Skocz do zawartości

BESTIA


bmwnorbert

Rekomendowane odpowiedzi

97 rok i waska nera ? skora tez nowa ciekawe po ilu to auto jest dachowaniach ale zreszta cena mowi sama za siebie

 

Mysle ze przy tego typu przerobkach mozna sobie pozwolic na wymiane wszystkiego, starsza nerka osobiscie mi o niebo bardziej sie podoba i jakbym tak modyfikowal pojazd to wrzucilbym wlasnie taka nerke... Co do skory, bezsensem byloby robic taki pojazd i w srodku zostawiac wyswiechtany chlew...

 

tylko po co ktos rozebral podobno dobrą i bezwypadkową M3 e36 z 140 tysiecznym przebiegiem zeby wsadzic wszystko do tego e30?

 

Mysle ze powod jest tylko jeden, i widzisz go na zdjeciach, istne cudo :obloki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co ktos rozebral podobno dobrą i bezwypadkową M3 e36 z 140 tysiecznym przebiegiem zeby wsadzic wszystko do tego e30?

Dobrą, bezwypadkową, ale z kierą po złej stronie.

 

no nigdzie tego nie wypatrzylem ze to anglik... ale fakt faktem ze nie podobają mi sie zadne e30 no chyba tylko na tor bo byloby mi mniej szkoda dojechac Etrzydziestke...

wybaczcie ale poprostu nie lubie tego modelu moze jakis uraz z dziecinstwa :mrgreen:

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.