Skocz do zawartości

25 TYS ZL ZA TDS E39 Z 1996 - CO WY NA TO ?


marcinPOZNAN

Rekomendowane odpowiedzi

szukam tds w e39 i znalazlem goscia po 50 tce jak mial ogloszenie na szybie. niedlugo da ja na allegro to wlkeje to . ale ma 256 tys przebiegu w orginale i nie boi sie jechac do aso. ksiazka serwisowa konszy sie w 2003 roku z wpisem 134tys km. przez pierwsze 8 lat wlasciciel to dziadek z 1939 a potem z 1950 drugi wlasciciel. auto ponad rok temu sprowadzone z niemiec spod szwajcarii. piekna czerwien i fele 17 i 2 komplety opon. z wyposarzenia licho szyber ,elektryka,poduchy,abs,asc,alarmy i imobilazjery,hak odejmowany,troche drewna,-bez klimy i radia cd i ksenonow.

przewiozl mnie to luks cale nowe zawieszenie za ponad 3 tysiace i pompa wtrysk po remonie za 2 tys. nowe tarcz z klockami i nowe sprzeglo. fotel kierowcy lekko zmechacony ale ladny i lekko kierownica przytarta no ale troche ma przejechane i to norma. z mankamentow to klapka w innym kolorze i jedna szyberdachu szyna zgieta ale szyber dziala i szczelny tylko lekko opadl z jednej strony. absolutnie bezwypadkowa. jedydynie ktos zbil mu lampe tylna i przerysowal ley rog tyl ( pokazywal mi zdjecia - pierdola)ale pomalowane ze nie widac.i male wgnicenie 2cm na 2cm na blotniku. duzo chromow. auto narawde ladne

 

gosciu idzie na wiosne na emeryture i mowil ze chce kupic e60 w.w domu ma jeszcze dwa inne auta.

co wy na to ? cena na pewno do negocjacji jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazywal mi rachunki i kope brifu z tym dziadkiem wlascicielem, wszystko co mi powiedzial bylo ok i bez zadnego cwaniactwa i nie zaden handlarzyk .ma jeszcze wymieniony olej w moscie i paski i filtry i swiece i olej w skrzyni manual.

mam dostep do dobrej ropy i robie na pewnej stacji paliw i mam zaprzyjaznionych koegow z tirow co jezdza oszczednie...

niby auto ma wszystko zrobione i bez wkladu finansowego. czy moze troche uzbierac i kupic droga 530d niewiadomo w jakim stanie i co do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny opis i naprwde malo jest takich tds zadbanych. wklej link z allegro jak wstawi bo tak troche ciezko pisac niewidzac. ale po opisie zadka sztuka w takim stanie

cena troche duza ale jesli do zbicia to waro targowac sie o nia.ale gosciu wlozyl w nia troche i wie co ma i dlatego taka cena. inne lachy i padaki tds sa po 14-15 do oplat i do remontu i rejestracji bez ksiazek serwisowych z faktycznym przebiegiem 500-600tys.

sam niedlugo sprzedaje tds.....

PRANIE TAPICEREK SAMOCHODOWYCH 0 504 256 487
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu powiedzial ze daje jeszcze oc+nw+AC i ze za darmo go nie odda. woli jezdzic nim jeszcze przez 10 lat niz oddac za smieszne pieniadze. przebig jeli ma faktyczny i po remoncie pompy i zawieszenia i wogole zdbany. pogadam z nim dokladnie o cene ale najpierw na serwis pojade z nim. mowil mi ze w ostatecznosci 23,5 tys moze moze i zobaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebig nie jest duzy. zobacz na mobile czy autoscout24 czy auto+ czy inne tam .65-70% bmw w dieslu z lat 1996-2000 ma przejechane od 280 do 600 tys km. a wejdz na allegro i zobacz ze z posrod kilku tysiecy sztuk bmw tylko kilka moze z 5-6szt ma powyzej 300 tys przebiegu. jakims dziwnym sposobem gina ksiazki lub sa nowe ksiazki serwisu i kazda ma 160-205 tys km.ale wystarczy koputer lub serwis i wiadomo co jest grane.

co do pomp ta kazda powyzej 200 tys w tdsie bedzie palila slabo na goracym motorze. to jest norma i masz juz jeden problem z glowy

 

zawieszenie to tez norma.tam jest duzo aluminium i polskie drogi to nie to co autostrady w niemczech padaja odrazu. tez masz problem z glowy

 

mowisz ze gosiu idzie na emeryture i ma dwa inne jeszcze auta w domu to znaczy ze raczej nie katowal i bez driftu to tez duzy plus

PRANIE TAPICEREK SAMOCHODOWYCH 0 504 256 487
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e39 bez klimy, a to bardzo duży minus, zarówno w użytkowaniu, jak i później w sprzedaży, nikt nie będzie chciał tego odkupić od Ciebie za jakiś czas

cena 25tus zł za TDS jak najbardziej normalna, szczególnie w dobrym stanie, na allegro są i po 20, a nawet 18-19tys zł ale to są padliny, na które nie wato spojrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen. Ja zawszę mówię tak. Wejść na mobile, autoscout itp. i zobaczyć w jakiej cenie chodzą autka z podanym na polskich stronach przebiegiem. Niestety większość aut w PL wg mnie musi mieć naprawdę sporo nalatane skoro są oferowane przez handlarzy (nie mówię o tym konkretnym ogłoszeniu teraz) za takie pieniądze i jeszcze myślą na tym zarobić. Nikt nie sprzedaje w DE, CH dobrego auta za grosze.

 

Wysłałem priva, ale nie wiem czy odczytałeś. Jeśli byłbyś zainteresowany ładną E-39 528 i z '97 to daj znać (bnow@go2.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. po vinie sprawdzilem przebieg i zgadza sie. w 2003 mial 134 tys km. zadnych wiekszych wad czy usterek i napraw. chyba ja wezme tylko dokladnie na jakims warsztacie obejze. cene zbilem do ostatecznej 23 tys zl.

 

 

ponaglam o jakies opinnie czy nadal warto, ladna i zadbana sztuka ale jak to tds jest kaprysny i problemowy. trzeba sie tez liczyc ze za 5 lat i jak bedzie mial 400 przejechane to wtedy beda problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w poznaniu pojedz do mikolajczaka na ul. strzeszynskiej to ci dobrze sprawdzi to auto [wlacznie z testem na komputerze] i powie obiektywnie czy warto brac, jak potrzebujesz numer telefonu to tu sa namiary:

 

http://bmw-mikolajczak.com/

 

pzdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM nie podoba mi się cena rok temu kupiłem e 39 525 tds z 98 roku za tą cenę i wyposażenie dużo lepsze,o ile bez klimatyzacji można się obejść ale ksenon to wspaniała sprawa.o przebieg nie musisz się martwić znam gościa co ma ponad 600 tyś i co tydzień śmiga z lawetą na zachód po autko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ce na 23 tys to dobra cena. Brakiem klimy się nie przejmuj. Jedynie jak ktoś zauważył przy odsprzedaży będzie ciężej a w użytkowaniu nie będzie doskwierało, mówię z praktyki bo przesiadłem sie z kliby do bez.

Brak ksenonów jest większa wadą bo zwykłe reflektory E39 to nie będą Ci oświetlać drogi dobrze. Opis, cena i w ogóle - same pozytywy. Jedna rzecz tylko zastanawia dlaczego w rok po sprowadzeniu i włożeniu kupy kasy chce sprzedać? to po co kupił, wycackał i sprzedaje? Sorry ale nawet niehandlarze rzadko raczej tak postępują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodow sprzedazy moze byc wiele jesli nie sa one zwiazane z ukryta wada auta to raczej nie powinny miec znaczenia [naprawde zycie pisze takie scenariusze ze czasem trudno przewidziec co kogos moze spotkac:)]

 

 

ale chyba wszesniej bylo napisane iz powodem sprzedazy jest chec zakupu e60 po przejscu na emeryture, a poza tym autem sa juz jakies w rodzinie wiec nie jest to dziwny powod:)

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.