Skocz do zawartości

BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2


rOBSOnX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

No to skoro to nie dla zarobku to po prostu wystaw ISO gdzieś na FTP lub osiołka i każdy zainteresowany będzie mógł bez angażowania twojej osoby uzyskać co potrzebuje :lol:

 

PS.

Widział ktoś może do zassana (celem testów oczywiście...) mapy HIGH 2008.2 Europy (bez PL)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mapa 2008-2 dla eastern europe jest na torrent.ru

mapa dla western jest na kazdym prawie torrencie

high jest na thepirate

 

oczywiscie TESTOWO :nienie:

Jesteś pewien, że jest to HIGH? Bo jaj jedną zassałem, która miała w nazwie high i była to PRO :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa 2008-2 dla eastern europe jest na torrent.ru

mapa dla western jest na kazdym prawie torrencie

high jest na thepirate

 

oczywiscie TESTOWO :nienie:

 

Dokładniej: pierwsza i druga mapa to faktycznie wersje Pro 2008-2, trzecie źródło ma High ale tylko 2008-1.

A tam gdzie stoi "SHOOTERS Hihg 2008-2" to jest zmyła bo tak naprawdę to jest Pro (o tym pewnie pisał Kolega "lamer").

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa 2008-2 dla eastern europe jest na torrent.ru

mapa dla western jest na kazdym prawie torrencie

high jest na thepirate

 

oczywiscie TESTOWO :nienie:

 

gzz ludzie, czy Wy naprawde myslicie ze dodając magiczny zwrot "tylko do testów" ściągacie piraty legalnie? nie ma czegos takiego jak darmowa wersja testowa - albo sie placi za oryginal, albo sie sciaga z netu pirata, ale wtedy trzeba sie umiec uczciwie przyznac, ze to pirat, a nie ściemniać

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa 2008-2 dla eastern europe jest na torrent.ru

mapa dla western jest na kazdym prawie torrencie

high jest na thepirate

 

oczywiscie TESTOWO :nienie:

 

gzz ludzie, czy Wy naprawde myslicie ze dodając magiczny zwrot "tylko do testów" ściągacie piraty legalnie? :duh:

 

nie ma czegos takiego jak darmowa wersja testowa map - albo sie placi za oryginal, albo sie sciaga z netu pirata, ale wtedy trzeba sie umiec uczciwie przyznac, ze to pirat, a nie ściemniać

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gzz ludzie, czy Wy naprawde myslicie ze dodając magiczny zwrot "tylko do testów" ściągacie piraty legalnie? :duh:

 

widzisz, to jest dokladnie tak samo, jak w PL bylo przez pare lat z reklama piwa - bezalkoholowe i mrugajacym okiem

jak widac, ryba zawsze zaczyna smierdziec od glowy ;)

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawa jest objęte tylko omijanie zabezpieczeń cyfrowych,jak i zarówno wykorzystywanie praw autorskich dla własnej korzyści materialnej,publiczne odtwarzanie bez zgody Autora.

jest jedno ALE w przypadku posiadania dowolnego programu do kopiowania który nabyliśmy droga kupna i taki program oferuje nam opcje 1:1 kopii to nie ma sie czym przejmować do celów prywatnych można mieć kopie o ile nie narusza/omija sie zabezpieczeń i tak można w kolo sie kręcić i o ile nie wywoła to korzyści materialnej bez zgody Autora jest to legalne. Oczywiście chęć posiadania kopii należy uzbroić sie w oryginał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gzz ludzie, czy Wy naprawde myslicie ze dodając magiczny zwrot "tylko do testów" ściągacie piraty legalnie? :duh:

 

nie ma czegos takiego jak darmowa wersja testowa map - albo sie placi za oryginal, albo sie sciaga z netu pirata, ale wtedy trzeba sie umiec uczciwie przyznac, ze to pirat, a nie ściemniać

 

pozdr

 

Masz świętą rację = my też grzeszymy, a tym zwrotem "do testów" staramy się albo zagłuszyć wyrzuty sumienia albo jakoś usprawiedliwić... :silenced:

 

Ale dyskutujemy teraz na temat handlowania na naszym Forum piratami - czyli o nieetycznym procederze za który na takim Allegro można dostać porządnego kopa (a u nas jeszcze nie).

I pokazujemy że każdy kto się uprze może sobie sam pogrzebać w Internecie zamiast tuczyć spekulantów.

 

Pozdrawiam

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie udało mi się ściągnąć wszystkie 4 części mapy, ale niestety w trakcie rozpakowywania pojawia mi się błąd ("file is corrupted") i nie jestem w stanie utworzyć pliku iso. Ściągałem rary dwukrotnie na różnych kompach i wciąż to samo (oczywiście zmieniłem nazwy paczek na takie same). Czy ktoś wie może dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie udało mi się ściągnąć wszystkie 4 części mapy, ale niestety w trakcie rozpakowywania pojawia mi się błąd ("file is corrupted") i nie jestem w stanie utworzyć pliku iso. Ściągałem rary dwukrotnie na różnych kompach i wciąż to samo (oczywiście zmieniłem nazwy paczek na takie same). Czy ktoś wie może dlaczego tak się dzieje?

 

Kolejny "Forumowicz" który szuka u nas pomocy z piratem... (jakaś epidemia).

 

Odpowiedź: na Allegro sprzedają płyty z "gwarancją".

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A jak tak lekko OT...

Dlaczego mapy wydawane do naszej NAVI są takie niekompletne (chodzi o PL)? Przecież NAVTEQ dysponuje cyfrowymi mapami naszego kraju o ogromnej dokładności czego dowodem jest używanie technologii tej formy przez serwis MAP24.PL! Więc o co chodzi? O wyciąganie kasy za kolejne 10% dokładniejsze mapy co pół roku? Nie chcę się zachowywać jak pewni bliźniacy ale spisek jakiś czy układ czy co :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW ma dokładne mapy Polski - do nawi typu High wersje 2008-1 i 2008-2 są naprawdę super (99%). A do Pro wsadzili starocia z 2007 roku (52% pokrycia Polski) - porównywałem i jestem tego pewien. Jasne więc że chodzi o pieniądze bo już jest zapowiadana wersja 2009-1 późną jesienią tego roku - więc nie mamy innego wyjścia jak zacząć odkładać forsę na jej zakup... :wink:

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
BMW ma dokładne mapy Polski - do nawi typu High wersje 2008-1 i 2008-2 są naprawdę super (99%). A do Pro wsadzili starocia z 2007 roku (52% pokrycia Polski) - porównywałem i jestem tego pewien. Jasne więc że chodzi o pieniądze bo już jest zapowiadana wersja 2009-1 późną jesienią tego roku - więc nie mamy innego wyjścia jak zacząć odkładać forsę na jej zakup... :wink:

 

 

...

Używam właśnie 2008-2 High i z tym "super" to przesadzasz znacznie. Być może mapy obejmują 99% dróg ale zauważ, że wiele obszarów ma komunikat, że poruszasz się po "niecyfrowej" drodze i prowadzenie ogranicza sie do wskazywania kierunku. Te drogi nie są też brane w ogóle pod uwagę przy wytyczaniu trasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam właśnie 2008-2 High i z tym "super" to przesadzasz znacznie. Być może mapy obejmują 99% dróg ale zauważ, że wiele obszarów ma komunikat, że poruszasz się po "niecyfrowej" drodze i prowadzenie ogranicza sie do wskazywania kierunku. Te drogi nie są też brane w ogóle pod uwagę przy wytyczaniu trasy...

 

To prawda, zdarza się czasami taki komunikat jak piszesz, ale to na najnowszych (dopiero co pobudowanych) odcinkach. Ogólnie mapa jest bardzo dobra, szkoda oczywiście że jej częściej nie aktualizują ale w porównaniu do tego co dostaliśmy w wersji Professional (bo o tym właśnie dyskutujemy) to jest CUDO.

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.