Skocz do zawartości

Co sadzicie o tych lampach


prezeskk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zastanawiam się nad kupnem nowych przednich lamp do e36coupe `93 czarny metalic

zastanawiam sie nad:

http://www.allegro.pl/item314400802_lampy_ringi_angel_eyes_bmw_e36_coupe_black.html

http://www.allegro.pl/item314411448_lampy_przednie_angel_eyes_bmw_e36_cabrio_coupe.html

co o nich sądzicie ma ktoś może takie ? opłaca się kupować na allegro czy lepiej w jakimś innym sklepie internetowych i montaż...łatwo je zamontować samemu czy trzeba się "bawić" w elektryka ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem takie lampy w swojej e36 , powiem tak maja palikowe "szklo" za co juz nie powinny dojsc do sprzedazy , bardzo paruja , i wedlug mnie do e36 nie pasuje lampa polaczona z kierunkiem , nie polecam generalnie , jesli juz to szukaj tamp firmy fk samej bez kierunku

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosc tych lamp-katastrofa paruja,daja bardzo slabe swiatlo,wyregolowanie ich -katastrofa

to nie wiem kolego co ty za sonary kupiłes! moje nie paruja, swieca o wiele lepiej niz oryginały a z regulacja nie ma zadnych problemów! ja mam takie i polecam!

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam... a co do minusów to jedynie nie podeszły do nich silniczki od regulacji wysokości no ale zawsze pozostaje ręczna regulacja... pewnie zaraz usłyszysz że to agro tuning albo coś... każdy kogo spotykam mówi że wygląda to dużo lepiej i dużo fajniej niż oryginał no ale to już kwestia gustu a o gustach .... wiadomo....

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dno i 10 metrow mulu te lampy to tragedia mialem takie w poprzedniej nie kupuj tego dziadostwa zarniki krzywe nie da sie tego ustawic ze juz nie skomentuje jak to wiejsko wyglada jak juz chcesz koniecznie angel eyesy to tylko i wylacznie depo sa o niebo lepsze jezeli bym zakladal tylko depo

http://www.allegro.pl/item320454544_lampy_nowe_bmw_e36_black_angel_eyes_od_depo_.html

brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw może ktoś już wynalazł jakiś sposób na te silniczki do regulacji bo przekopaŁem już chyba wszystko i nic... krzysiek88333 może Ty kolego pamiętasz gdzie to było i jak jest z tym u Ciebie?

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo bardzo dziękuje za fotki ;)

i ostatnie pytanie czy jak kupię TE -> http://www.allegro.pl/item314400802_lampy_ringi_angel_eyes_bmw_e36_coupe_black.html lampy bo będę w stanie samemu je zamontować czy trzeba się bawić w elektryka fachowego...? jakieś kostki nie kostki kabelki itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie... z tego co pamietam w tym lampach jest jedna wtyczka okrągła i w sedanach i coupe z tego co wiem też... w compakcie były problemy bo tm wszystko osobno jest

 

czekam na info odnośnie tych silniczków do regulacji

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam z tyłu lampy, że tak napisze przed liftingowe (pomarańczowy kierunkowskaz), chciałbym założyć takie: http://www.allegro.pl/item317225206_lampy_tylne_bmw_e46_sedan_clear_red_white_.html , czy można je po prostu wymienić czy trzeba coś przerobić w instalacji elektrycznej? Dzięki pozdrawiam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tych silniczków to tez nie moge znalezc! kurde a kiedys to czytałem! niewiem czy czasem sobie tego na kompie nie zapisałem! poszukam jeszcze jak znajde to dam znac! ale pamietam ze trzeba cos w tych silniczkach pilniczkiem spiłowac zeby do tych lamp dobrze weszło i bedzie działac bez problemu!

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już mam lampy ponad pol roku i wszystko dziala jak natura chciała a nie zaparowały ani razu.... co świecenia to wydaje mi się że lepiej... a teraz planuje HID 8000k to już powinno być o niebo lepiej

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.