Skocz do zawartości

Instalacja LPG


NIrVaNA

Rekomendowane odpowiedzi

a nie lepiej wywalic gaz , albo sekwencje zalozyc?

ja jak jezdzilem 735 z gazem 2 gen to wydalem okolo 1500zl na gaz i 1500zl na 2 przeplywomierze, gumy przeplywomierza oraz pare inych rzeczy co gaz mi rozwalil

stracilem kupe czasy i nerwow, balem sie wyprzedzac. Czy to warto jezdzic na tym gazie 2 gen? dodam ze jezdzilem nia tylko 3 miesiace, jakbym mial jezdzic dluzej to szybko by mi sie instalacja sekwencyjna zwrocila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jak dobrze potargujesz - za 3500 -4000 sekwencje BRC założysz

 

Ja bym jednak radził -chyba , że wkrótce auto sprzedajesz...

 

Pozdro

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Jak dobrze potargujesz - za 3500 -4000 sekwencje BRC założysz

 

Ja bym jednak radził -chyba , że wkrótce auto sprzedajesz...

 

Pozdro

Mario

Dokładnie..jak już ma być LPG [sens ekonomiczny] to powinna to być minimum sekwencja...

UIHZ9556.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też założyłem ten OMVL 90r90 do 3,5 literka. Przepływkę klapową mam zmienioną na taką z < ciepłym drutem" czy jak na to mówią i standardowy mikser montowany przed przepływką zastąpiłem mikserem montowanym w rurę dolotu (zaraz za stabilizatorem wolnych obrotów) - mikser od -o ile dobrze pamiętam- Mitsubishi Galant, średnica idealnie dopasowana do gumy dolotu w BMW. I co dalej? - zero strzałów, spalanie przy dużym bucie (średnio silnik wkręcam do 5k obr) wacha się w granicach 22 - 25literków cyklonu, przy spokojnej miejskiej jeździe w trybie "automatu" bez szarpania i wkręcania na obroty powyżej 2,5k spalanie na poziomie 18-19literkó. Moja skrzynia to manual oczywiście...
Obecnie AUDI S4 QUATTRO... do BMW wrócimy na wiosnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisywane było już na forum... SZUKAJ ;) Przepłuwomierz pochodzi z OPLA i do niego jest zamontowana elektronika na procesorze ATMEL, która tłumaczy odczyty przepływmonierza klapowego zastąpionego "ciepłym drutem" na zrozumiałe dla Motronika .
Obecnie AUDI S4 QUATTRO... do BMW wrócimy na wiosnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Wlasnie taki. :cool2: Ja do tego reduktora dorzucilem jeszcze BLOS i smiga jak wsciekle, :dance: a przeplywke mam standard.

 

Spalanie mam podobne jak arthuro tyle tylko ze skrzynia automat, a noge tez mam ciezka. :wink:

BMW - Like No Other
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.