Skocz do zawartości

Jak mam sprawdzic alarm???


Gemboj201

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie jak moge sprawdzic czy mam alarm zamykam auto z pilota w kluczyku zaswiecaja sie kierunkowskazy na chwile i auto jest zamkniete probowalem szarpac za klamke potrzasac autem i nic nie wyje czy moze to dziala dopiero po otwarciu drzwi :?: Jak moge to sprawdzic :?: Pomocy :modlitwa: :8) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm działa na otwarcie drzwi lub ruch w środku , nie aktywujesz alarmu siedząc za kółkiem bo mata w siedzeniu wyczuwa twoją obecnośc i alarmu nie włączysz, chyba że usiądziesz na miejscu pasażera, można jeszcze sprawdzić w inny sposób mianowicie : pociągnij za linkę otwierania pokrywy silnika, zamknij auto pilotem a potem otwórz pokrywe silnika powinien alarm " zawyć"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta migająca czerwona kontrolka w kopułce pod lusterkiem to od alarmu ? kiedyś sprawdzałem u mnie alarm to taki dziwny jakiś , przerywany pisk jednostajny a nie jakaś syrena :mrgreen:

Głupie pytanie zadałem po 2 latach użytkowania :twisted2:

Tak, kontrolka w 'nosie clowna' sygnalizuje załączony alarm.

Jak dla mnie to "piiip piip" jest za ciche, myślę nad zmianą syreny.

Mike, z ciekawości - sprawdź czy po załączeniu alarmu, gdy otworzysz drzwi kluczykiem (nie pilotem) i pociągniesz za klamkę, alarm się deaktywuje, czy może syrena zaczyna 'pikać' :)

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam ja tez mam taki problem i robiłem jak kolega łapałem za klamke kołysałem samochodem i nic nie wyje, otwierałem tez drzwi z kluczyka i dalej nic. zamkłem tez samochód z pilota przy otwartej szybie a potem wsadziłem przez nia reke no i dalej nic. Znajomy mówił ze moge miec alarm nie uzbrojony bo on nie daje zadnego sygnały dzwiekowego , tylko migna kierunkowskazy i słychac jak zamykaja sie drzwi

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez mam taki problem i robiłem jak kolega łapałem za klamke kołysałem samochodem i nic nie wyje, otwierałem tez drzwi z kluczyka i dalej nic. zamkłem tez samochód z pilota przy otwartej szybie a potem wsadziłem przez nia reke no i dalej nic. Znajomy mówił ze moge miec alarm nie uzbrojony bo on nie daje zadnego sygnały dzwiekowego , tylko migna kierunkowskazy i słychac jak zamykaja sie drzwi

Od kiedy alarm ma się załączać po pociagnięciu za klamkę?

 

W ogóle po zamknięciu auta mruga Ci dioda pod lusterkiem?

Jeżeli tak zrób takie coś:

Otwórz maskę silnika, zatrzaśnij wszystkie drzwi, wciśnij i trzymaj czujnik zamknięcia maski (taki wciskany 'bolec'), zamknij auto używając pilota. Gdy dioda zacznie mrugać, odczekaj tak z minutę, a następnie puść ten czujnik. Po jego wyciśnięciu alarm powinien 'pikać'. Jeżeli nie 'pika', albo musisz go aktywować (pewnie komp), albo go nie masz :wink:

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wiem ze po złapaniu za klamke alarm sie nie właczy ale prubowałem wszystkiego co przychodziło mi na mysl. A ta lampka o której mówisz , tak miga mi. Spróbuje jeszcze tak jak napisałes.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie alarm załączał się bez powodu. Czasami nawet 10 sekund po zamknięciu auta. Za to nie włączył mi się, gdy próbowałem go uruchomić: opuszczone szyby, ruch wewnątrz auta, podniesiona maska itd. Chyba faktycznie trzeba będzie podjechać na komputer...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.