuudzieee!!! Przetloczenia na masce to strzal w 10tke!!!!! Nie wyobrazam sobie jej bez nich. Tylne swiatla zyskaly duzo na lepszym wygladzie i dzieki temu bedzie to najbardziej pozadany przeze mnie model (w gre wchodzi jeszcze E-60 i X5 po lifcie)

Lusterka mi troche nie robia ale takiej ''kochance'' mozna wiele wybaczyc. Motorki tez daja rade. Ogolnie to czekam az ceny troche zleca i lykam jakas 3-ke w sedanie ale chodzi mi jeszcze po glowie E-92 i ten tyl mmmm.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.