Skocz do zawartości

Problem z zapalaniem


coyot85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie do wlascicieli bmw 525 tds z 1998 roku , bo jak zapalam moje auto to musze pokrecici nim pare sekund zanim mi zalapie i chcialbym wiedziec czy te typy tak maja czy u mnie cos jest nie tak?? nie wiem moze swiece zarowe , bo mam go pare dni,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tez wydaje ze to nie bedzie rozrusznik bo on mi dobrze kreci a akumulator jest ok, awogole to on mi zle pali jak jest zimny i cieply , tylko jak jest cieply to jeszcze gorzej pali niz zimny, dzieki za opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyot85, to jest jedna z glownych wad silnikow td i tds w bmw, czesto siada pompa wtryskowa. ja mam to samo aktualnie, ale nie oplaca mi sie jej robic bo koszt przekroczy wartosc samochodu ;D (2 - 3 tys zl regeneracja w boschu)

BMW E34 1989 r. 2.4td 20.03.08 - 24.08.08 (stłuczka i śmierć pompy wtryskowej)

http://www.polskajazda.pl/Samochody/BMW/5/30920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli na zimnym to może nie wszystkie świece grzeją a jak na ciepłym to pompa wtr. .jak będziesz odpalać na ciepłym to odłącz kable od czujnika temperatury wtedy oszukasz kompa i będzie myślał że motor jest zimny, i włączy się grzanie świec.uciążliwe ale jak już nie będzie wyjścia to pomoże zanim wychechłasz aku.POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki mam jeszcze wiekszy problem z tym bo wczoraj jak wracalem z trasy to zaswiecila mi sie kontrolka od grzania swiec i zgasl mi silnik a jechalem kolo 40km/h i i nie moglem go odpalic , dopiero po jakis 20 sekundach jak go krecilemi musialem do tego trzymac na gazie i pozniej mi zgasl jak dojezdzalem do krzyzowki cos ma jak by z wolnymi obrotami a popma paliwa jest po regeneracji czyzby ja zle zregenerowali czy to moze wtryski a moze komp cos mi sie wali????? pomozcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.