Skocz do zawartości

BMW czy SEAT


osa_pawel

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, mam pytanie, mam od 3 lat E36 1.8 97r, orginalny przebieg 230 tys!, mam dwa samochody (seat cordoba 6lat z przebiegiem 75tys i BMW) i jednego musze sie pozbyc, wszyscy doradzaja zeby "uciekac" z BMW bo z "11 letnim samochodem z takim przebiegiem wkoncu musi sie zaczac cos psuc" i tutaj moje pytanie, jak to jest z tym modelem z takim przebiegiem, czy nie bedzie tak ze pomalu zaczną sie naprawy+drogie czesci itd, przez te 3 lata nic nie robilem tylko lałem benzyne i jazda..

komfort jazdy wyglad itd wiadomo ze 100 razy lepsze bmw..

P.S. stach pomyslec w jakim stanie bylby ten seat z przebiegiem takim jak moje BMW

P.S.2 sorry jak podobny problem byl juz poruszany!

dzieki za wskazowki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak jak mowisz, jak nic przez 3 lata nie robiles to zacznie po kolei zawsze cos wychodzic :twisted: tu 200zl tu 800 tu 300 i sam sobie policz :8) a seat 5 lat mlodszy wiec sam sobie odpowiedz :8)

no i jakto mowia o seacie niemiecka precyzja :D

takie moje zdanie :diabel_faja:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pracuje w Skodzie a Seat to w koncu to samo. Fakt faktem że w BMW zawsze wpadnie jakaś dodatkowa stówka na jakieś popraweczki. Małem E30 z 88r, potem Skode z 2001 a teraz E36 Cabrio z 94r. Nie przemawiało do mnie, że tanie części, że pracuje w tej marce. Kupiłem BMW bo to jest zupełnie inny samochód.To są emocje. Lubię jeździc do pracy bo droga do niej sprawia mi przyjemnoś.Ty podchodzisz do tego nie emocjonalnie lecz z czysto z ekonomicznegu punktu widzenia. Seat to dobry samochód. W Twojej sytuacji niestety lepiej zostawic Seata. Co nie oznacza, że nie obejdzie sie bez wydatkow. W koncu VW - Wiesz co masz..... BMW z przodu :-)

Ja BMW wymieniłbym tylko na nowsze BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od 3 lat E36 1.8 97r, orginalny przebieg 230 tys!, mam dwa samochody (seat cordoba 6lat z przebiegiem 75tys i BMW) i jednego musze sie pozbyc,

 

Pozbądź się obu i kup mocniejsza beemkę z sześcioma garkami.

Taka moja rada

Wojtek

Brot Mit Wurst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady!!, w tym momencie nie wchodzi u mnie sprzedaz dwoch aut-niestety :( , ale raczej sprzedam BMW, zapomnialem jeszczcze dodac ze jezdze od 3 lat na gazie, co nie wplywa pozytywnie podobno na silnik?! + zawieszenie tez trzeba by robic za niedlugo bo na przegladzie rok temu wyszlo że ponizej 50% zurzyte(choc w czasie jazdy wogole tego nie czuc), pojezdze tym seatem troche, zbiore kase i kupuje E46 2l disel lub E39, bo kto pojezdzi BMW ten zawsze do BMKI wroci!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem tego jak mozna jezdzic autem 3 lata nie robiac w nim nic a jak przychodzi czas napraw to puszczac go w polske... Dziwic sie ze potem rodzi sie opinia ze BMW to rozpadliny... Posiadanie BMW zobowiazuje do czegos, niezaleznie czy ma sie E21 czy E92.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sałata z czasem tez sie bedzie psuc... Jednak BMW ma wytrzymalsze czesci i tak jak sam mowisz, co by bylo gdyby seat mial najechane tyle co Twoja beemka... no niby wszystko przemawia zebys sprzedal BMW... a moze jednak sprzedaj seata, kaske odloz sobie na naprawy bmki, te amorki zawieszenie i inne pierdolki, a puzniej kup E39 albo E46 :8)
B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne, haha, zawsze jakis frajer sie znajdzie!!

 

 

Osa_pawel, proponuje Ci, zebys nie zaczynal kariery na forum od ublizania innym uzytkownikom. Nastepnym razem dostaniesz ostrzezenie.

 

Skoro zalozyles tu konto, to zacznij od przeczytania regulaminu forum i stosuj sie do niego.

 

A co do zakupu samochodu: zrob tak, jak uwazasz. Nikt Ci nie wywrozy z fusow, czy bardziej bedzie Ci sie psul konkretny egzemplarz Seata, czy BMW.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj BMW sprzedaj i seata kup se Łopla bo masz hopla....hahaha..

 

śmieszne, haha, zawsze jakis frajer sie znajdzie!!, dzieki innym za rady, pozdrawiam!

 

jeszcze dobrze miejsca nie zagrzałeś a juz szykujesz sobie wylotówkę z tego forum..no no...

osa uważaj bo to

 

 

http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/075/7556.jpg

 

 

zabija owady...na śmierc :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bono nie strasz nie strasz...., bo jakos sie nie boje Ciebie!!... sam zaczales, jakos inni dawali wskazowki a Ty musiales pokazac jaki to jestes dowcipny! jesli temat nie pasowal do tego forum wg Ciebie to mogles nie komentowac, choc i tak jestem pozytywnie zaskoczony radami innych, dzieki, spoko forum, pzdr

P.S. zawsze sie znajdzie ktos kto nie pomoze a stara sie byc smieszny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też była wskazówka, bardzo ukierunkowana w twoja strone, a że wyszedł żart...

 

chyba zaraz temat będzie zamknięty odnoszę takie wrażenie.

powodzenia.

 

PS. zawsze znajdzie się ktoś z kogo można się pośmiać.

 

bbzzzzyykam stąd. aloha :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osa uważaj bo to

 

 

http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/075/7556.jpg

 

 

zabija owady...na śmierc :twisted2:

:twisted2: :twisted2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.