Skocz do zawartości

Kradzieze


jarosd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wydajem mi sie ze jak ktos bedzie mial ukrasc ci samochod to i tak to zrobi nawet jak bedziesz mial najlepsze zabezpieczenia(to wtedy ci go na lawete wezma),a co do kradziezy bmw to wydaje mi sie ze to juz jest mi bo teraz kradna wszystko i glownie na czesci a nie na handel tym bardziej samochody pow 10 lat bo nie wierze ze ktos ukradnie taki zeby go sprzedac w innym celu niz na czesci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam autko ubezpieczone tylko od kradzieży......Na to ubezpieczenie nie ma żadnych zniżek. Auto 98r. wartość katalogowa (nie uwzględniają dodatkowego wyposażenia-skóra , klima itp) z 30tys-ubezp. 1300zł.

Zawsze coś ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D Nie ma idealnych i pewnych zabezpieczeń przed amatorami cudzych autek :!: oto przykład bardzo świerzy-w lokalnej TV-Białostockiej-przed paroma minutami podano,że BMW warte ok.200 tys!!! :!: skradziono z POLICYJNEGO :mad2: parkingu!!!,akcja trwała kilkanaście sekund,staranowali ogrodzenie........ i po ptakach :twisted2:

Jak se upatszą to nie ma siły.

Ja parkuje pod blokiem i śpie spokojnie.

ZYCIE JEST .... za KROTKIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja E46 probowano do tej pory ukrasc 2 razy.

Za pierwszym razem wylamali zamek, weszli do srodka i zwineli mi instrukcje obslugi w ktorej z reguly wtopiony jest malutki plastikowy kluczyk ktorym tez mozna odpalic bmw

Drugim razem dwa tygodnie pozniej skorzystali z tego ze zamek byl juz wyrwany wiec rowniez weszli do srodka otwierajac bmw srubokretem, po raz kolejny szukali kluczyka, nie znalezli go wiec zwineli mi pare drobiazgow z wnetrza samochodu.

Za kazdym razem stacyjka pozostala nienaruszona wiec chyba byl to ktos kto wiedzial ze e46 nie da sie odpalic jak zwyklej hondy czy toyoty.

E46 jest bardzo ciezko ukrasc, a odpalenie bez wymiany ECU jest niemozliwe, chyba ze komus przyjdzie do glowy wziasc ja na hol.

Tak wiec wystarczy pilnowac swoich kluczykow i wtedy "malozorganizowany"zlodziej nie ma szans ukrasc E46 :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu kradziezy, to od paru dni stoi taka fajna E36 czarna, chyba na 19' od nowej M5 z ciemnymi szybami-na M3 robiona-lub M3:) i nikt nia chyba nie przejezdza, bo stoi caly czas na Ursynowie kolo ronda na chodniku...Hm...nie zginelo nikomu takie auto :?: Tak sie pytam, bo dziwne zeby takie samochdo stal w takim miejscu i to tak dlugo :duh:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co...ale dziwne żeby tak ładne auto zostawiał ktoś na chodniku :mad2: przy zakolu takim małym :duh: .

Co prawda ma polskie rejestracie jakieś LLU :D...Heh nie wnikam dalej...w każdym bądź razie tak dziwnie to wygląda :)

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Warszawie przez kilka dni stoi atrakcyjna BMW na obcych (nie warszawskich) blachach i nikt jej jeszcze nie wziął, to znaczy, że komuś zginęła wcześniej. Albo Policja robi podpuchę. A złodzieje najzwyczajniej się krępują.
Pozdrawiam, Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie podejrzane.Zadzwoń na psy niech sprawdzą.Dzisiaj w telewizji było o kolesiu któremu buchneli auto a po dwóch latach dostał mandaty na 17,400zł za to ze auto jest zaparkowane gdzies w Warszawe.I tak sie znalazło.Może komuś pomożesz... :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Wracajac do tematu kradziezy, to od paru dni stoi taka fajna E36 czarna, chyba na 19' od nowej M5 z ciemnymi szybami-na M3 robiona-lub M3:) i nikt nia chyba nie przejezdza, bo stoi caly czas na Ursynowie kolo ronda na chodniku...Hm...nie zginelo nikomu takie auto :?: Tak sie pytam, bo dziwne zeby takie samochdo stal w takim miejscu i to tak dlugo :duh:

Też zwróciłem uwagę na to E36 - od 3 dni stoi w tym samym miejscu. A jest to miejsce w którym na codzień nie stoją żadne samochody. Jedynie w sobotę jak ludzie przyjeżdżają na bazarek warzywny robić zakupy to coś tam parkuje...

 

Albo komuś ten samochód zginął albo się popsuł i właściciel go na kilka dni zostawił... :roll:

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupic betke E46-(3 - 3letnia) ale mam jedna zasadnicza obawe- kradziez.

Poprostu obwiam sie ze mi ja dmuchna na poczekaniu.

Napiszcie please jak to jest jest z betkami czy rzeczywiscie tak duzy procent tych aut jest kradzionych czy sa to tylko obiegowe opinie

Ps.

AC -oczywsicei wykupie ale starcic BETKE to nic przyjemnego

 

Nie spazmuj ;)

 

Kup auto, zabezpiecz je porzadnie, wykup AC i spij spokojnie. Z reszta

wbrew wszystkiemu co sie pisze liczba kradziezy jednak ostatnio wyraznie spadla, a na topie listy kradzionych aut sa daewoo,matizy,seicento,polonezy,pozniej volkswagen i audi. bmw i mercedes z reszta nigdy albo bardzo krotko zajmowaly czolowe pozycje.

Punto75>BravoGT>MB260E>MBC280>*PuntoHLX>MBC320>MBE50AMG>VectraC>BMW528 . it's nice to be important but it's more important to be nice

>>> psychop's lab mike.xray.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moją 316i z 90r 2 razy w ciągu ostatnich 5 miesięcy chcieli zwędzić... nie ma reguły, ważne że Bmw... mam własne zabezpieczenie... to ją uratowało... słyszałem o fajnym zabezpieczeniu:

a mianowicie... nabić na deseczkę kilka naście lub dziesiąt... gwoździ i włożyć pod pokrowiec tak dyskretnike... a złodziej kradnie w pośpiechu i w nocy... siadając gwałtownie na fotel kierowcy.... :mrgreen: i karetka go odwiezie...bo iść raczej nie zdoła... no albo gwożdzie pod koła podkładać.... też może mu się nie udać... jest wiele sposobów na uprzykszenie życia...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno...

lista kradzieży aut:

1. VW passat od 1994-2004 - 3041 aut skradziono

2. fiat 126, maluch - 2757

3. fiat Cinquecento - 2701

4. VW golf - 2224

5. Fiat seicento - 2175

6. Fiat uno - 1660

7. Audi 80 - 1523

8. polonez - 1500

9. opel astra - 798

10. peugeot 206 - 696

11. Tico- 688

12. punto- 610

13. Megane -605

14. Matiz - 599

15. Felicja - 593

16. Vw polo -591

 

BMW brak...w 2004 skradziono 51100 samochodów

w warszawie 11.200

katowicach 8000

poznaniu 5500

 

głównie z ulic i parkingów nie strzeżonych a także z posesji i garaży....

Edytowane przez LukaszMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu kradziezy, to od paru dni stoi taka fajna E36 czarna, chyba na 19' od nowej M5 z ciemnymi szybami-na M3 robiona-lub M3:) i nikt nia chyba nie przejezdza, bo stoi caly czas na Ursynowie kolo ronda na chodniku...Hm...nie zginelo nikomu takie auto :?: Tak sie pytam, bo dziwne zeby takie samochdo stal w takim miejscu i to tak dlugo :duh:

Też zwróciłem uwagę na to E36 - od 3 dni stoi w tym samym miejscu. A jest to miejsce w którym na codzień nie stoją żadne samochody. Jedynie w sobotę jak ludzie przyjeżdżają na bazarek warzywny robić zakupy to coś tam parkuje...

 

Albo komuś ten samochód zginął albo się popsuł i właściciel go na kilka dni zostawił... :roll:

 

Heh no właśnie śmieszne, bo bardzo ładne to bmw :mrgreen: ...W takim miejscu :? zobaczymy co dalej sie z nim stanie heh :mad2:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaszMK co to jest parking szczeżony :lol: :doh: , czy nie chodziło Ci o parking STRZEŻONY ,sorry że się czepiam ale to nie jest forum Domowego przedszkola i nie wypada robić tutaj takich byków
BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.