Skocz do zawartości

Zamiar zakupu e36... ale...


lukasz_4don

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra przeszukalem interneta dokladnie pod kazdym katem zadzwonilem pogadalem i jutro 10 jade zobaczyc te oto czarne cudo

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4631052

 

jak widac byl tu maly tunning ale gosc sie zapiera, ze tak kupil i jego laska jezdzila wobec czego mozliwe, ze byl katowany wczesniej przez kogos. To juz naprawde moje ostatnie pytanie bo zadzwonilemm do goscia i nawet mu przelalem 100 zaliczki zeby mi je do jutra trzymal. Co o tym autku sadzicie wy. Bo od wczoraj to mi tyle powqiedzielsicie, ze czuje ze lepiej was podpytac niz sameu kombinowac i wtopic. Dla wszystkich wielkie piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra olac 100 zaliczki jutro jade kupic to: prywatny wlasciciel wiec nei handlarz kombinator. dzieki wszystkim za rady mam nadzieje ze bede zadowolony. jakies proady przy zakupie czy po prostu podjechac do jakiegos aso zeby obejrzeli dokladnie przed zakupem?

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4754775

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze-po kiego grzyba wpłacałeś zaliczkę?Byli inni chętni?

Po drugie-jak już wpłaciłeś-jedź!

Po trzecie-jak obejrzysz tamtą ,jedź obejrzeć tą do której dałeś linka przed chwilą.

 

Co zrobisz jak kupisz tą a okaże się paściem w gorszym stanie od tamtej? :roll:

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co, to w życiu bym nie dał 13 000zł za kompakta z 1.6 pod maską bo to jest śmiech.

to ile ma kosztować kompakt z 1998r 6k? :duh:

przy kilkunastoletnich autach o cenie w większej mierze decyduje rocznik a nie pojemność(dla czepialskich nie poruwnuje 0,7l i 5l :P )

 

ani nie sluchaj magikow ktorzy Ci mowia w stylu "nie bierz 316 bo to szmira lepiej wez is, choc is to w sumie spali tyle co 320 a to zawsze R6 i ten cudowny dzwiek silnika, ale jak juz myslalbys o 320 to lepiej kupic 325 bo to spala w zasadzie tyle samo a mocy wiecej, a jak juz 325 rozpatrywac to chyba najlepiej kupic 328 bo to ma i kopa i spala niewiele wiecej"

zapomniałeś o modelu 323 :twisted2:

a moze warto tez zastanowić się nad ładnym M3? :twisted2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś o modelu 323 :twisted2:

a moze warto tez zastanowić się nad ładnym M3? :twisted2:

 

M3 w wersji compakt :?: :jawdrop:

chodzi kolego o dochodzenie z najmniejszego silnika do największego co się zdazalo kilka razy :D ale troche znami pobędziesz to zaczaisz :D

pozd

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 w compacie jest ale jak sobie sam zrobisz :) Tutaj link jak to jezdzi, jak dla mnie najlepsze co mozna miec z bawarii, wolalbym nawet od fabrycznej M3 bo w tej budzie mozna niejednego zaskoczyc zostawiajac go gdzies tam z tylu... :) I swoja droga, ktos powie ze ten compact sie nie prezentuje? :8) http://pl.youtube.com/watch?v=Dlc5uNbDNLs

323 to bajka, uwielbiam compacty a ten silnik w tym aucie robi z niego auto typu "nieporozny zabojca", wyglada jak zwykly hatchback a jezdzi jak pocisk, ale malo ich na rynku niestety a jak juz sa to wygladaja conajmniej nieswiezo :( Co do auta z ogloszenia, jak juz zaplaciles to jedz obejrzec. Jest podejrzanie tani ale wyglada ok. Zdjac brewki to godzina roboty (glownie przez zabawe z silikonem). W najgorszym wypadku wymiana skory na kierownicy to 300zl, mieszek to 30 zl na allegro, jedyne co mnie martwi to rozpurka, ale z drugiej strony sam chcialbym do siebie takowa zalozyc a auta nie katuje. Druga rzecz to w compactach chyba nie bylo takiej kierownicy, tylko po co byloby ja zmieniac bo przod wyglada na niebity, jak zwykle powiem miernik lakieru :) Szkoda ze dales 100zl bo mialbys dorzucajac niewiele wiecej miernik i mozesz wtedy sprawdzic kazde auto pod katem wypadkowosci... Jednak bylo minelo a teraz trzeba wziac go na sciezke diagnostyczna, wytelepac jak sie tylko da i masz odpowiedz czy warto kupic... Widze bigkaban ze robisz jeden podstawowy blad, chcesz kupic pierwsze BMW ktore obejrzysz, ja swojej szukalem zeby nie sklamac kilka miesiecy. Poki jestes klientem mozesz ogladac, wybierac i wybrzydzac, ale jak juz kupisz to bedziesz musial z tym zyc, wiec kup cos co nie przyprawi Cie o wylew :) Do kolegi BeEmWu, 323 to 2,5 litra wiec mozna powiedziec ze nadmienilem, puscmy to w niepamiec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest podejrzanie tania.. a jak wszyscy dobrze wiemy nie ma okazji cenowych.. po prostu nie ma!!! nie wiem moze i pojade ale jakos mi sie w te 152 tys tez nie chce mi sie wierzyc. wychodzi 10 tys rocznie z hakiem czyli 29 km dziennie... cos kolo tego.. wole chyba te zielona wnie wyglada na tunning wiec pewnei mniej meczona.. coz okaze sie na miejscu ale wyglada lepiej.. a tak dalem 100 teraz jadac tam daje 200 na paliwo jakis serwis dobry na test kolejna 100, naprawde napalilem sie ale po waszych komentarzach odechialo mi sie okazji... jakos to wszystko ladnie wyglada ale z pod spodu zalatuje shitem.. takie jest moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie nie podoba przebieg w tym czarnym compakcie smierdzi z daleka kilku letnie e46 maja juz nabite po 200 tys a gosciu chce zeby wierzyc w taki przebieg auta ktore ma 14 lat ? omijaj z daleka najlepiej szukaj w orginale zeby mialo jeszcze pomaranczowe migacze i nie bylo nic grzebane patrz tez czy nie bylo nigdzie strzelone szpachle widac z daleka
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospiech jest wskazany przy lapaniu pchel :) Na Twoim miejscu obejrzalbym bardzo wnikliwie ta z '98 roku bo ladnie sie prezentuje i z oplatami 15tys to cena i tak niezla jak za ten model z tego roku, jedyne co mi ne pasuje w niej to te chromowane wstawki we wnetrzu ale to sa niuanse. Ma fajne wyposazenie, z naciskiem na bezpieczenstwo a to wedlug mnie jest najwazniejsze w samochodzie, a nie elektryczne szyby czy klimatyzacja... Udanych lowow! Od siebie moge podac ze ta z linku ponizej jest bardzo fajna, co prawda troche musialbys podjechac by ja obejrzec ale uwazam ze warto, wyglada bardzo fajnie i przede wszystkim nie wzbudza podejrzen niczym. Jedyne co widze to brak tunelu od nawiewu w silniku ale to mozna dokupic... http://moto.allegro.pl/item327849590_bmw_316_compact_98_rok_org_117_tys_km_ideal_.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry przyklad kolega dal auto wyglada na zadbane a co do chromowanych wstawek i innych wynalazkow wszystko sprawdzisz po VINie wiec bedziesz wiedzial czy ktos cos kombinowal czy tez to orginal pozatym ma klime co jest chyba na dzien dzisiejszy niezbedne w letnie upaly nawet jest na niezlym wypasie kontrola trakcji itd
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem te ze zgorzelca na allegro.. ale nie moge tam jechac jestem tam persona non grata. nie wnikajmy dlaczego tak jest i juz, wiec odpada.. a co do tej 98 to owszem fajna ale 15 to jest max jaki mam ta za 11 zielona mi sie tez podoba a troche zaoszczedze kasy nie chce sie splukac do konca bo po zakupie wymiana plynow i reszta tez troche pochlonie kasy. dlatego prosze o komenty dotyczace tej zielonej. Moze ktos zna to auto? Klima owszem nie jest wazna ale jakos zalezalo mi zeby byl komputer ktory by pokazywal spalanie.. choc nie wiem po co patrzec jak i tak zyd mi sie zaswieci:D:D:D

 

Ps biore ten vin i co dalej musze chyba znalezc serwis bmw zeby mi cos powiedzilei nie? a nawet nei wiem czy gdzies w okolicy jest taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps biore ten vin i co dalej musze chyba znalezc serwis bmw zeby mi cos powiedzilei nie? a nawet nei wiem czy gdzies w okolicy jest taki

spróbuj zadzwonić do aso jak bedziesz miły i trafisz miłą panią :D to ci powie.

moze tez rozkodowac u nas na forum w dziale "pytania i odp" ale z tego co wiem to trwa to kilka dni :|

Edytowane przez BeEmWu

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kupnie jezdzilem 318 w sedanie z ekonomizerem, ciesze sie ze nie mam tego ustrojstwa bo jak patrzylem co pokazuje to balem sie gazu dodawac :) Zielona jest ok, ma bardzo ladne wnetrze a zastrzezenia o niej pisalem wczesniej, choc w sumie to zadne zastrzezenia, co do gniazda diagnostycznego popatrzylem na compacty z '94 i w silniku M43 bylo ono chyba wtedy przy akumulatorze a potem musieli je przeniesc wiec to najpowazniejszy zarzut ktory sie rozwiazal, reszta to normalne reperacje ktore w uzywce sa niczym szczegolnym i daj Bog by tylko takie byly. Dojrzalem jeszcze nic nie znaczacego wgniota pod lewym reflektorem patrzac od przodu ktory pasowaloby zrobic zeby nie wdala sie korozja jesli lakier bylby uszkodzony, uchwyt na drzwich pasazera wypadl z zatrzaskow bo odstaje ale to niuans ktory mozna latwo naprawic oraz pekniecie na szfie na fotelu kierowcy ale to sa groszowe sprawy (okolo 100zl za regeneracje fotela) wiec nie ma co sie przejmowac, auto wyglada :cool2: wiec ogladac i jak przypasi to kupic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trochę za dużo gadania o ogłoszeniu. Ile razy bywało, że auto było piękne w ogłoszeniu, super opis, a nie oglądałem nawet minuty. Weź lepiej kogoś chłodnego do zakupu (bo możesz przywieść sztrucla) i jedź bo od oglądania na forum nie stanie się lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Jedyne co widze to brak tunelu od nawiewu w silniku ale to mozna dokupic...

 

Z tego co zaobserwowałem to w 1997 roku w e36 (choć czasem i z 1996) nie bedzie tego tunelu o którym piszerz, bo w silnikach M43 był montowany już elektryczny wentylator chłodnicy zamiast wisco.

 

Wg niektórych tu na forum jeżeli jest montowany elektrycznym wentylaor chłodnicy to nie ma dodatkowego wętylatora od klimatyzacj (tak wywnioskowałem wiec pewnie jak jest wisco to i od klimy drugi byc powinien, jesli jest klima)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigkaban założyłeś wątek w dziale Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż

RSS, ale chyba o nim zapomniałeś- a szkoda bo wysłałem Ci linki do dwóch myśle fajnych samochodów!! Dla przypomnienia wyśle je jeszcze raz:

http://moto.gratka.pl/tresc/bmw-316-1-6-benzyna-8463605.html?w=8f7e391a6ff14f66&s=1

http://otomoto.pl/bmw-316-klima-abs-C4704608.html

Pozdrawiam.

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupowałem do e36 klocki hamulcowe... przód komplet... 52zł :shock: :P I to wcale nie piachowe tylko w miare niezłe :) jutro wam firme napisze... Także mit BMW-Będziesz miał wydatki uważam za obalony :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wczoraj kupowałem do e36 klocki hamulcowe... przód komplet... 52zł :shock: :P I to wcale nie piachowe tylko w miare niezłe :) jutro wam firme napisze... Także mit BMW-Będziesz miał wydatki uważam za obalony :cool2:

 

Kwestia wyboru części i ich wartości. Klocki za 52zł to raczej półka najtańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.