Skocz do zawartości

Jakie klocki hamulcowe?


PePe86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. W grudniu wymienilem klocki na nowe. Bylem w JC Auto czy cos takiego facet doradzal mi firme ICER lub ICR. Mowil o nich ze sa kozackie za przystepna cene i w ogole je sobie zachwalal. NIESTETY je kupilem i kupilem takze komplet do E38 brata. Ostatnio byly cieple dni i wyruszylismy na dzialke. Przycisnelismy troche do okolo 180 i przyszlo do mocnego hamowania. mi jako tako udalo sie wyhamowac bez kabinowania ale brat ratowal sie poboczem. Te klocki nadaja sie o dupe potluc :!: Puchna momentalnie sa totalnie do bani a w dodatku piszcza jak sa gorace. :mad2:

Wczesniej tego nie odczulem bo jezdzilem jak emeryt :wink: I teraz mam do Was prosbe. Doradzcie jakie klocki kupic zeby bylo git. Wczesniej mialem na 80% klocki FERODO i hamulce byly o niebo leprze nie pocily sie nawet po ostrym hamowaniu wrecz sie wyostrzaly po mocnym hamowaniu.

 

http://www.czescidobmw.pl/index.php?cPath=41_323_1711_1726

 

Wlinku sa podane firmy ktore niewiele mi mowia. Ktore mam kupic :?: Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Magia trzech liter - BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez polecam textar - ale trzeba zauwazyc ze sa one robione w 2 klasach jakosci - itrzeba po vinie sprawdzic co szlo na pierwszy montaz i kupic takie same ( a w zasadzie podobne bo to nigdy nie bedzie to samo ) .

 

dla porownani lucas jest robiony chyba w 5 klasach - wiec trudniej trafic na pierwsza jakosc

 

 

slyszalem ze ferodo Premier sa tez dobre ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem własnie oryginalne w serwisie w Norwegii,Wyniosły mnie na polsie pieniadze jakies 400zł.Sa super.Jesli textary nie beda duzo tansze to lepiej wez oryginały,zreszta w PL moga byc tansze niz w norwegii.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupiłem klocki i tarcze ATE.Mimo iż wiele osób mi odradzało.Jestem bardzo zadowolony.Klocki nie piszczą mało co smolą.Hamulec jest super.Klocki bardzo wolno się ścierają.Nie miałem tych klocków firmy textar.ale z czystym sumieniem polecam ate :cool2:

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podepnę się do tematu, mam zamiar zmienić klocki i widzę że textary najbardziej polecacie, cena na allegro to ok 130zł czy to nie tanio? Nie zmieniałem w e32 klocków więc nie orientuję się w cenach.

 

 

http://moto.allegro.pl/item412817666_klocki_hamulcowe_bmw_e34_e32_textar_.html

 

Myślicie że takie będą dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juridy podobnie jak textary zakladali w fabryce...

 

 

 

ja mialem juridy i byłem mega Nie zadowolony - wiec albo ja trafiłem na 5 gatunek a Ty na pierwszy , albo niegdy nie miałeś Textarów :wink:

 

na juridach zrobiłem moze z 1tys km i wywaliłem je do kosza - bo czasem mialem wrazenie ze nie do konca wiem czy wyhamuje czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.