Skocz do zawartości

Montaż diod dziennych hell w e39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak mają homologację to zgodne

a jak to HELLA to na pewno mają homologację

Opublikowano

ale nie wiem czy to bedzie tak super wygladalo, tez juz kilka razy myslalem nad swiatlami do jazdy dziennej ale jakos zawsze wydaje mi sie ze to jakos wiesniacko bedzie wygladac.

Nie w sensie ze pomysl zly tylko ze nie zgra sie to z linia e39

Opublikowano
fajna rzecz, widziałem to w nowych audi, może tam montują fabrycznie, ale jak dla mnie to za drogi biznes
........srebrne beem wjeżdża na teren........
Opublikowano
Witam

Znalazłem coś takiego diody dzienne hella do bmw http://cgi.ebay.de/HELLA-LED-Tagfahrlicht-TFL-LEDayLine-SOFRT-LIEFERBAR_W0QQitemZ140234608331QQihZ004QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Jestem ciekaw co sądzicie o o nich w przednim zderzaku e39. Czy są one zgodne z przepisami?

Zgodne z przepisami, ale pod warunkiem, że są zamontowane zgodnie ze schematem.

Ja bym chyba spasował, drogie są, no i wieśniacko wyglądają - jak dla mnie.

Opublikowano
Dokladnie takie lampy widzialem dzis w AUDI A6 tej nowej. Przerazajaco jasne swiatlo zamontowane na samym dole w zderzakach. Super efekt. Jak do tej pory widzialem kilka nowych A6 ale zadna nie miala takich lampek no i dzis wlasnie dostrzeglem te jedną :D
Opublikowano
Jak do tej pory widzialem kilka nowych A6 ale zadna nie miala takich lampek

 

Dlatego że to było w serii (a może i w opcji) ale tylko w S6.

Opublikowano
Jak do tej pory widzialem kilka nowych A6 ale zadna nie miala takich lampek

 

Dlatego że to było w serii (a może i w opcji) ale tylko w S6.

wszystkie nowe Audi maja diody do jazdy dziennej, w reflektorach albo w dolnej części zderzaka.

Opublikowano
Mylisz się...może i wszystkie Audi maja lampy do jazdy dziennej i napewno nie wszystkie diodowe. Ale lampy o których jest mowa w tym wątku...czyli rząd diód jest tylko w R8,A4,A5 i w S6 (A6 nie ma)...jako jedynej w zderzaku. Bo reszta wymienionych ma rząd diód w światłach.
Opublikowano
Fajna sprawa, ale gdyby były montowane fabrycznie w reflektorach E39. W Audi sa w reflektorach i było to napewno projektowane wraz z nową stylistyką Audi.Jesli gdybym miał to zamontowac w swojej e39 ? Raczej nie.
Opublikowano

a nie jest przypadkiem tak, że nawet te żółte dzienne w reflektorach audi są na technologii LED?

 

kiedyś w A8 był taki krzyż z 4 czy 5 LEDów, potem chyba poszli w innym kierunku....

felgi, opony, prestige tuning, elementy carbon, znaczki carbon, grile

hurtowe ceny na zimowe opony renomowanych marek

http://img169.imageshack.us/img169/4364/gpowerwheel.jpg

Felgi oraz akcesoria legendarnego G-Power!

http://www.inovit.pl http://www.kahndesign.pl http://www.wolfrace-wheels.pl

Opublikowano
Też kiedyś tak myślałem że to jest tak specjalnie z ledek w kształcie jakby krzyża, a to jest po prostu takie odbicie żarówki. Odbłyśnik jest tak skonstruowany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.