Skocz do zawartości

INPA


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze.

wątpię aby fachowcy udzielili ci odpowiedzi .

z prostej przyczyny uczyli się tego latami .

A czy czasem z zapędu nie wykasowałeś sobie adaptacji działając niby w dobrej wierze ?

Bo coś mi tak wygląda .

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze.

wątpię aby fachowcy udzielili ci odpowiedzi .

z prostej przyczyny uczyli się tego latami .

A czy czasem z zapędu nie wykasowałeś sobie adaptacji działając niby w dobrej wierze ?

Bo coś mi tak wygląda .

:lol:

 

Hm... raczej nie sądze, bo nie wiem nawet jakby to zrobić, tylko na odczyty w INPIe wchodzę. Ale coś w tym może być bo od momenty jak mi w ASO wgrali nowy soft przed wymianą Valvotronica, takie cuda się dzieją, ale błędów na kompie niema to im nie udowodnie żę coś zjeb... bo oni uważają że wszystko jest oki.

A adaptację czego mógła być skasowana i jak ew. zrobić adaptacje od nowa?

 

Dzisija na przykład jest na dworze 10 stopni celcjusza i autko chodzi ładnie, ale jak przyjdą upały znów się zaczna kangury przy ruszaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INPA EA90X i d-can interface.

Natomiast DIS jest bardziej rozbudowany ale wymaga odpowiedniego skonfigurowania. Do twojego rocznika wersja V57.

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icoma sprzedają dużo drożej , ja widziałem za ok 500 Funtów. Najtańszy ... Edytowane przez TC

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ale jedna jakaś zapora to jest ,może ludzie z zaburzeniami psychicznymi nie wrzucą za darmo .

Bo ostatnio widziałem na giełdzie kodowanie BMW po 30 zł .

Świat schodzi na psy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Z chińskimi ICOM'ami będzie jak z chińskimi DK i OPS/OPPS głowicami. Będą umierać powoli.

Ich realna wartość to 500 euro.

 

Mało ale jedna jakaś zapora to jest ,może ludzie z zaburzeniami psychicznymi nie wrzucą za darmo .

Bo ostatnio widziałem na giełdzie kodowanie BMW po 30 zł .

Świat schodzi na psy

 

Jak pamiętasz emulator jest z kluczem zabezpieczającym. Także narazie nie jest w 100% obcykany przez 5 PLN'owcow :cool2:

Dla mnie to on może być za 50 PLN ale żeby to sprzedawał autor a nie si..rki z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Czemu mają umierać? bo nie rozumiem, znam ludzi którzy do dzisiaj używają Chińskie OPS/OPPS i co mają warsztaty, ja mam ICOMa jako amator dla siebie i dla mnie to jest a zanadto i tak taki klon,

wg mnie jest wykonany naprawdę solidnie jak na klona, czytałem że w klonie wentylator jest nawet lepszy niż w ORI, nie wiem ile w tym prawdy.

Znam też takich co są święcie przekonani że mają ori ICOM kupione po 1200$ na E bay :D, jeśli to ich podbudowuje niech tak twierdzą dalej że są posiadaczami ORI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Co do umieralność to już tłumaczę. W 100% umierające OPS to wina tzw pękających kulek pod układami scalonymi.

Chińczycy niestety maja duże problemy z czystością na produkcji a tutaj ona jest kluczem. Trochę fabryk produkujących elektronikę użytkowa miałem okazje odwiedzić i jedynie w europie wygląda to z sensem.

Oni sami maja kilka klas jakości i w tej samej fabryce możesz dostać identyczny produkt w rożnej cenie w zależności od jego jakości.

 

Ori icom od kolna rożni się nawet kolorem plastiku, klony nie maja karty WIFI i maja stały S/N i MAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kulek pękających, to tacy producenci jak HP zdarza im się, zawsze zostaje reballing, kolor obudowy może być i różowy dla mnie, ważne że działa i jak dla mnie jest wystarczający, ja na nim tyle zaoszczędziłem na swoim samochodzie, że mogę go dzisiaj pod buta nawet wsiąść i mój rachunek wyjdzie na zero, mi nie chodzi tyle o pieniądze a o to, że sam sobie coś zrobię o satysfakcję i zabawę.

W porównaniu cenowo z ori to można go co rok zmieniać,do tego dodam że ja to traktuję jako hobby a nie sprawy zarobkowe itd.

Sprawa WIFI, można dokupić, S/N i MAC jest stały ze względów wiadomo jakich, jak na razie mi to nie przeszkadza.

Mało który warsztat ma klona a co mowa dopiero o ori :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, czy wie ktoś skąd mogę ściągnąć INPĘ EA-90X w której wybór modelu i chyba modułów był po polsku a gdy wybrałem silnik to całe menu miałem po angielsku, w sumie zależy mi tylko na tym angielskim menu w silniku, bo wszystkie które ściągnąłem do tej pory to mają niemiecki, jeśli by ktoś znał linki do tej wersji to prosił bym jak nie tu to na PW. Dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda inpe no może prawie można zainstalować z angielskim menu.

Gdy nam to nie odpowiada to zadajemy sobie nieco trudu ok. 30 min korzystając nawet z gogle translator

I sobie ją tłumaczymy , od jakiegoś czasu mam wrażenie że każdy chce żeby to za niego zrobić , gdy ktoś ma takie zapędy do lenistwa z wielka przyjemnością mogę to zrobić za niego .Uwaga ważne trzeba się jednak zapoznać z numerem mojego konta .

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.