Skocz do zawartości

Czy te 19 calowe fele wejdą do e34


bmw53522

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam fajne felgi od bmw x5 19 calowe szer 9cali EH2 i et 48

napewno musialbym zastosować dystanse, pytanie tylko jakie zastosować żeby wszystko bylo ok i żeby nic nie tarło

no i nie wiem jeszcze jakie oponki na tyl napewno szereokośc 265/35 lub 265/40, na przód jeszcez nie wiem ale napewno troszke ęższe

dziekuje za pomoc

bartek535
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J E L I TO może znasz Huberta S z Sandomierza on własnie w 518 :mrgreen: ma felgi 19' Czy to ładnie wygląda?To zostawmy do oceny właścicielowi...Opony ma 275/30 a przód 255/35.Mówi że auto nie straciło mocy a ze nawet lepiej się "kręci".Nie wiem ile w tym prawdy :doh: pewnie nic

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do dystansów to myslalem żeby 2,5 cm zalożyć napewno na przód a ztyly to nie wiem jeszce bo zależy jaka oponke zastosuje, ale chcę zalożyć o szer 265 to mysle że też ze 2,5cm dystans

a czy masywnie może i tak , chcę sobie je wypolerować na lustro i mysle że będą bardzo ladneie wyglądac, myslalem jeszce żeby je na czarno psiknąc się zobaczy jeszce

pozdr

bartek535
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi ładne ale ja jestem na Nie

 

J E L I TO może znasz Huberta S z Sandomierza on własnie w 518 ma felgi 19' Czy to ładnie wygląda?To zostawmy do oceny właścicielowi...Opony ma 275/30 a przód 255/35.Mówi że auto nie straciło mocy a ze nawet lepiej się "kręci".Nie wiem ile w tym prawdy pewnie nic

Nie znam człowieka ale chyba kiedyś wklejałeś fotki jego auta. Felgi wyglądały jak by były z innego filmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są 20' :wink: wzór ciekawy.nie wiem czy zakładał dystanse bo nie pytałem.no fakt ze do 1.8 nie założyłbym nawet 17.Trochę mu zagięło nadkole od środka jak siądzie 5osób to wiadomo ze nie da się jechac.z dwóch powodów :twisted2:

 

to nie ja wklejałem fotki....ja to auto widziałem tylko dwa razy w życiu.chyba ze TSA55 wklejał

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J E L I TO może znasz Huberta S z Sandomierza on własnie w 518 :mrgreen: ma felgi 19' Czy to ładnie wygląda?To zostawmy do oceny właścicielowi...Opony ma 275/30 a przód 255/35.Mówi że auto nie straciło mocy a ze nawet lepiej się "kręci".Nie wiem ile w tym prawdy :doh: pewnie nic

Większych bzdur nie słyszałem :lol: :lol: :lol: :cry2: - to ze śmiechu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J E L I TO może znasz Huberta S z Sandomierza on własnie w 518 :mrgreen: ma felgi 19' Czy to ładnie wygląda?To zostawmy do oceny właścicielowi...Opony ma 275/30 a przód 255/35.Mówi że auto nie straciło mocy a ze nawet lepiej się "kręci".Nie wiem ile w tym prawdy :doh: pewnie nic

sprostowanie kamila to raz dwa moze i 1.8 ale nie zajechane to sie liczy trzy uwazasz ze klamie??? cztery ranty mi zagielo racja obecnie tyl jest 245 -40-19 i jest ok .a co do wygladu no wlasnie pozostaw to mi mi sie podoba teraz delikatnie ja kucam i bedzie sliczna plus male zmiany z wygladu(lampy itd )co do krecenia sie no coz zdziwilbys sie jak takie 518 moze sie krecic jak masz wyczute auto moment obrotowy przelozenia to wszystkim da sie zakrecic.przyklad glupi no ale..... maluch zwykly na oponach 13 cali tyl 185 szerokosc i sie krecil pieknie .a bmw co z tego ze 1.8 nie zapominaj jednak ze to bmw !! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J E L I TO może znasz Huberta S z Sandomierza on własnie w 518 :mrgreen: ma felgi 19' Czy to ładnie wygląda?To zostawmy do oceny właścicielowi...Opony ma 275/30 a przód 255/35.Mówi że auto nie straciło mocy a ze nawet lepiej się "kręci".Nie wiem ile w tym prawdy :doh: pewnie nic

Większych bzdur nie słyszałem :lol: :lol: :lol: :cry2: - to ze śmiechu :lol:

tzn jakich bzdur??? przyjacielu sredeczny mozesz miec 400 koni w swoim bmw ale umiej je wykorzystac !! krytyka mile widziana ale co wy panowie uwazacie ze bmw musi miec conajmniej z 3 litry??? ojjj nie ladnie!! uwazacie sie za lepszych czy jak??? jednym slowem zenada tym bardziej ze nie jedna osoba widziala jush ta 518 w akcji i sie zdziwila ale coz niech wam bedzie kupie sobie bmw m power edziecie mnie krytykowac?? jeju smiac mi sie chce jak jakas klotnia w piaskownicy nie ja mam duzy samochod nie ja mam wiekszy haha .BMW to BMW!! nie zapominajcie o tym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie chciałbym sie kłócić, ale mailem 525i 24v na 17 i chodziło mi to w miarę znośnie, ale 1.8 w bmw 5 z 19 to trochę przerost formy. 115 koni w takiej budzie i z takimi kolami wg mnie nie jedzie. Bez obrazy, ale czy śmigałeś jakaś piątka z innym silnikiem dla porównania? Edytowane przez kis

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie chcialbym sie klucic, ale mialem 525i 24v na 17 i chodzilo mi to w miare znosnie, ale 1.8 w bmw 5 z 19 to troche przerost formy. 115 koni w takiej budzie i z takimi kolami wg mnie nie jedzie. Bez obrazy, ale czy smigales jakas piatka z innym silnikiem dla porownania?

Widocznie nie przesiadł sie z fiata 126p na BMW 518i z 19 calowymi kołami i dla niego to rakieta :mrgreen: .Prawdziwe BMW zaczyna sie dopiero od 2.5 24V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Prawdziwe BMW zaczyna sie dopiero od 2.5 24V

ojj n :nienie: ja mam 2,0 24v + vanos i też czuje że żyje :))

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest link do tych feli co chcę je zazlożyc do swojej e34

 

http://moto.allegro.pl/item352057205_felgi_aluminiowe_opony_20_bmw_x5_promocja.html

z pełnym szacunkiem ale te fegi nie pasuja do E34.Inna epoka.Moim zdaniem wcale nie pasuja do limuzyny tylko do SUV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie chcialbym sie klucic, ale mialem 525i 24v na 17 i chodzilo mi to w miare znosnie, ale 1.8 w bmw 5 z 19 to troche przerost formy. 115 koni w takiej budzie i z takimi kolami wg mnie nie jedzie. Bez obrazy, ale czy smigales jakas piatka z innym silnikiem dla porownania?

Widocznie nie przesiadł sie z fiata 126p na BMW 518i z 19 calowymi kołami i dla niego to rakieta :mrgreen: .Prawdziwe BMW zaczyna sie dopiero od 2.5 24V

wow kolego widze czujesz sie lepszy i mocniejszy nie bede sie sprzeczal oglem sie przesiasc i z taczek jesli wolisz haha .smieszysz mnie tym co piszesz obraziles teraz mnostwo uzytkownikow bmw panie od 525 24 v moze i masz wiekszy silnik ale to nie o to chodzi .wlasnie tacy ludzie jak ty psuja wizerunek bmw takimi tekstami .pewnie jeszcze masz spojler od mki?? albo..... no jush wymiekam kolego nie o to chodzi jaki masz silnik moze masz duzy i coz tego ??? lepszy jestes?? oki niech ci bedzie :twisted2: ale ja kocham swoje bmw a o to tutaj chodzi a co do przesiadki przesiadlem sie z 325 alpiny e30 na 518 nie jest to rakieta ale wygodne autko ktorym jak trzeba moge jechac z duzymi predkosciami pozdrooo :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czekałem az wkroczysz do akcji Kamil(sorry nie Hubetr-pomyliłem sie ;/ ) bo inaczej to by mnie "zjedli".Mogę potwierdzić ze kolegi ronin19 ta piątka kręci...nie wiem po co chcesz ją "kucać" bo i tak jest spoko.rób swap-a na 3.8 tak jak mowiłeś bo buda jest naprawdę spoko :cool2:

 

a ktoś napisał ze kolega się z malucha przesiadł :mad2: haha jeszcze by się zdziwił co się ze Stefana działo.komu jak komu ale koledze Ronin19 nie można zarzucić że nie miał do czynienia z mocnymi BMW-my wiemy o czym mowa :mrgreen:

pozdro dla Ciebie Kamilu :mrgreen:

Edytowane przez Łukasz735

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce lans, to proponuje wydac wiecej na auto niz na felgi.

Bo w takim przypadku felgi sa wiecej warte prawdopodobnie.

Nie mowie juz o przeklamaniach licznika, ktorego wskazowki za daleko takze nie wybiegaja... i wypatrywaniu z lornetka dziur w drodze.

Zycze rowniez udanej jazdy na zdartych odcinkach i koleinach do roku 2012 ...

 

Dla niektorych widze liczy sie rozmiar - felg.

Dla innych rozmiar - silnika.

Dla jeszcze innych...

 

A kto sie czuje lepszy?

(nie wiem skad te zalozenie, bo nie widzialem zeby padlo takie stwierdzenie)

Ten z silnikiem i felgami w chromie ? :duh:

 

Te felgi, wg mnie rowniez nie pasuja po calosci.

A stosunek rozmiaru silnika do wielkosci kol... to juz wogole.

 

co do przesiadki przesiadlem sie z 325 alpiny e30 na 518 nie jest to rakieta

 

Przesiadka z wyzszego w lzejszej budzie, na nizszy w ciezszej?

Dziwne? Nierozsadne?

 

jak trzeba moge jechac z duzymi predkosciami

 

A ile Cie po takiej szybkiej jezdzie kosztuje naprawa felg?

 

.Prawdziwe BMW zaczyna sie dopiero od 2.5 24V

 

Kazdy chwali to co ma, ja na swoje 2.0 24v nie narzekam, chociaz mogloby byc wiecej. Mi tam nigdy za malo...

Niektorzy mowia, ze zaczyna sie dopiero od serii 7...

 

E34 na 17" wyglada normalnie, na 18" extra, na 19" juz przesadzone...

Trzeba umiec znalezc kompromis, a ze wzgledu na stan drog 17" sa najlepszym wyborem.

 

ale 1.8 w bmw 5 z 19 to trochę przerost formy.

 

nad trescia, racja :twisted2:

 

przyjacielu sredeczny mozesz miec 400 koni w swoim bmw ale umiej je wykorzystac !!

 

Majac 400 koni, mozna nawet naciskac reka pedal gazu, zeby zostawic cie w tyle, ale to szczegol...

 

nie ja mam duzy samochod nie ja mam wiekszy haha

 

Idac tym tokiem myslenia, moze uwazasz, ze masz wieksze felgi ...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie o konkretnym przypadku w tym poscie.

 

Kolego a jak ja kupiłem samochód z kołami wartymi ok 10tys to mówisz ze ktoś błąd zrobił?bo nie wiem co chcesz dokładnie powiedziec Confused

 

Jak Twoje felgi przekraczaja wartosc auta ktore kupiles, to z cala pewnoscia tak.

Poza tym nie wydaje mi sie, ze cos takiego jest rozsadne, chyba, ze ktos nie ma na co wydac / ma za duzo / badz jest na tyle glupi. Niepotrzebne skreslic...

Akurat przypomnial mi sie Twoj watek z prostowaniem felg... co to bylo 300c jak dobrze pamietam?

Podsumowujac, w polskich warunkach wiecej jak 17" to lans, a jak ktos powie ze jest inaczej to jest w bledzie. Rozsadne to napewno nie jest, ale to sie nie liczy, liczy sie lans :twisted2:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wartości samochodu nie przekracza bo jest wart 130tys wiec koła to tylko dodatek :twisted2: i dobrze kojarzysz to 300C i felgi to 22' chrom "ROX"

 

No i git, wiec teraz juz mam nadzieje wiesz o co mi chodzi :)

26" tam wchodzi wogole?

przeciez w us takie pimpusie z 22" to nic :mrgreen:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.