Skocz do zawartości

Bardzo dużo wody w E39 na dywaniku od strony pasażera HELP!


Andrzej.s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy mam problem z wodą w aucie. Sprawa wygląda tragicznie, od strony pasażera jest dosłownie akwarium jak nacisnę na dywanik woda przelewa się miedzy palcami. Dzieje się tak po ulewnym deszczu a, że ostatnio dość sporo padało to mam problem.

Wykluczyłem kanaliki odpływowe od syberdachu (rozebrałem lewy słupek wyciągnąłem rurkę i lałem wodę w szynę szybra wodza ładnie spływała)

Zauważyłem jednak ze woda płynie pod schowkiem włożyłem tam rękę i faktycznie woda ciekła po prawej stronie schowka z tyłu.

W związku z tym którędy ta woda może się dostawać????

Pomocy bo jak tak dalej będzie to pozostanie mi tylko kupić rybki i zrobi faktycznie akwarium.

 

p.s. szukałem było troszkę na ten temat ale nie znalazłem konkretnej

odpowiedzi

 

proszę o wszelkie sugestie wszystko może się przydać

E39 523iA, e46 coupe 330Ci 2004 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A czy nie była zmieniana przednia szyba?

Może się odkleiła?

Zakładam oczywiście , że autko nie przeżyło konkretnego dzwona. Bo jak tak to może blacharz coś spieprzył i została gdzieś dziura w podłodze?

Ale jeśli płynie z góry to do głowy przychodzi mi tylko szyba.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij obudowe filtra przeciwpylkowego po stronie pasazera, jak zdejmiesz zobaczysz ze w tej rynience gdzie osadzony jest filtr wraz z obudowa jest mnostwo wody któa musisz spuscić ja i oczyścić odpływ , tą dziurke na dole rynienki, mozesz natluscic czyms na koniec zeby lepiej splywalo, u mnie było to samo tylko od strony kierowcy w rynience. PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdejmę obudowę filtra przeciwpyłkowego od strony pasażera to jest tam taki biały zbornik zakręcany na imbusy nie wiem od czego to jest serwo mam po drugiej stronie

woda ewidentenie ciekne po prawej wewnętrznej ściance od strony pasażera tam gdzie schowek i płynie na dywanik. Tam gdzie nogi pasażera jest sucho tylko z boku wody jest najwięcej

E39 523iA, e46 coupe 330Ci 2004 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.