Skocz do zawartości

Wal, most, skrzynia sam nie wiem pomocy


marek222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

problem jest taki ze powstal po malych katach :/ a teraz

gdy jade na 2,3,4 biegu slychac przerywane buczenie dochodzace z tylu samochodu i wlasnie nie wiem co to :/ na 5 biegu juz tego nie slychac a

nasila sie kiedy jade jednostajnie na pozostalych biegach a przy rozpedzaniu cichnie.

 

moze macie jakies rady albo moze juz ktos to przerabial?

pozdrawiam

 

BMW e36 1.8i cabrio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ze kiedy przyspieszasz to buczenie cichnie.. prawdopodobnie most. Rozwalony most będzie wył kiedy jedziesz stałą prędkością, albo kiedy całkiem pościsz gaz, a będzie cichł pod obciążeniem.... Jeszcze sprawdziłbym opony, kiedyś myślałem ze coś dzieje sie z mostem u mnie a wszystko się wyjaśniło po wymianie opon, które na oko wyglądały jeszcze nie najgorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wyjacy most to nie taka tragedia..

załoze sieze połowa z nas jezdzi z wyjcem..tylko cichszym albo głośniejszym...to nie polonez ze most siada na amen..w bmw są o niebo wytrzymalsze części..ja już na wyjcu tyle jeżdże i..jeżdzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiązanie

Podnieś tył na kanale i powoli się rozpędź a gośc na dole w kanale niech anaschłuchuje

Miałem miesiąc temu podobny problem i niestety dyfer nadał się do wymiany ale tydzień temu wymianialem rowniez skrzynie która w pewnym momencie się poprostu zblokowała i równiez wymiana

 

Podnieś tył auta i nasłuchuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze na ktoryms biegu juz nie slychac to swiadczy tylko o tym ze to dopiero poczatek konca lozysk w tylnym moscie. jak dluzej poojezdzisz to zacznie wyc juz nawet przy 120km/h. dodam ze mialem u siebie "sportowy" tlumik i mimo buczenia w samochodzie slyszalem te lozyska. uzywany most kupisz

prakycznie za cene nowych lozysk. u siebie zdecydowalem sie na wymiane

lozysk ze wzgledu na szpere. Tylny naped kusi :) niestety

Sprzedam czesci do BMW E36 1.8(115KM)!!!

Kontakt: 502278481 lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srode umowilem samochod do lekarza...sam sie nie dotykam bo i tak nic pewnie nie zrobie.

 

i mam jeszcze jedno pytanie nie bede zakladal nowego tematu napisze tu:

jak jest u was z inspekcja ? zalozmy ze jest wlasnie skasowana, po wlaczeniu zaplonu pali sie napis inspection? czy ma sie nie palic ?chodzi o napis.

 

aha i jeszcze poduszka byla skasowana kontrolka przestala sie palic rano wsiadlem do autka przekrecam kluczyk i znowu sie pali :/ ten co kasowal powiedzial ze jakas tasma pod kierownica, ale ja mu nie wierze bo powiedzial mi ze sie nie da skasowac inspekcji za pomoca kabelka i zarowki :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
panowie porazka to nie most :(wywalilem 500zl w bloto ): dol na maxa a to cos dalej wyje.

moga to byc lozyska w kolach ?

Mogą być łożysko w kole, może być łozysko podpory wału i może być półośka.

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.