Skocz do zawartości

Reflektory - co myślicie i co polecacie (wstawiłem foty)


rafaltom0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Co myślicie o reflektorach, do których linki podaję poniżej?

Chodzi mi o to, czy ktoś ma, miał doczynienia, co są warte, jakie dają światło.

Jeśli ktoś posiada, to mile widziane fotki.

Przód:

http://www.allegro.pl/item373353499_lampy_reflektor_angel_eyes_bmw_3_e36_coupe_ring_ch.html

 

http://www.allegro.pl/item383044179_lampy_reflektory_bmw_e36_sedan_angel_eyes_black_.html

 

Tył:

http://www.allegro.pl/item383054275_lampy_tylne_nowe_bmw_e36_sedan_clear_red_white_.html

 

I jeszcze jeden bajer:

http://www.allegro.pl/item383128725_bmw_tuning_podswietlana_galka_e34_e36_e39_e46.html

 

 

Co wy na to??

Edytowane przez rafaltom0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych lampach na przód nawet zapomnij, mam i wiem najpierw sie stopila kostka laczaca kable pozniej odblysnik spadl z uchwytów pozniej plastikowa szybka pekla i chrom juz zabarwia sie na czarno wiec naprawde odradzam ze wzgledu ze mam. Lampy na tyl, nie wiem nie mam takich ale od nich juz nie ma czego wymagac zadnych regulacji itp nie maja nie ma co sie tam raczej psuc a odmłodzaja auto, kolory sa swiezsze.

Gałke na biegi polecam mam i wiem z dobrego materialu jest zrobiona nie wyciera sie a juz dlugo mam. montujesz potencjometr na kablu od diody i regulujesz sobie jasnosc swiecenia generalnie ładnie to wyglada.

http://img299.imageshack.us/img299/402/zegaryod9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz te lampy przód to uważaj na porducentów bo ja mam już te lampy prawie dwa lata i są super... nic sie nie popsulo a poza tym fajnie wygladaja jak dla mnie...

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne to są ładne tylko żeby jeszcze była przedziałka tam gdzie jest stop żeby ona się też świeciła na żarówce dwufazowej. A przód tokicha. Jeżeli srebrne auto to te jasne są ok a czarne do ciemnedo auta to NIE. Ale to powinno zastać tak jak jest w E36 lampa i kierunek a nie lampa z kierunkiem. Te same lampy z ringami co kolega odpowiedział są ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam używam i nie narzekam dodatkowo mam zainstalowane xenony

z uwagi na to że jeżdżę dużo w nocy, świecą bdb nawet działa elektryczna regulacja wysokości, ale żeby nie było różowo były problemy z parowaniem jedna i druga strona problem ustąpił po zdjęciu tych śmiesznych osłon gumowych. Ale jak masz kase i Ci jej nie szkoda to dołóż i kup DEPO ładnie wygląda napewno i podobne do oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te DePo to tez jest syf słabo je widac bo jest na ledach

 

Chcesz miec kozackie lampy to kup (chyba ze masz) ori soczewki BMW i doloz do nich ringi CCFL tzw zimna katoda. Rigni swiecą na całej swojej dlugosci tak samo i widac je w dzien

 

na Tyl nie zadne clear bo wiochą zalatuje tylko ori biało czerwone takie jak cybek1984tychy podal

Będziesz Mógł Wyprzedzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowcie sie jak plastikowy tandetny chrom moze byc ladny ? Wstyd i tandeta... Natomiast nic nie mam nawet do tych najtanszych do tylu (aczkolwiet te w ktorych nie widac zarowek i osobnych swiatelek odblaskowych sa duzo ladniejsze) Fakt odmładzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to twoja sprawa co kupisz jak nie bedzie ci wstyd wyjechac taka choinka na ulice to kup a nie pytaj co o tym inni sadza a skoro pytasz znaczy ze chcesz znac opinie a opinia jest jedna i powie ci to kazdy kto ma oczy i jakis szacunek do znaczka na masce ze to totalny syf i mega wieś
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o przód to ewentualnie depo,choć ich te ringi wydaja mi sie ze nie swieca super.Widzialem u kolegi ringi ccfl w oryginalnej lampie,normalnie kosa!polecam.A co do tyłu to tylko lampy z bialym kier.żadne diody i klary.Widzialem klary na cabrio,szit!a tez mialem zamiar kupic takie ale kupie z bialym kierunkiem za 300 zl i bedzie git!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

felgi

halogeny

kierunki przod na biale ewentualnie jak chciałeś to te sonary

no i możesz pyknąć zderzaki w kolor ale to juz wieksze koszta :)

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie ze obie brzydkie, w dodatku warto oceniac nie tylko lampy ale i to jak beda sie komponowac na samochodzie. Kierunki na dole to straszliwe szkaradztwo, widzialem raz takie E36 i nie pomoglo mu nawet to ze bylo cabrioletem... Kup te co polecal kolega na poczatku, orginalne M albo zamienniki wygladajace jak one...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.