Skocz do zawartości

Listwy dzwiowe (dolne)w e32


robertczapla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem w e32 z listwami Które po prostu zgniły niestety ceny nie są atrakcyjne chyba że ktoś z was ma jakieś dojścia ...... w Gdyńskiej FOCIE zaproponowano mi cenę za sztukę przedniej listwy 72 zł a tylnej 58 zł .

Ja potrzebuje cztery sztuki dwie przednie i dwie tylne co można łatwo obliczyć w sumie wyniosło by mnie 160 zł . jeśli ktoś z Was ma takie listwy lub ma dojście do niższej ceny proszę o pomoc

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie drogo,,,,

Na ternie czech ceny są o około 8 - 10 zł tańsze ale masz zbyt daleko aby sensowne było się wybrać po nie.

Ja do Ostravy śmigam zawsze bo to najbliższe ASO

Pan zawsze poci się aby ó napisać albo ć hehe

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane nie leżą dobrze. Przerabiałem to. Na razie zostawiam ale przy najbliższej robocie blacharsko lakierniczej zakupię nowe. Cena faktycznie nie przeraża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem w e32 z listwami Które po prostu zgniły niestety ceny nie są atrakcyjne chyba że ktoś z was ma jakieś dojścia ...... w Gdyńskiej FOCIE zaproponowano mi cenę za sztukę przedniej listwy 72 zł a tylnej 58 zł .

Ja potrzebuje cztery sztuki dwie przednie i dwie tylne co można łatwo obliczyć w sumie wyniosło by mnie 160 zł . jeśli ktoś z Was ma takie listwy lub ma dojście do niższej ceny proszę o pomoc

pozdrowienia

 

Kolego,

Zachowam się "nie fajnie", ale kupując bmw spodziewałeś się cen części jak do 126p ?

 

Bez komentarza.

 

pozdr.

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem w e32 z listwami Które po prostu zgniły niestety ceny nie są atrakcyjne chyba że ktoś z was ma jakieś dojścia ...... w Gdyńskiej FOCIE zaproponowano mi cenę za sztukę przedniej listwy 72 zł a tylnej 58 zł .

Ja potrzebuje cztery sztuki dwie przednie i dwie tylne co można łatwo obliczyć w sumie wyniosło by mnie 160 zł . jeśli ktoś z Was ma takie listwy lub ma dojście do niższej ceny proszę o pomoc

pozdrowienia

 

Kolego,

Zachowam się "nie fajnie", ale kupując bmw spodziewałeś się cen części jak do 126p ?

 

Bez komentarza.

 

pozdr.

Mariusz

Tak zachowałeś sie nie fajnie (widzę ze jeśli chodzi o ceny części do 126p jesteś fachowcem hahaha)

Dla mnie

cena za cztery listwy 260 zł jest spora(opony kupuje nowe)

natomiast swoje pytanie kierowałem do ludzi którzy mieli już taki problem i wiedza więcej ode mnie na temat możliwości zakupu lub ceny Za co serdecznie dziękuje

Pozdrawiam

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja tez szukam takich listew.

 

Mających na zbyciu proszę o kontakt

Mamuuussiu a czemu ci ludzie klęcza?

......... bo to synku jedzie siódemka!

http://img355.imageshack.us/img355/6865/s5000290mz8.jpg

Leokadia, Amelia, Przemek, Marcin

http://7er.pl/customprofilepics/profilepic345_1.gif

WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ŻYCIE

www.bmwteam.boo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jak używane krawędziówki E32 i E34 w dobrym stanie – nie istnieje w przyrodzie.

Ludzie bardzo rzadko interesują się wymianą tych elementów (zwłaszcza w ciągu pierwszych 20tu lat życia autka). W listwach jest metalowy rdzeń – dlatego samo zdejmowanie używanych listew (nawet takich, które jeszcze „wyglądają”) jest ryzykowne pod względem zachowania ich średniej już kondycji – dlatego wymienianie starych krawędziówek na inne używane – raczej nie będzie skutkować lepszym efektem.

 

Poza tym stare, stwardniałe na plastik listwy mogą zagrażać, podczas ponownego zakładania, lakierowi na krawędziach drzwi – a trudno zrobić coś gorszego, niż zostawić na kolejne lata zarysowaną krawędź pod listwą (lepiej już po prostu jeździć bez krawędziówek). Każdy, kto miał w rękach 15-20letnie oraz nowiutkie listwy prosto z ASO – może się tylko dziwić temu, co czas potrafi zrobić z tymi elementami.

 

Oszczędzając czas i energię proponuję przywitać się z ASO (zresztą cena relatywnie, porównując z wieloma innymi drobiazgami, nie jest aż tak wysoka).

Pozdrawiam.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.