Skocz do zawartości

[e38] przełożenie kierownicy z prawej na lewa????


shreczynski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytenie zastanawiam sie nad kupnem 740 z angli, ale moze mi ktos pomóc i powiedziec mniej więcej jaki jest koszt przełożenia kierownicy z prawej strony na lewą i ewentualnie gdzie w szczecinie lub okolici można dokonać tego typu operacji. Z góry dzięki i pozdro:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zrobisz Sobie skarbonkę, ale też się to nie opłaca. Im więcej elektroniki (wyposażenia), tym więcej(?) będzie Cię kosztowała przekładka.

Trzeba przełożyć lampy, wycieraczki, boczki w przednich drzwiach, deskę i masę innych rzeczy. Lepiej dołożyć trochę kasy i kupić "cywilizowaną" wersję :) Gdyby było to takie opłacalne Allegro by tonęło w samochodach z Anglii przed i po przekładkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zrobisz Sobie skarbonkę, ale też się to nie opłaca. Im więcej elektroniki (wyposażenia), tym więcej(?) będzie Cię kosztowała przekładka.

Trzeba przełożyć lampy, wycieraczki, boczki w przednich drzwiach, deskę i masę innych rzeczy. Lepiej dołożyć trochę kasy i kupić "cywilizowaną" wersję :) Gdyby było to takie opłacalne Allegro by tonęło w samochodach z Anglii przed i po przekładkach.

 

No a pewnie że tonie a zabawa jest całkiem opłacalna, w skrócie jak tego nie robiliście to sie nie odzywajcie :)

Na allegro można nawet do E38 kupić komplety do przekładki!

 

http://moto.allegro.pl/item287759381_przerobka_z_anglika_bmw_e38.html

 

http://moto.allegro.pl/item288553422_przerobka_z_anglika_bmw_e38.html

 

http://moto.allegro.pl/item290187707_bmw_e38_konsola_kremowa_bezowa_czesci_najtaniej.html

 

A koszty zależy gdzie, jeden kolega z forum bierze za przekładkę 2500zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za przekeładkę bez części chyba...... jest masa roboty przy takim czymś , tak jak ktoś wspominał boczki , wycieraczki , konsola , nawet fotel kierowcy którego steroanie jest zintegrowane z lusterkami , przekładnia kierownicza po drugiej stronie , rozrusznik też trzeba przełożyć !! takie auto nadaje się na części ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No a pewnie że tonie a zabawa jest całkiem opłacalna, w skrócie jak tego nie robiliście to sie nie odzywajcie :)

Na allegro można nawet do E38 kupić komplety do przekładki!

 

http://moto.allegro.pl/item287759381_przerobka_z_anglika_bmw_e38.html

 

http://moto.allegro.pl/item288553422_przerobka_z_anglika_bmw_e38.html

 

http://moto.allegro.pl/item290187707_bmw_e38_konsola_kremowa_bezowa_czesci_najtaniej.html

 

A koszty zależy gdzie, jeden kolega z forum bierze za przekładkę 2500zł!

 

Moze i to oplacalna zabawa, tylko dla kogo - glownie dla przekladajacego. Wlasciciel niech sie pozniej sam martwi.

Widzialem dwa E38 przerobione z RHD na LHD - mozna sie bylo zalamac.

Trzeszczaca deska, zle dzialajace nawiewy, pochrzaniona instalacja elektryczna... za 2500 PLN balbym sie podejsc do tematu.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i to oplacalna zabawa, tylko dla kogo - glownie dla przekladajacego. Wlasciciel niech sie pozniej sam martwi.

Widzialem dwa E38 przerobione z RHD na LHD - mozna sie bylo zalamac.

Trzeszczaca deska, zle dzialajace nawiewy, pochrzaniona instalacja elektryczna... za 2500 PLN balbym sie podejsc do tematu.

 

dokładnie,jeszcze da sie na tym wyjsc jak dorwie sie gdzies tanio rozbitka,2500 pln??? odemnie gosć chciał 4000 + moje czesci jak pytalem o e38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAREX jak tego nie robilem, ale sie odezwe.

Jest to totalna rzezba, druciarstwo i zalosna proba kupienia na sile mlodszego modelu BMW pomimo, ze stac nas np. w przypadku E38 na E32.

Strach jezdzic, a poza tym jak przyjdzie do sprzadazy to watpie, ze ktos to kupi od nas...

Lepiej kupic za 15 ladna E32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAREX jak tego nie robilem, ale sie odezwe.

Jest to totalna rzezba, druciarstwo i zalosna proba kupienia na sile mlodszego modelu BMW pomimo, ze stac nas np. w przypadku E38 na E32.

Strach jezdzic, a poza tym jak przyjdzie do sprzadazy to watpie, ze ktos to kupi od nas...

Lepiej kupic za 15 ladna E32.

 

Może i lepiej, ale za te 15.000zł nie licząc kosztów robocizny bo jak pisałem jak ktoś ma możliwości robi to sam. Do 2000 funtów w UK można mieć naprawdę w Bardzo dobrym stanie E38 rocznik 1995- 1996-1997, ale widziałem też i 735iA V8 1998r za 1900 funtów, to za te 15tys to z częściami i rejestracją się zmieścisz, i to są E38 w naprawdę ładnym stanie a nie jakieś padła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej, ale za te 15.000zł nie licząc kosztów robocizny bo jak pisałem jak ktoś ma możliwości robi to sam. Do 2000 funtów w UK można mieć naprawdę w Bardzo dobrym stanie E38 rocznik 1995- 1996-1997, ale widziałem też i 735iA V8 1998r za 1900 funtów, to za te 15tys to z częściami i rejestracją się zmieścisz, i to są E38 w naprawdę ładnym stanie a nie jakieś padła!

 

Może widziałeś, a dzwoniłeś do pana sprzedawcy? Zapewniam Cię, że większość z "okazji" jest już nieaktualna, np. kupiona przez pakoli do odsprzedaży po "normalej" cenie (od jakiegoś "desperado" co nie ma na spłącanie kredytu, albo wachę).

 

pozdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej, ale za te 15.000zł nie licząc kosztów robocizny bo jak pisałem jak ktoś ma możliwości robi to sam. Do 2000 funtów w UK można mieć naprawdę w Bardzo dobrym stanie E38 rocznik 1995- 1996-1997, ale widziałem też i 735iA V8 1998r za 1900 funtów, to za te 15tys to z częściami i rejestracją się zmieścisz, i to są E38 w naprawdę ładnym stanie a nie jakieś padła!

 

Może widziałeś, a dzwoniłeś do pana sprzedawcy? Zapewniam Cię, że większość z "okazji" jest już nieaktualna, np. kupiona przez pakoli do odsprzedaży po "normalej" cenie (od jakiegoś "desperado" co nie ma na spłącanie kredytu, albo wachę).

 

pozdr

Mariusz

 

Sporo orientowałem się w temacie mam znajomego kolegę (mechanika) w UK, i to on mi podsunął pomysł bo często naprawdę idzie bardzo fajne auto kupić!! Sam kupił tam E38 740 4.4 V8 97r za 1950 funtów! Z ładnym wyposażeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo orientowałem się w temacie mam znajomego kolegę (mechanika) w UK, i to on mi podsunął pomysł bo często naprawdę idzie bardzo fajne auto kupić!! Sam kupił tam E38 740 4.4 V8 97r za 1950 funtów! Z ładnym wyposażeniem!

 

No właśnie: "orientowałem się, kolega mi mówił etc". Jak mawiają politycy byłej kadencji: "strutu-tutu". :-)

Byłem w UK i wiem, że jak jest fajna furka do wychaczenia, to trzeba od razu jechać i kupować, a i tak jest to już za późno ! I nie ma aż tylu "okazji".

Tak więc, należy do sprawy podchodzić "baaardzo" spokojnie. Chyba, że Twój kolega ma już dla Ciebie auto za 2000 funów i furka czeka na Ciebie do odebrania. To "respect". Wycofuję się i chylę czoła (przed kolegą) :-)

 

pozdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie auto przekladane i to tylko na handel

przekladka oplacalna jest dla przekladajacego.dla handlarza.dla zlodziei co kradna auta na czesci.

przednionapedowe da sie zrobic latwiej.

jesli przekladac to tylko sprintery,golfy Iv i passaty

znany jestem na tym forum jako milosnik pewnych praktyk, ale wole miec zrobionego rozbitka z niemiec niz angielska przekladke...

pare przekladek robilem na handel-tzn zlecalem je-i problemy zaczynaja sie tak ok po 6 miesiacach

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już zarejestruje przekładańca, niech się pochwali.

zarejestrowalem bez problemu 8 aut

na dzien dzisiejszy mam na zbyciu passata 1,9 tdi 1999 rok po przekladce-zarejestrowany,oplacony na pol roku

bez problemu

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, całość polega na tym żeby to zrobić tak jak to ma być, bo jeżeli ma się drugie auto lub drugie pół i wszystko się dokładnie przekłada krok po kroku tak jak to ma być, a nie tak żeby było, to wtedy to ma sens, i o to mi chodzi cały czas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, całość polega na tym żeby to zrobić tak jak to ma być, bo jeżeli ma się drugie auto lub drugie pół i wszystko się dokładnie przekłada krok po kroku tak jak to ma być, a nie tak żeby było, to wtedy to ma sens, i o to mi chodzi cały czas!

znajomy,tez handlarz robil dla siebie Mercedesa 500 s z 1997 roku ta metoda-mial anglika i mial dawce-robil sam

i jedno powiedzial po wszystkim-NIGDY WIECEJ DLA SIEBIE

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli przekladac to tylko sprintery,golfy Iv i passaty

Domyślam się, że są łatwiejsze do zrobienia. A coś innego, np. coś z bmek?

 

 

pare przekladek robilem na handel-tzn zlecalem je-i problemy zaczynaja sie tak ok po 6 miesiacach
Jakie problemy sie pojawiały?

zarejestrowalem bez problemu 8 aut

Wierzę. Ale nie chodziło mi o rejestracje z przeszłości. Edytowane przez Pit-erek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli przekladac to tylko sprintery,golfy Iv i passaty

Domyślam się, że są łatwiejsze do zrobienia. A coś innego, np. coś z bmek?

 

 

pare przekladek robilem na handel-tzn zlecalem je-i problemy zaczynaja sie tak ok po 6 miesiacach
Jakie problemy sie pojawiały?

 

a to klopoty z klima-jakas nieszczelnosc,a to cos trzeszczy, a to klopoty z elektryka-cos raz dziala raz nie dziala.

 

czasami trzeba wycinac i spawac sciane grodziowa-jak naprawa auta po wypadku

 

jaka rejestracja z przeszlosci??rejestrowalem ostatnio 2 dni temu.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.