Skocz do zawartości

jakie kupić bmw na początek?


malutki

Rekomendowane odpowiedzi

moim pierwszym autem jest obecna 325i i czasami mocy brakuje :norty:

raczej do mocy się przyzwyczajiles niz jej brakuje

zawsze jest wrazenie ze trzeba wiecej i wiecej , kupisz sobie Yamahe R1 i tak za miesiac powiesz , kurcze czemu nie ma tych 30KM więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Ja Ci powiem tak kup auto z takim silnikiem na jaki Cię będzie stać, moim pierwszym autem jest obecna 325i i czasami mocy brakuje :norty: oczywiście do mocnych silników potrzebna jest wyobraźnia, a nie ułańska fantazja bo chwila nieuwagi i zapomnienia i poznasz Św. Piotra osobiście (czego nikomu nie życzę).

Pozdrawiam

 

tylko w wieku osiemnastu lat wiecej jest ulanskiej fantazji niz wyobrazni (nie uragajac wiekowi) moim pierwszym autem byl duzy fial pozniej poldek i tym tez sie dalo pobawic. mimo ze silnik maly. przestrzegam przed duzymi motorami na poczatek. w ten sposob zycie stracilo dwoch znajomych ( o ironio obaj w bmw) ledwie sprowadzili auta do kraju (jeszcze na niemieckich blachach), chcieli wyprobowac jak to idzie no i wyprobowali niestety tylko raz wyprobowali. jeden na luku wypadl z drogi drugi na prostej owinal sie wokol drzewa. zacznij od malego silnika, naucz sie dobrze jezdzic, pocwicz na pustym placu w zime. laski powyrwaj :cool2: i dopiero z czasem mysl o wiekszym... silniku oczywisice

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sledzilem wszystkich postow ale Malutki - nie masz prawka jeszcze a 102 konie w tylnym napedem juz Ci za malo? Ja mam prawko 7 lat i 316 potrafi mnie nieraz zaskoczyc wiec proponuje Ci zacznij od jakiegos Fiata Uno Fire 1,0 a nie od BMW bo jak Ty juz szukasz 320 to wybacz ale z takim podejsciem niedlugo bedziesz sie cieszyl BMW a daj Bog bys nie pozegnal sie ze zdrowiem... Bez urazy ale widze ze karmia Cie tu tekstami "lepiej szybko wsiadac do mocnych samochodow" wiec ja zrzuce Cie z tej chmurki na ktorej teraz pewnie sobie dryfujesz, chlopak Ty jeszcze jezdzic NIE UMIESZ... Zlap podstawy na przednim napedzie a za BMW wez sie pozniej, albo faktycznie kup duzego fiata i tym sie pobaw przed BMW... A jak juz koniecznie chcesz miec BMW zeby sie pokazac przed kolegami to pamietaj ze nigdy Twoje umiejetnosci nie beda na tyle dobre by to auto Cie nie zabilo... BMW lepiej jezdzic z glowa a nie z jajami :) Wez to sobie do serca i nie miej urazy, pozdrawiam! Edytowane przez Sendra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

102KM-mialem kiedys takie cudo , rewelacji to oczywiscie nie ma ale tez nie ma tragedii

nie powiedziales czego oczekujesz od auto to nie oczekuj tez jakis sensownych odpowiedzi

 

autko powinno dosyć ciągnąć,tak żeby w sobotę z pod dyskoteki sensownie ruszyć :twisted2: :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

autko powinno dosyć ciągnąć,tak żeby w sobotę z pod dyskoteki sensownie ruszyć :twisted2: :twisted2:

 

jesli wlasnie po to szukasz BMW to zdecydowanie kup 316i bo inne maszyna Cię poprostu moze zabic :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..

 

auto to jest najmniejszy problem, problem pojawia sie jak trzeba je utrzymac wez to pod uwage....

 

No i ja tez proponuje zaczc od malego silnika zeby nauczyc sie jezdzic tylno napedowcem....

 

przed BMKA mialem kilka autek i moge powiedziec ze dobrze jezdze ale jak sie przesiadlem na bmke to juz inna bajka i teraz nie powiem ze jestem zajebi..i umiem dobrze jezdzic.... wiec sastanow sie czy szukasz auta zeby jezdzic i przy okazji poprawic umiejetnosci czy zeby zaszanowac pod dysoteka przed dziewczynami ni nie daj bog zawinac sie na jakims drzewie...

Im wiecej mocy tym pardziej fantazja ponosi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko powinno dosyć ciągnąć,tak żeby w sobotę z pod dyskoteki sensownie ruszyć :twisted2: :twisted2:

Jeżeli samochód jest Ci potrzebny do szpanu to może lepiej pomyśl nad calibrą albo golfem, a nie będzię kolejny młody gniewny w BMW, a później się dziwić, że jest taka opinia o marce :duh:

Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jesli masz w głowie poukładane to szukaj 325, i tak zanim znajdziesz niezajechaną, pouczysz się trochę na samochodzie rodziców,

natomiast jeśli potrafisz obiektywnie spojrzeć sam na siebie i powiedziałbyś że chcesz sobie na początek poszaleć to szukaj raczej FWD, o ile na suchym 316 raczej niczym cie nie zaskoczy to na mokrym albo jeszcze ekstrmalniej - na śniegu, po prostu nie wybacza!

pamiętaj, że przedni napęd w zakrętach bardziej wyciąga auto z poślizgu a tylni może go jedynie spowodować albo pogłębić, a opanowanie poślizgu w aucie RWD to duża sztuka

przemyśl to trochę i zdecyduj, tyle ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz prawka to 1.

nie masz wprawy to 2.

ja mam druga betke obie 316 to 3.

i po 2 latach jazdy teraz bede szukal z mocniejszym silnikiem to 3.

 

wiec podsumowujac 316 +tylni naped to naprawde za duzo jak na poczatek.ale zrobisz jak uwazasz zebys potem na forum nie pisal ile za naprawe bo w drzewo wpadlem.

 

 

 

pozd i szerokiej drogi

MY NAME IS, KRZYSIU JEZYNA ZE SZCZECINA :wink:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=60823 ZOBACZ TO!!

http://img261.imageshack.us/img261/6339/logorot125ee4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sledzilem wszystkich postow ale Malutki - nie masz prawka jeszcze a 102 konie w tylnym napedem juz Ci za malo? Ja mam prawko 7 lat i 316 potrafi mnie nieraz zaskoczyc wiec proponuje Ci zacznij od jakiegos Fiata Uno Fire 1,0 a nie od BMW bo jak Ty juz szukasz 320 to wybacz ale z takim podejsciem niedlugo bedziesz sie cieszyl BMW a daj Bog bys nie pozegnal sie ze zdrowiem... Bez urazy ale widze ze karmia Cie tu tekstami "lepiej szybko wsiadac do mocnych samochodow" wiec ja zrzuce Cie z tej chmurki na ktorej teraz pewnie sobie dryfujesz, chlopak Ty jeszcze jezdzic NIE UMIESZ... Zlap podstawy na przednim napedzie a za BMW wez sie pozniej, albo faktycznie kup duzego fiata i tym sie pobaw przed BMW... A jak juz koniecznie chcesz miec BMW zeby sie pokazac przed kolegami to pamietaj ze nigdy Twoje umiejetnosci nie beda na tyle dobre by to auto Cie nie zabilo... BMW lepiej jezdzic z glowa a nie z jajami :) Wez to sobie do serca i nie miej urazy, pozdrawiam!

 

BRAWO SENDRA :clap: pokażę to mojej żonie :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy raz to kup sobie 316 albo 318 , ja przejezdzilem zime w tym autku i potrafi zaskoczyc a jezdzilem tez 323i cabrio, na pocztaku tez sobie myslalem ze nie wiadomo jaki mocny silnik na poczatek i jesli chcesz mocny silnik to wiadomka ze nie bedziesz wolno jezdził bo po co sie rzucac na 2,8 litra , moj quzyn tak samo kupił bmw e34 525i i w zimie wpadł w pozslizg i w rów na szczescie nic sie nie stało a betka znow jezdzi ( a on miał prawko 3 miesiace )

 

316 to w sam raz

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy raz to kup sobie 316 albo 318 , ja przejezdzilem zime w tym autku i potrafi zaskoczyc a jezdzilem tez 323i cabrio, na pocztaku tez sobie myslalem ze nie wiadomo jaki mocny silnik na poczatek i jesli chcesz mocny silnik to wiadomka ze nie bedziesz wolno jezdził bo po co sie rzucac na 2,8 litra , moj quzyn tak samo kupił bmw e34 525i i w zimie wpadł w pozslizg i w rów na szczescie nic sie nie stało a betka znow jezdzi ( a on miał prawko 3 miesiace )

 

316 to w sam raz

 

 

Tak naprawde to ja sie boje szykiej jazdy. . . i duzy silnik chcialbym ewentualnie tylko i wyłącznie dla odejścia "z miejsca" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak naprawde to ja sie boje szykiej jazdy. . . i duzy silnik chcialbym ewentualnie tylko i wyłącznie dla odejścia "z miejsca" :twisted:

 

no i jeszcze troszeczke ze sprzegielka i po robocie

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz w głowie poukładane to szukaj 325, i tak zanim znajdziesz niezajechaną, pouczysz się trochę na samochodzie rodziców,

natomiast jeśli potrafisz obiektywnie spojrzeć sam na siebie i powiedziałbyś że chcesz sobie na początek poszaleć to szukaj raczej FWD, o ile na suchym 316 raczej niczym cie nie zaskoczy to na mokrym albo jeszcze ekstrmalniej - na śniegu, po prostu nie wybacza!

pamiętaj, że przedni napęd w zakrętach bardziej wyciąga auto z poślizgu a tylni może go jedynie spowodować albo pogłębić, a opanowanie poślizgu w aucie RWD to duża sztuka

przemyśl to trochę i zdecyduj, tyle ode mnie :)

 

 

Mądrze mówisz...auto na przód jest proste do prowadzenia,ale myslę ze z beemkami przy malych prędkościach tez nie jest tak zle. Nie wiem, duzo beemka nie jeździłem,ale moje pierwsze wrazenie z jazdy E39 bylo "ladnie drogi się trzyma".Dzięki ze mnie uświadomiles ze to tylko tak na suchej nawieszchni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to ja sie boje szykiej jazdy. . . i duzy silnik chcialbym ewentualnie tylko i wyłącznie dla odejścia "z miejsca" :twisted:

 

a potem sie dziwią jaka jest opinia o posiadacz BMW heh

 

co to znaczy odejscie z miejsca ??

 

Zależy jak kto myśli , można duzy silnik ''na pokaz'' można i do szybkiej jazdy ale... nie rozumiem tego , przecież u nas 150km/h daje adrenaline - takie drogi , dla mnie najważniejsze jest czas wyprzedzania w warunkach drogowych , a nie start i nie jazda ponad 200km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to ja sie boje szykiej jazdy. . . i duzy silnik chcialbym ewentualnie tylko i wyłącznie dla odejścia "z miejsca" :twisted:

 

a potem sie dziwią jaka jest opinia o posiadacz BMW heh

 

co to znaczy odejscie z miejsca ??

 

no chodzi o przyspieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto myśli , można duzy silnik ''na pokaz'' można i do szybkiej jazdy ale... nie rozumiem tego , przecież u nas 150km/h daje adrenaline - takie drogi , dla mnie najważniejsze jest czas wyprzedzania w warunkach drogowych , a nie start i nie jazda ponad 200km/h

 

 

200km/h.....nieeeeeee...przesada, po co tak? dziura w jezdni(a ich jest w polsce nie mało) iiii....na tamten świat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to zawsze jest Twój wybór jesli sie uprzesz ze na kupno 325 czy 328 to i tak kupisz , ciekawe tylko co zrobisz jesli bedzie w dobrym stanie 316 ? ??

 

kup taka która będzie w dobrym stanie !!

 

ja w sumie jestem młody i dopiero teraz po zazpoznaniu sie z BMW szukam sobie mocniejszego (e31 ;d)

 

takze kup co uwazasz ale koledzy z forum Ci dobrze radzą , a 316 czy 318 tez 150 pojdziesz jesli chcesz

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
juz sie produkowalem wyzej odnosnie silnika. i skutkow braku umiejetnosci. potrzebny ci silnik do odejscia? i dlatego kupisz auto z wielkim motorem ktorego ubezpiecznie zje cie zywcem i ktorego eksploatacja pozwoli ci na jazde raz w tyg pod dyskoteke oddalona 10 km od domu. no chyba ze kasiasty jestes ale wtedy po co sie pchac w e36? wiele osob dobrze mowi (niektorzy radza inaczej) daruj sobie duzy motor. jak koniecznie chcesz bmw to 316

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.