Skocz do zawartości

jakie kupić bmw na początek?


malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat i niedlugo bede robil prawko,no i przydalby się jakiś samochodzik. Myslę nad E36 coupe, tylko nie wiem jaki silnik bedzie najlepszy?Diesel może?Mój wujek ma E39 525tds i sobie chwali,że malo pali.Sam nie wiem co zrobic. Pomóżcie. Z góry dziękuję. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Diesel i coupe raczej nie w parze :) A już na pewno nie w tej budzie.

 

 

 

nie koniecznie musi być coupe tylko ze jak dla mnie najladniejsze jest :cool2:

 

owszem ale w E46 z 204 konnym dieslem a to już kosztuje

 

no tak...kupe kasy trzebaby dac. Czyli mam rozumieć że nie ma E36 coupe w dieselu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zacznij od malego silnika. z tylnym napedem nie ma zartow. bedziesz poczatkujacym kierowca jak zdasz prawko, nie zasiadaj odrazu za monstrum, bo moga byc tego pozniej zle skutki. nie ma po co kusic losu. 1.6 na poczatek w zupelnosci wystarczy. pozdrawiam

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze powiem jeszcze tak :

jak stac Cie na 6cylindrow i wykarmienie ich (nie chodzi mi tylko o paliwko)

to kup wlasnie 6cylindrowke

wiem ze posypią sie teksty ze za młody , moze nie ogarnac auta ale ja wychodze z zalozenia im szybciej wsiadasz do mocnych aut tym wiecej zdarzysz sie nauczyc

(ale tak jak pisal kolega feel_x , trzeba tez sie liczyc z konsekwencjami aaa... jeden kolega z forum ma taki podpis " pamiętaj ze urodziles się bez czesci zamiennych " to bardzo madre i jak kupisz auto to nie zapominaj o tym )

Edytowane przez cn_igi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dla znających temat"

Coś wiecej niż 316??

po co...z tego też może być niezły "Golf Kiler" :mrgreen: :mrgreen:

 

malutki

 

myślę że na poczatek 316 Ci wystarczy, nauczysz się jeździć, w dodatku prawka jeszcze nie masz...pewnie na przyszłą zimę dorwiesz je..

a i 316 potrafi wywieźć na tamten świat...z tylnim napędem musisz na "ty" przejśc..młody jesteś, fantazja itd..

i na kursie Cie tylnim napędem nie nauczą jeździć..o tym pamiętaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od malego silnika. z tylnym napedem nie ma zartow. bedziesz poczatkujacym kierowca jak zdasz prawko, nie zasiadaj odrazu za monstrum, bo moga byc tego pozniej zle skutki. nie ma po co kusic losu. 1.6 na poczatek w zupelnosci wystarczy. pozdrawiam

 

calkowicie sie z tym zgadzam.I nie wierz w te brednie ze silnik 1.6 pali wiecej niz 2.0.owszem bedzie wiecej palil jakbys mial strasznie ciezka noge lub poprostu niecalkiem sprawny pojazd

"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od malego silnika. z tylnym napedem nie ma zartow. bedziesz poczatkujacym kierowca jak zdasz prawko, nie zasiadaj odrazu za monstrum, bo moga byc tego pozniej zle skutki. nie ma po co kusic losu. 1.6 na poczatek w zupelnosci wystarczy. pozdrawiam

 

mając 23 lata jeżdziłem polonezem - to było pierwsze moje w 1991 roku , potem przesiadka na 325 i jakoś było tylko ten lej w baku :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja Ci powiem tak kup auto z takim silnikiem na jaki Cię będzie stać, moim pierwszym autem jest obecna 325i i czasami mocy brakuje :norty: oczywiście do mocnych silników potrzebna jest wyobraźnia, a nie ułańska fantazja bo chwila nieuwagi i zapomnienia i poznasz Św. Piotra osobiście (czego nikomu nie życzę).

Pozdrawiam

Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja e36 320i to moja pierwsza bunia

 

I chyba ostatnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

obszyję wnętrze skórą, zrobię SWAP na 2.8 i będę nią jeździł dopuki mi wzrok będzie dopisywał i nie będę chodził w pampersie --> patrz do śmierci

 

obstawiam że jak kupisz 1.6 to będziesz sobie w brodę pluł że tak mało mocy , jak kupisz 1.8 to samo jak 2.0 to samo jak 2.5 to samo, jak 2,8 to będzie GIT :twisted2:

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.