Skocz do zawartości

Moduł komfortu E39 523i

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.Mam pytanko gdzie się znajduje moduł komfortu w E-39 523i 1999 rok.

 

Pozdrawiam

Michał

SEX JEST JAK BMW RADOSC Z JAZDY :-)
Opublikowano

molu: Schowany za schowkiem (i bezpiecznikami) taka biała puszka.

 

 

tomekpez: moduł komfortu jest odpowiedzialny za sterowanie centralnym zamkiem, wewnętrznym oświetleniem, el. szybami itd...

Opublikowano

Hej,

 

czy moduł , o którym wspominacie w 523i może być odpowiedzialny za brak opuszczania tylnich szyb mimo ze slychac przekaźnik oraz brak podświetlenia na podsufitce (to swiatełko tam gdzie kobiety sie malują) :D ?

 

Dzięki za odpowiedź

pzremek

Opublikowano
Hej,

 

czy moduł , o którym wspominacie w 523i może być odpowiedzialny za brak opuszczania tylnich szyb mimo ze slychac przekaźnik oraz brak podświetlenia na podsufitce (to swiatełko tam gdzie kobiety sie malują) :D ?

 

Dzięki za odpowiedź

pzremek

 

Może a nawet jest jeśli chodzi o elektrykę szyb. Oświetlenie wewnętrzne też idzie przez niego. A czy w Twoim konkretnie przypadku akurat winę ponosi moduł to już trzeba sprawdzić. Jedyne rozwiązanie to komp albo podmianka na 100% sprawny moduł.

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Hej,

 

czy moduł , o którym wspominacie w 523i może być odpowiedzialny za brak opuszczania tylnich szyb mimo ze slychac przekaźnik

Styki sie wypalają i mimo, że słychac przekaźniki, jest za małe przejście prądu i szybki się nie opuszczja. Moduł odpowiedzialny jest za el. szyby, centralny zamek, oświetlenie kabiny, schowka i bagaznika, oraz wycieraczki.

Jakby co naprawiam moduły komfort.

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

  • 5 lat później...
Opublikowano
czy ten moduł komfortu odpowiedzialny jest za nivo??
Opublikowano
ten sterownik w bagażniku wymieniłem,czujnik zawieszenia wymieniłem,przewody sprawdzone i na czujniku nie mam prądu-co to???
Opublikowano
Wymieniaj dalej, a diagnozę zrobiłęś, że tak wymieniasz?
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
NAGLE PADŁA MI ELEKTRYKA KIEROWNICY I FOTELA KIEROWCY W E39. NAJPRAWDOPODOBNIEJ TO JAKIŚ MODULIK LUB ZŁĄCZE. CZY SPOTKAŁ SIĘ KTOŚ Z TAKIM PROBLEMEM? CZY TO MOŻE BYĆ MODUŁ KOMFORTU?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Sprawdź czy dochodzi prąd do fotela, masz pod nim kostkę i 2 grube przewody w niej.

Czerwony to plus.

Jak dochodzi 12V, to możliwe że padł moduł pamięci w fotelu, to by tłumaczyło dlaczego kierownica też nie działa, nią również steruje moduł pamięci z fotela.

Fotel powinien działać po podaniu tylko zasilania i nic więcej.

Moduł komfortu narazie zostaw w spokoju.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.