Skocz do zawartości

BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2


rOBSOnX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Właśnie udało mi się ściągnąć wszystkie 4 części mapy, ale niestety w trakcie rozpakowywania pojawia mi się błąd ("file is corrupted") i nie jestem w stanie utworzyć pliku iso. Ściągałem rary dwukrotnie na różnych kompach i wciąż to samo (oczywiście zmieniłem nazwy paczek na takie same). Czy ktoś wie może dlaczego tak się dzieje?

 

Kolejny "Forumowicz" który szuka u nas pomocy z piratem... (jakaś epidemia).

 

Odpowiedź: na Allegro sprzedają płyty z "gwarancją".

 

 

...

Zaraz, a to jest wątek w którym wklejone są linki do ściągnięcia mapy czy może coś pomyliłem? Zadałem pytanie dokładnie zgodne z tematem tego wątku a jeśli się to Tobie nie podoba to nie czytaj.

Nie napisałem nigdzie że chcę płyty z gwarancją więc nie wiem skąd ten atakujący ton.

W ogóle to ciekawy z Ciebie gość - wszędzie Ciebie pełno, zawsze masz coś do powiedzenia, głównie krytykujesz. Parę dni temu zaraz po zadaniu przeze mnie pytania na forum szybko dostałem od Ciebie "atrakcyjną propozycję " naPW dotyczącą wgrania j. polskiego do navi, chociaż wogóle o to nie pytałem. Pochwalisz się ile zarabiasz na tym forum miesięcznie? A na Allegro też dorabiasz? Rozumiem że tam oferujesz płyty z "gwarancją"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz, a to jest wątek w którym wklejone są linki do ściągnięcia mapy czy może coś pomyliłem?

 

Nie, to nie jest wątek w którym są linki do pirackich map. Pomyliłeś się. To jest karalne.

 

Zadałem pytanie dokładnie zgodne z tematem tego wątku a jeśli się to Tobie nie podoba to nie czytaj.

 

Nieprawda - nie zadałeś pytania zgodnego z tematem tylko szukałeś pirackich linków. Ja czytam nawet takie posty które mnie się nie podobają i odpowiednio je komentuję. Właśnie Twój mnie się nie podobał i obrażał moje poczucie sprawiedliwości.

 

W ogóle to ciekawy z Ciebie gość - wszędzie Ciebie pełno, zawsze masz coś do powiedzenia, głównie krytykujesz..

 

Cieszę się że się Tobie spodobałem (piszesz że jestem "ciekawy"), ale nie zgadzam się z Twoją opinią że ja głównie kytykuję (poczytaj koteczku)... Krytykuję tylko takich lamusów jak Ty który nie ma pieniędzy na mapę do nawigacji i szuka linków do pirackich wersji

(jak wyżej).

 

Parę dni temu zaraz po zadaniu przeze mnie pytania na forum szybko dostałem od Ciebie "atrakcyjną propozycję " naPW dotyczącą wgrania j. polskiego do navi, chociaż wogóle o to nie pytałem. Pochwalisz się ile zarabiasz na tym forum miesięcznie? A na Allegro też dorabiasz? Rozumiem że tam oferujesz płyty z "gwarancją"?

 

Polskie menu do nawigacji oferowałem już dawno, to Ty się o to pytałeś, oferta była naprawdę "atrakcyjna" (ale teraz nie dostaniesz tego za żadne pieniądze - za karę);

Ja na Allegro nie dorabiam, i płytami z nawigacją nie handluję (nigdzie) bo to jest karalne = ten kto sprzedaje i ten co kupuje (lub ściąga piraty) odpowiada przed wróżką - ponimajesz (?).

 

..............................

 

A Ty naprawdę masz czelność wymądrzać po zapisaniu sie tutaj miesiąc temu tylko po to żeby zdobyć adresy do pirackich map nawigacji (wystarczy poczytać Twoje posty - sztuk 6)...

Pogrzeb sobie gdzie indziej, anonimowo będzie dla Ciebie bezpieczniej...

 

 

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

od niedawna jestem posiadaczem 530d touring rok produkcji 2004 z nawigacją wersja bussines (przynajmniej tak jest napisane na pudełku z mapą z 2004r, którą dostałem wraz z autem) szukałem gdzie potrafię i nie mogłem nic znaleść na temat nowszych map do tej wersji.

Proszę o info w sprawie czy to jakiś unikatowy model czy poprostu ja nie umiem nic znaleść

z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki doktor1975 ale juz to zasysałem i to raczej nie jest to.Po rozpakowaniu i wypaleniu obrazu płyty w PowerISO na płycie pojawia sie jakies 5 plików

"ABSTRACT,BIBLIOGR,carindb,CARINET,COPIRIGH"

3 mają po 1KB,1 7KB i 1 545MB.

płyta oczywiście nie działa. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chamskiej odpowiedzi widzę, że jest karalne. Zachowuj się!

 

 

wyluzuj nikt tu cie do niczego nie zmusza jesli cos cie obraza jest sprzeczne z twoimi wartoscimi to to omijaj a nie specjalnie sie tym interesuj ...nikt tu nie pragnie poznac twojej moralnosci postepowania

- mysle ze kazdy ma swoja i ty tego nie zminisz ( zwlaszcz na forum )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.