Skocz do zawartości

jakie kupić bmw na początek?


malutki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tym caly "wyscigu zbrojen" zapominacie o jednym, kolega Malutki bedzie swiezo upieczonym kierowca, dlatego wybaczcie ale ja nie mam zamiaru miec kogos na sumieniu, R4 to maks dla Ciebie kolego Malutki. Obecnie w Krakowie jest 8 stopni, nie pada, mozna powiedziec idealne warunki a mimo to na lekko wilgotnej nawierzchni 316 jezdzi mi na wszystkich zakretach bokiem przy delikatnym wciskaniu gazu, chcecie chlopaka wyslac na takie warunki z R6, powodzenia, ja wole dobrze radzic jesli juz radze... Widze ze feel_x rozsadnie podchodzi do tematu. 1,6 to i tak za duzo, ale jak sie uparles na BMW to wez takie, a samochod to nie proteza nogi, za rok czy dwa mozesz zawsze zmienic na inne...

 

nie myśl że złośliwie to pisze czy cos...nie nie..

 

tylko....może masz opony łyse?? :twisted2: bo na mokrym przy delikatnym wciskaniu to mój IS tylko przyśpiesza...a żadnych systemów kontrolnych w e30 nie ma :twisted2: :twisted2: i samochód mam jak najbardziej w bdb stanie.włącznie z jednostką napędową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......

i dorzucę cos jeszcze

 

po przeczytaniu tematu z kilkoma dodatkowymi postami kolegi który go założył...

proponuje mu teraz kupić jakieś BMW tylko zrobić jedna małą rzecz. mianowicie swap na silnik 1.0 niech juznie bedzie stratny,FIRE z UNO..

 

przcież ten dzieciak( bez urazy) siezabije nnawet tym 1.6..

czytaliście po co mu ta bimmka??czytaliscie...przykładowo żeby przed disco poszaleć :norty: :twisted2:

to wyobraźcie sobie jak polecą jakieś "wielbicielki BMW" na tą jego BimmĘ a on je bedzie do domu podwoził...popisówa jedna za drugą..a później znów na interii albo w gazetach przeczytamy.....Wypadek BMW...i komentarze w stylu "Portret ....posiadacza BMW"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie 1.6 na poczatek spokojnie wystarczy. Sam takim jezdze od prawie dwoch lat i w wiekszosci sytuacji na drodze mi starcza. Oczywiscie chcialo by sie wiecej i niema mowy o sciganiu sie ale jak pomyslec tak na zdrowy rozsadek to na polskie drogi to jest akurat. W sumie dla malo odpowiedzialnego to i to moze sie okazac za duzo bo naprawde na wilgotnej jezdni te 100KM w spolka z tylnim napedem potrafia pokazac pazur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze z tylnim napedem nie ma żartów! ale jak chłopak chce miec bmw to niech ma!!! BMW to auto dla wszystkich w róznym wieku! i tylko od nich zalezy jak sie beda zachowywali majac takie auto! jest młody to nie dziwne ze chce podjechac na dyskoteke jakims fajnym wozem tu nie ma nic dzinego w tym ze chce sie popisac! to sa w koncu młodzieńcze lata i najpiekniejsze w życiu!a to młodziencze życie bywa szalone! ale oczywiscie jesli chodzi o jazde BMW to wszytsko z umiarem! bo to nie popularny kaszlak!!!!!!! BMW w wersji z silnikiem 1.6 potrafi narobic problemów jak sie przesadzi z dostosowaniem predkości!

Moja rada jest taka: miej to BMW jak chcesz (w sumie ja w twoim wieku nie chciałbym innego wozu:) ) ale wszystko co bedziesz robił z tym autem, rób z umiarem!!!!!!! bo życie ma sie tylko jedno!!!!!!!!!

a noi błagam nie buracz tego auta przez puszczanie muzy na full z mocnym basem i wozonkiem za tylnim słupkiem i bez pasów bo takie cos mnie najgorzej denerwóje w tych młodzianach!!!!!

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dorzucę cos jeszcze

 

po przeczytaniu tematu z kilkoma dodatkowymi postami kolegi który go założył...

proponuje mu teraz kupić jakieś BMW tylko zrobić jedna małą rzecz. mianowicie swap na silnik 1.0 niech juznie bedzie stratny,FIRE z UNO..

 

przcież ten dzieciak( bez urazy) siezabije nnawet tym 1.6..

czytaliście po co mu ta bimmka??czytaliscie...przykładowo żeby przed disco poszaleć

to wyobraźcie sobie jak polecą jakieś "wielbicielki BMW" na tą jego BimmĘ a on je bedzie do domu podwoził...popisówa jedna za drugą..a później znów na interii albo w gazetach przeczytamy.....Wypadek BMW...i komentarze w stylu "Portret ....posiadacza BMW"

nie wiem skąd takie spostrzeżenia bo przeglądnołem jego posty :roll:

jedynie co mnie zastanowilo to:

Witam. Moja beemka dlugo zapala jak się rozgrzeje? co to moze byc? mi az tak bardzo to nie przeszkadza,ale czy tak mozna jeździć? proszę o rady

wygląda na to że juz sobie kupił a nam nic nie powiedział :doh:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz opony łyse?? :twisted2: bo na mokrym przy delikatnym wciskaniu to mój IS tylko przyśpiesza...a żadnych systemów kontrolnych w e30 nie ma :twisted2: :twisted2: i samochód mam jak najbardziej w bdb stanie.włącznie z jednostką napędową

 

Nie nie, co prawda opony chyla sie juz ku upadkowi, na poczatku sezonu (czytaj grudniu) mialy 5 mm wiec to ich ostatni sezon, teraz maja pewnie kolo 4 mm ale gole jeszcze napewno nie sa, obstawiam na jakies 4 mm (reszta pojazdu tez jest tip top). Problem polega na tym ze na asfalcie wciaz jest obecne teraz takie maziste cos, wieczna wilgoc mgly i droga nie moze doschnac, jesli sie ma na to poprawke i wie jak jechac z tylnim napedem to problemu nie ma ale jak nieco przegazujesz to tyl "ucieka"... Zgodze sie ze BMW to auto dla kazdego tylko po kupnie trzeba przynajmniej potrenowac by wyczuc ta granice kiedy auto wpada w uslizg. Swoja jezdze od sierpnia i teraz wiem kiedy mi sie sliznie i w sumie jak mam pusto to lubie jak sie sliznie, niekiedy mozna powiedziec ze delikatnie ja prowoduje :) No ale wszystko kwestia rozeznania, bo juz nawet nie treningu gdyz nigdy na zadnym placu nie trenowalem. Kolega Malutki wlasnie chyba cos kupil bo widzialem kiedys posty jak pytal o cos zwiazanego z tds'em, nie tutaj co o nich mysli sie tylko jakby juz go mial (chyba ze to pytal dla kogos). Ale to takie rozwazania poza tematem :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

102KM-mialem kiedys takie cudo , rewelacji to oczywiscie nie ma ale tez nie ma tragedii

nie powiedziales czego oczekujesz od auto to nie oczekuj tez jakis sensownych odpowiedzi

 

autko powinno dosyć ciągnąć,tak żeby w sobotę z pod dyskoteki sensownie ruszyć :twisted2: :twisted2:

 

 

 

nie wiem skąd takie spostrzeżenia bo przeglądnołem jego posty

jedynie co mnie zastanowilo to:

 

stąd panie kolego..stąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do beemki potrzeba duzo oleju w glowie. Jak go masz to kupuj nawet mpowera :twisted: Po drugie jak nie masz cashu na jej utrzymanie to lepiej kup polda. BMW to bardzo wdzieczny samochod o ile sie na nim nie oszczedza. Jednak jak szukasz auta do lansu pod dyskotekami to prosze nie kupuj BMW bo bedziesz tylko poszerzal stereotypy.

 

Na dobry poczatek polecam 316 i inwestycja w dobre opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutki napisał:

cn_igi napisał:

102KM-mialem kiedys takie cudo , rewelacji to oczywiscie nie ma ale tez nie ma tragedii

nie powiedziales czego oczekujesz od auto to nie oczekuj tez jakis sensownych odpowiedzi

 

 

autko powinno dosyć ciągnąć,tak żeby w sobotę z pod dyskoteki sensownie ruszyć

 

 

 

 

BeEmWu napisał:

nie wiem skąd takie spostrzeżenia bo przeglądnołem jego posty

jedynie co mnie zastanowilo to:

 

 

stąd panie kolego..stąd

no patrz nie spostrzegłem tego :roll:

kolego bono20002 zwracam honor :modlitwa:

bystrzacha z ciebie :norty: :norty:

 

do lansu pod dyską kup sobie malutki calibre i przerób drzwi na lambo, laski się będą zabijać :mrgreen:

:duh:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Ja pare dni temu kupiłem sobie 316, bo kierowalem sie stanem samochodu, a nie jego litrażem, trafiłbym na 320, to kupiłbym idelane 320, ale nie było. Prawo jazdy mam od roku i męcze już trzecie auto ( z różnych powodów). Pierwszy był golf mk4 1.6 105KM, silnik wyraźnie dynamiczniejszy niż w 316, jeździło się nim perfekcyjnie, ale sprzedałem z powodu wykrytych wad, które były zatajone przed zakupem-nie ważne. Drugie auto to był Passat TDI 115KM, jak to autko z turbinką, jeszcze lepsza jazda niż golfem, mimo większej wagi passata. Był po czip-tuningu co spowodowało jeszcze lepszą frajde, bo moment obrotowy robił swoje, autem jeździ teraz mój ojciec. Ja kupiłem sobie teraz autko, które jest najsłabsze i najstarsze z tych wszystkich, ale i tak zaskoczyło mnie niekontrolowanym poślizgiem w pierwszy dzień, także jak na pierwsze auto nawet to Ci wystarczy. Może fani i pseudo znawcy teraz mi cisną, że chyba upadłem na głowę kupując 1.6, ale i tak uważam, że jak na te pieniądze to potrafi zadowolić. Tym bardziej, że nie jeździłeś jeszcze niczym innym, a tym bardziej napędzane na tylną ośke. Ja nie jestem doświadczonym kierownikiem, ale "coś" już tam jeździłem i teraz z szacunkiem podchodzę nawet do 100KM w BMW i boję się co by było gdybym miał 140KM w takim aucie- większy strach niż 174KM w audi 80 QP, którym też jeździłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

do lansu pod dyską kup sobie malutki calibre i przerób drzwi na lambo, laski się będą zabijać :mrgreen:

:duh:

 

 

dobre :clap: i nie zapomnij o ciezkim lancuchu na szyje z jakims krzyzem w kolorze zlotopodobnym :mrgreen:

MY NAME IS, KRZYSIU JEZYNA ZE SZCZECINA :wink:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=60823 ZOBACZ TO!!

http://img261.imageshack.us/img261/6339/logorot125ee4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutki jak chcesz furę do lansu przed disko-bandżo to taka kaliberka dla ciebie w sam raz :lol:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img98.imageshack.us/img98/2488/cal1io8.jpg

http://img174.imageshack.us/img174/2783/cal2nv7.gif

 

i koniecznie inne felgi na tył i inne na przód bo lachony nie wskoczą do środka :twisted2:

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img246.imageshack.us/img246/4530/cal3zg1.jpg

 

jak się podoba?

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu uderzał w jakąś 3jeczke e36 nawet 316 da Ci wiele frajdy z jazdy a jesli mówisz ze mało mocy to celuj w 318is.. ja w prezencie dostalem e36 320 na pierwsze autko i poki co calkiem milo sie prowadzi i bez zadnych niespodzianek z tylnim napędem moze dlatego ze zima jak narazie bez śniegu :> jestem w 100% zadowolony... nie żadne Calibry , Golfy etc... porównaj jak wyglada wnętrze e36 92r i golfika III 92r :> to sam zobaczysz : ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.